Modellen sier: Fenerbahçe 45 prosent, uavgjort 17, Gornik Zabrze 38

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Fenerbahçe mot Gornik Zabrze, Champions League

Champions LeagueChobani Stadium · IstanbulFulltid
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka1 mål · sann minuttlinje
  1. 37′Talisca1–0
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
79%21%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
15Skudd totalt2
6Skudd i boks1
6Skudd på mål1
7%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
765Pasninger203
92%Pasningsprosent73%
4Blokkerte skudd1
9Hjørnespark2
15Frispark11
1Keeperredninger5
Oppstillinger4-2-3-1 · 4-3-3
Fenerbahçe logoHjemmelagFenerbahçe
BortelagGornik ZabrzeGornik Zabrze logo
346.9
Günok
157.5
Aké
277.6
Semedo
77.6
Fred
177.2
Kahveci
287.3
Elmaz
947.31 mål
Talisca
76.5
Dimi
117.3
Prekop
336.6
Khlan
666.2
Dietz
267.9
Janicki
616.9
Sáček
646.3
Janža
Vis oppstillinger på banen
Fenerbahçe logoHjemmelagFenerbahçe
BortelagGornik ZabrzeGornik Zabrze logo
346.9
Günok
157.5
Aké
277.6
Semedo
77.6
Fred
177.2
Kahveci
287.3
Elmaz
947.31 mål
Talisca
76.5
Dimi
117.3
Prekop
336.6
Khlan
666.2
Dietz
267.9
Janicki
616.9
Sáček
646.3
Janža

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Publisert 21.07.2026 03:30
✓KamputfallModellen ga Fenerbahçe 45 % · Fenerbahçe vantTraff
–Over/under 2,5 målMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Begge lag scorerMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
1 av 1 marked traffFenerbahçe-seieren hadde 45 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.