Portrett av Muhammed Kerem Aktürkoğlu
Spillerprofil · komplett datakort

Muhammed Kerem Aktürkoğlu

MidtbaneTilgjengelig
Født21. oktober 1998 · 28 årNasjonalitetTyrkiaHøyde173 cmVekt68 kg
70Kamper
4 975Minutter
20Mål
9Målgivende
0,52Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026
Nøkkelpasninger / 90
02,6
2,161,86
Pasningspresisjon
0100
78,7 %69 %
Taklinger / 90
02,4
1,990,46

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Gornik 6.5Gornik 7.2Sturm G7.3Sturm G6.7Lyon6.3AS Roma6.3Rizespo7.9Alanyas6.2Slavia 6.2Göztepe
  1. Lyon6.7 vurdering
    18. aug. 2026 · 73 min
  2. AS Roma6.3 vurdering
    10. sep. 2026 · 72 min
  3. Rizespor6.3 vurdering
    11. okt. 2026 · 88 min
  4. Alanyaspor7.9 vurdering
    18. okt. 2026 · 23 min
  5. Slavia Praha6.2 vurdering
    20. okt. 2026 · 82 min
  6. Göztepe6.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 83 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,230,510,420,831,390,33MINUTTER7842021-228872023-241 7042024-258642025-2619420265422026-27
  1. 2021-220,23 målpoeng / 90
    784 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,51 målpoeng / 90
    887 min · 3 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,42 målpoeng / 90
    1 704 min · 8 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,83 målpoeng / 90
    864 min · 7 mål · 1 målgivende
  5. 20261,39 målpoeng / 90
    194 min · 1 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,33 målpoeng / 90
    542 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-2210 kamper · 784 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 2023-2412 kamper · 887 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,51/90
  • 2024-2524 kamper · 1 704 min · 8 mål · 0 målgivende · 0,42/90
  • 2025-2612 kamper · 864 min · 7 mål · 1 målgivende · 0,83/90
  • 20263 kamper · 194 min · 1 mål · 2 målgivende · 1,39/90
  • 2026-277 kamper · 542 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,33/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-276.70
Kamper
7
Minutter
542
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
78.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    542 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueFenerbahçe
0,33

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
2,16

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
78,7 %

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
1,99

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
542
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
8
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
13
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,7 %
Taklinger
12
Vunne dueller
27

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20261 turnering · 3 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigFenerbahçe
1,39

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigFenerbahçe
1,86

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
69 %

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
0,46

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
194
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 12 kamper · 7 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    700 min · 81 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    164 min · 19 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,9
UEFA Champions LeagueBenfica
0,55

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,54
UEFA Champions LeagueBenfica
3,29

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
73 %
UEFA Champions LeagueBenfica
65 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,16
UEFA Champions LeagueBenfica
0,55

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
45,8 %
UEFA Champions LeagueBenfica
53,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
700
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,37

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
10
Pasninger
172
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
9
Brudd
2
Dueller
59
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Attacker · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
3
Fra start
2
Minutter
164
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 24 kamper · 8 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica · Galatasaray
    1 704 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica · Galatasaray
0,42

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica · Galatasaray
1,69

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica · Galatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica · Galatasaray
0,95

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica · Galatasaray
36,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Forward
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
24
Fra start
24
Minutter
1 704
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
8
Målgivende
0
Skudd
30
Skudd på mål
20
Pasninger
444
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Brudd
26
Dueller
136
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    741 min · 83,5 %
  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    146 min · 16,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,61
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,31
UEFA Europa LeagueGalatasaray
1,85

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,09
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGalatasaray
38,8 %
UEFA Europa LeagueGalatasaray
26,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
741
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
15
Skudd på mål
9
Pasninger
237
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
4
Dueller
67
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
146
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Skudd
2
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    628 min · 80,1 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    156 min · 19,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
0,29
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
0,86
UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,58

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
1,29
UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,73

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGalatasaray
35,9 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
45,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
628
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
163
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
7
Dueller
92
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Pasninger
40
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
22
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Benfica → Fenerbahçesøn 31. august 2025Permanent overgang
  2. →Galatasaray → Benficaman 2. september 2024€ 12M
  3. →24 Erzincanspor → Galatasarayons 2. september 2020Fri overgang
  4. →Başakşehir → Karacabey Belediyesportir 3. juli 2018Fri overgang
  5. →Bodrum FK → Başakşehirtor 1. juni 2017Ikke oppgitt
  6. →Başakşehir → Bodrum FKfre 1. juli 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

55 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026836.2
20. oktober · Fenerbahçe–Slavia PrahaChampions League · 2026-27826.2
18. oktober · Fenerbahçe–AlanyasporSüper Lig · 2026237.911
14. oktober · Fenerbahçe–Aston VillaChampions League · 2026-270–
11. oktober · Fenerbahçe–RizesporSüper Lig · 2026886.31
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-27726.3
18. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27736.71
11. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27917.3
5. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27857.21
29. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27706.5
21. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27696.6
26. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26908.02
19. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26456.3
29. januar · Fenerbahçe–FCSBEuropa League · 2025-26906.51
22. januar · Fenerbahçe–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.5
11. desember · Fenerbahçe–BrannEuropa League · 2025-26738.21
27. november · Fenerbahçe–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26607.0
6. november · Fenerbahçe–PlzenEuropa League · 2025-26––
23. oktober · Fenerbahçe–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26877.61
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26819.52
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26846.7
27. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26767.61
20. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26776.9
12. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26117.2
11. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25566.7
5. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25907.2
18. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25587.21
12. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25907.3
29. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2024-25186.9
21. januar · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25717.3
11. desember · Benfica–BolognaChampions League · 2024-25726.9
27. november · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25906.9
6. november · Benfica–Bayern MünchenChampions League · 2024-25566.5
23. oktober · Benfica–FeyenoordChampions League · 2024-25907.31
2. oktober · Benfica–Atletico MadridChampions League · 2024-25717.21
19. september · Benfica–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25907.51
27. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25897.2
21. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25906.61
22. februar · Galatasaray–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24626.2
15. februar · Galatasaray–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24846.3
12. desember · Galatasaray–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24907.7
29. november · Galatasaray–Manchester UnitedChampions League · 2023-24307.21
8. november · Galatasaray–Bayern MünchenChampions League · 2023-24906.7
24. oktober · Galatasaray–Bayern MünchenChampions League · 2023-24757.0
3. oktober · Galatasaray–Manchester UnitedChampions League · 2023-24907.01
20. september · Galatasaray–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24666.2
29. august · Galatasaray–MoldeChampions League · 2023-24727.0
23. august · Galatasaray–MoldeChampions League · 2023-24706.2
15. august · Galatasaray–Olimpija LjubljanaChampions League · 2023-24456.2
8. august · Galatasaray–Olimpija LjubljanaChampions League · 2023-24908.911
2. august · Galatasaray–FK Zalgiris VilniusChampions League · 2023-24897.51
17. mars · Galatasaray–BarcelonaEuropa League · 2021-22906.2
10. mars · Galatasaray–BarcelonaEuropa League · 2021-22895.2
9. desember · Galatasaray–LazioEuropa League · 2021-22886.2
25. november · Galatasaray–MarseilleEuropa League · 2021-22826.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.