Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Genk mot Kortrijk, Jupiler Pro League

Jupiler Pro LeagueCegeka Arena · GenkFulltid
Genk logoGenkHjemmelag
30lør 10. oktober
Kortrijk logoKortrijkBortelag
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka3 mål · sann minuttlinje
  1. 3′D. Heymans1–0
  2. 13′Harrison Murray-Campbell (selvmål)2–0
  3. 63′R. Durosinmi3–0
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
63%37%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
13Skudd totalt8
8Skudd i boks4
6Skudd på mål1
23%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
648Pasninger367
89%Pasningsprosent81%
2Blokkerte skudd2
6Hjørnespark4
3Offside0
10Frispark10
1Keeperredninger4
1Gule kort3
0Røde kort1
Oppstillinger4-3-3 · 4-3-3
Genk logoHjemmelagGenk
BortelagKortrijkKortrijk logo
67.5
Smets
187.5
Ditu
207.3
Amaro
447.6
Kongolo
87.3
Heynen
388.91 mål
Heymans
107.7
Ito
177.01 mål
Durosinmi
687.0
Ambrose
356.9
Lambert
706.3
Philips
216.7
Drouhin
365.9
Kohon
Vis oppstillinger på banen
Genk logoHjemmelagGenk
BortelagKortrijkKortrijk logo
67.5
Smets
187.5
Ditu
207.3
Amaro
447.6
Kongolo
87.3
Heynen
388.91 mål
Heymans
107.7
Ito
177.01 mål
Durosinmi
687.0
Ambrose
356.9
Lambert
706.3
Philips
216.7
Drouhin
365.9
Kohon

Hva tallene forteller

  • SjansebildeGenk skapte de klart største sjansene (1.78 mot 0.65 xG).

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Prognose

Arkivert YR-varsel for kamptidspunktet

14,4 °CVed avspark

Rundt 14,4 °C, opphold og 5,4 m/s vind.

Dette er et varsel, ikke målt vær

Ved avspark14,4 °C
Gjennomsnitt13,3 °C
Nedbør0 mm
Vind5,4 m/s
Luftfuktighet62,4 %
Lufttrykk1 010,7 hPa
Skydekke31,5 %

Datadekning: 3 av 3 varselpunkter

Om værdataene

Kampvinduet er sammenstilt av Coro: avspark til to timer etter avspark. Dette er et standardvindu, ikke kampens faktiske sluttid.

Temperatur ved avspark vises bare når varselet har et punkt på avsparkstidspunktet. Gjennomsnitt gjelder tilgjengelige varselpunkter i kampvinduet.

Modellens fasit

Prematchkilde ikke publisert
–KamputfallMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Over/under 2,5 målMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Begge lag scorerMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
Ingen publiserte prematchmarkeder kan vurderes.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

Jupiler Pro League 2026
#LagKMFPFlytt
1Genk logoGenk1+33↑6
2Lommel United logoLommel United1+23↓1
3Anderlecht logoAnderlecht000↓1
4Antwerp logoAntwerp000↓1
5Cercle Brugge logoCercle Brugge000↓1
6Charleroi logoCharleroi000↓1
7Club Brugge KV logoClub Brugge KV000↓1
8Gent logoGent000–
9KV Mechelen logoKV Mechelen000–
10KVC Westerlo logoKVC Westerlo000–
11OH Leuven logoOH Leuven000↑1
12RAAL La Louvière logoRAAL La Louvière000↑1
13St. Truiden logoSt. Truiden000↑1
14Standard Liege logoStandard Liege000↑1
15Union St. Gilloise logoUnion St. Gilloise000↑1
16Zulte Waregem logoZulte Waregem000↑1
17SK Beveren logoSK Beveren1-20↑1
18Kortrijk logoKortrijk1-30↓7

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.