Modellen sier: Villarreal 32 prosent, uavgjort 12, Paris Saint Germain 56

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Villarreal mot Paris Saint Germain, Champions League

Champions LeagueEstadio de la Cerámica · VillarrealFulltid
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka6 mål · sann minuttlinje
  1. 9′João Neves0–1
  2. 12′Désiré Doué0–2
  3. 13′Senny Mayulu0–3
  4. 17′Fabián Ruiz0–4
  5. 50′Fabián Ruiz0–5
  6. 78′D. Boly0–6
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
29%71%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
13Skudd totalt22
5Skudd i boks18
2Skudd på mål12
0%Skudduttelling27%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
296Pasninger728
5Blokkerte skudd7
4Hjørnespark8
1Offside1
19Frispark4
6Keeperredninger2
4Gule kort1
0Røde kort0
Oppstillinger4-4-2 · 4-3-3
Villarreal logoHjemmelagVillarreal
BortelagParis Saint GermainParis Saint Germain logo
125.5
Veiga
205.2
Romero
165.8
Maciá
186.1
Gueye
195.7
Pépé
226.4
Pérez
148.21 mål
Doué
248.01 mål
Mayulu
89.82 mål
Ruiz
177.7
Vitinha
879.01 mål
Neves
27.6
Hakimi
517.3
Pacho
397.0
Safonov
Vis oppstillinger på banen
Villarreal logoHjemmelagVillarreal
BortelagParis Saint GermainParis Saint Germain logo
125.5
Veiga
205.2
Romero
165.8
Maciá
186.1
Gueye
195.7
Pépé
226.4
Pérez
148.21 mål
Doué
248.01 mål
Mayulu
89.82 mål
Ruiz
177.7
Vitinha
879.01 mål
Neves
27.6
Hakimi
517.3
Pacho
397.0
Safonov

Hva tallene forteller

  • SjansebildeParis Saint Germain skapte de klart største sjansene (2.73 mot 0.61 xG).
  • EffektivitetParis Saint Germain scoret 6 mål fra sjanser verdt 2.73 xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Publisert 03.11.2026 04:58
✓KamputfallModellen ga Paris Saint Germain 56 % · Paris Saint Germain vantTraff
✓Over 2,5 målModellen ga over 84 % · det ble 6 målTraff
×Begge lag scorerModellen ga ja 82 % · ett eller ingen lag scoretBom
2 av 3 markeder traffParis Saint Germain-seieren hadde 56 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

Champions League 2026-27
#LagKMFPFlytt
1Paris Saint Germain logoParis Saint Germain4+1512–
2Barcelona logoBarcelona4+89–
3Aston Villa logoAston Villa4+69–
4Liverpool logoLiverpool3+59–
5Real Madrid logoReal Madrid3+59–
6Sporting CP logoSporting CP4+49–
7Real Betis logoReal Betis3+39–
8Bayern München logoBayern München4+78–
9Arsenal logoArsenal3+47–
10VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart4+37–
11Como logoComo3+56–
12Manchester City logoManchester City3+46–
13Club Brugge KV logoClub Brugge KV3+36–
14Inter logoInter4+26–
15Borussia Dortmund logoBorussia Dortmund3+16–
16Manchester United logoManchester United406–
17Galatasaray logoGalatasaray4-16–
18AS Roma logoAS Roma4+24–
19Shakhtar Donetsk logoShakhtar Donetsk404–
20PSV Eindhoven logoPSV Eindhoven304–
21Atletico Madrid logoAtletico Madrid4-14–
22Bodø/Glimt logoBodø/Glimt4-54–
23Napoli logoNapoli3-23↑1
24Lask Linz logoLask Linz3-33↑1
25Sabah FA logoSabah FA3-33↑1
26Lens logoLens3-43↑1
27AEK Athens FC logoAEK Athens FC3-53↑1
28RB Leipzig logoRB Leipzig3-53↑1
29Villarreal logoVillarreal4-63↓6
30Feyenoord logoFeyenoord4-73–
31Fenerbahçe logoFenerbahçe3-62–
32Slavia Praha logoSlavia Praha3-31–
33Viking logoViking3-41–
34Lille logoLille4-61–
35FC Porto logoFC Porto3-40–
36Slovan Bratislava logoSlovan Bratislava3-120–

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.