Portrett av Matte Smets
Spillerprofil · komplett datakort

Matte Smets

Også registrert som M. Smets

ForsvarTilgjengelig
Født4. januar 2004 · 22 årNasjonalitetBelgiaHøyde184 cmVekt74 kg
17Kamper
1 250Minutter
1Mål
0Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,8
–1,45
Brudd / 90
01,1
–0,89
Blokkeringer / 90
01
–0,81
Vunne dueller
0100
–59,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0SC Brag6.7FC Base6.7FC Midt7.0Utrecht7.5Malmo F7.2Dinamo 6.9Dinamo 7.3SC Frei6.9SC Frei7.5Kortrij
  1. Malmo FF7.5 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  2. Dinamo Zagreb7.2 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  3. Dinamo Zagreb6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 120 min
  4. SC Freiburg7.3 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  5. SC Freiburg6.9 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min
  6. Kortrijk7.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,080,00MINUTTER452024-251 1152025-26902026
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,08 målpoeng / 90
    1 115 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-251 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2613 kamper · 1 115 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Genk logoJupiler Pro LeagueKlubb · Genk · 20267.50
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
93.61702127659575
Flagg: BelgiaNations LeagueLandslag · Belgia · 2024-256.20
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
89.1304347826087
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueGenk
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueGenk
93,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
94

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 13 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    1 115 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
1,45

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,89

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,81

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
59,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
88 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 115
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
785
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
18
Blokkeringer
10
Brudd
11
Dueller
64
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueBelgia
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueBelgia
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueBelgia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueBelgia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueBelgia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueBelgia
89,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Belgia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
46

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,1 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →St. Truiden → Genklør 22. juni 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb10. oktober · Genk–KortrijkJupiler Pro League · 2026907.5
Klubb19. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26906.91
Klubb12. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26907.3
Klubb26. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-261206.9
Klubb19. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26907.2
Klubb29. januar · Genk–Malmo FFEuropa League · 2025-26907.5
Klubb22. januar · Genk–UtrechtEuropa League · 2025-26907.0
Klubb11. desember · Genk–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.7
Klubb27. november · Genk–FC Basel 1893Europa League · 2025-26906.7
Klubb6. november · Genk–SC BragaEuropa League · 2025-26906.0
Klubb23. oktober · Genk–Real BetisEuropa League · 2025-26906.9
Klubb2. oktober · Genk–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26907.0
Klubb25. september · Genk–RangersEuropa League · 2025-26957.7
Landslag17. november · Belgia–IsraelNations League · 2024-25456.2
Landslag14. november · Belgia–ItalyNations League · 2024-25––
Landslag14. oktober · Belgia–FrankrikeNations League · 2024-25––
Landslag10. oktober · Belgia–ItalyNations League · 2024-25––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Matte Smets: statistikk, kamper og karriere | Coro