Portrett av Brecht Dejaegere
Spillerprofil · komplett datakort

Brecht Dejaegere

MidtbaneTilgjengelig
Født29. mai 1991 · 35 årNasjonalitetBelgiaHøyde173 cmVekt71 kg
53Kamper
3 071Minutter
5Mål
1Målgivende
0,18Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Nøkkelpasninger / 90
01,1
–0,84
Pasningspresisjon
0100
84,8 %–
Taklinger / 90
02,4
–1,97
Vellykkede driblinger
0100
–43,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Clermon6.6Angers6.5Lille6.3Montpel6.6Lens6.3Ajaccio6.3Nantes6.3Nice6.2Auxerre6.5Genk
  1. Lens6.6 vurdering
    2. mai 2023 · 19 min
  2. Ajaccio6.3 vurdering
    7. mai 2023 · 58 min
  3. Nantes6.3 vurdering
    14. mai 2023 · 22 min
  4. Nice6.3 vurdering
    21. mai 2023 · 25 min
  5. Auxerre6.2 vurdering
    27. mai 2023 · 65 min
  6. Genk6.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 80 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,210,250,00MINUTTER3682016-171802017-18482018-194292019-201 8262022-23802026
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    368 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    48 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,21 målpoeng / 90
    429 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,25 målpoeng / 90
    1 826 min · 4 mål · 1 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    80 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-177 kamper · 368 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-193 kamper · 48 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-208 kamper · 429 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2020-212 kamper · 140 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2330 kamper · 1 826 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,25/90
  • 20261 kamper · 80 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Belgia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Kortrijk logoJupiler Pro LeagueKlubb · Kortrijk · 20266.50
Kamper
1
Minutter
80
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.84848484848484
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueKortrijk
    80 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Jupiler Pro LeagueKortrijk
–

Nøkkelpasninger / 90

Jupiler Pro LeagueKortrijk
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueKortrijk
84,8 %

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueKortrijk
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueKortrijk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Kortrijk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
80
Kaptein
Ja
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
33
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,8 %
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 30 kamper · 4 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    1 826 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Toulouse
0,25

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Toulouse
0,84

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
–

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
1,97

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
43,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Midfielder

Spilletid

Kamper
30
Fra start
25
Minutter
1 826
Innbytter
5
Byttet ut
25
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
17
Skudd på mål
8
Pasninger
631
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
44
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
40
Blokkeringer
5
Brudd
14
Dueller
237
Vunne dueller
104
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
37
Frispark begått
40
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    140 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Toulouse
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Toulouse
2,57

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
86,6 %

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
2,57

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
140
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,6 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    429 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
50 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
429
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    48 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
48
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    368 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
0,49

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
74 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
43,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
368
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Brudd
6
Dueller
90
Vunne dueller
39

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
19
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Charlotte → Kortrijkfre 16. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Toulouse → Charlottetor 13. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →Gent → Toulousetor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  4. →Gent → Toulousefre 11. september 2020Lån
  5. →Kortrijk → Gentfre 9. august 2013Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

45 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb10. oktober · Kortrijk–GenkJupiler Pro League · 2026806.5
Klubb27. mai · Toulouse–AuxerreLigue 1 · 2022-23656.2
Klubb21. mai · Toulouse–NiceLigue 1 · 2022-23256.3
Klubb14. mai · Toulouse–NantesLigue 1 · 2022-23226.3
Klubb7. mai · Toulouse–AjaccioLigue 1 · 2022-23586.3
Klubb2. mai · Toulouse–LensLigue 1 · 2022-23196.6
Klubb9. april · Toulouse–MontpellierLigue 1 · 2022-2396.3
Klubb18. mars · Toulouse–LilleLigue 1 · 2022-23666.5
Klubb12. mars · Toulouse–AngersLigue 1 · 2022-23816.6
Klubb5. mars · Toulouse–Clermont FootLigue 1 · 2022-23607.2
Klubb26. februar · Toulouse–ReimsLigue 1 · 2022-23667.0
Klubb19. februar · Toulouse–MarseilleLigue 1 · 2022-23676.5
Klubb12. februar · Toulouse–RennesLigue 1 · 2022-23786.9
Klubb4. februar · Toulouse–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23816.3
Klubb1. februar · Toulouse–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23846.7
Klubb15. januar · Toulouse–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23806.7
Klubb11. januar · Toulouse–AuxerreLigue 1 · 2022-23606.9
Klubb1. januar · Toulouse–AjaccioLigue 1 · 2022-23708.211
Klubb29. desember · Toulouse–MarseilleLigue 1 · 2022-23636.6
Klubb12. november · Toulouse–RennesLigue 1 · 2022-23456.9
Klubb6. november · Toulouse–MonacoLigue 1 · 2022-23546.3
Klubb28. oktober · Toulouse–LensLigue 1 · 2022-23846.2
Klubb23. oktober · Toulouse–StrasbourgLigue 1 · 2022-23747.21
Klubb16. oktober · Toulouse–AngersLigue 1 · 2022-23757.21
Klubb7. oktober · Toulouse–LyonLigue 1 · 2022-23776.2
Klubb2. oktober · Toulouse–MontpellierLigue 1 · 2022-23637.31
Klubb17. september · Toulouse–LilleLigue 1 · 2022-23––
Klubb11. september · Toulouse–ReimsLigue 1 · 2022-23––
Klubb4. september · Toulouse–Clermont FootLigue 1 · 2022-23597.3
Klubb31. august · Toulouse–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23146.3
Klubb28. august · Toulouse–NantesLigue 1 · 2022-23696.3
Klubb21. august · Toulouse–LorientLigue 1 · 2022-23865.9
Klubb14. august · Toulouse–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23766.3
Klubb7. august · Toulouse–NiceLigue 1 · 2022-23––
Klubb30. mai · Toulouse–NantesLigue 1 · 2020-21787.0
Klubb27. mai · Toulouse–NantesLigue 1 · 2020-21627.2
Klubb28. november · Gent–Saint EtienneEuropa League · 2019-20106.5
Klubb19. september · Gent–Saint EtienneEuropa League · 2019-201–
Klubb16. mars · Gent–GenkEuropa League · 2016-17906.5
Klubb23. februar · Gent–TottenhamEuropa League · 2016-17566.5
Klubb16. februar · Gent–TottenhamEuropa League · 2016-17906.7
Klubb8. desember · Gent–KonyasporEuropa League · 2016-17246.9
Klubb24. november · Gent–SC BragaEuropa League · 2016-17206.2
Klubb3. november · Gent–Shakhtar DonetskEuropa League · 2016-17705.9
Klubb20. oktober · Gent–Shakhtar DonetskEuropa League · 2016-17186.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.