Portrett av Milan Škriniar
Spillerprofil · komplett datakort

Milan Škriniar

ForsvarTilgjengelig
Født11. februar 1995 · 31 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt83 kg
356Kamper
27 805Minutter
12Mål
3Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026
Taklinger / 90
04,1
3,411

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.9Sturm G7.3Sturm G7.5Lyon6.6Lyon6.8AS Roma7.2Rizespo6.1Aston V7.3Alanyas6.7Slavia 6.6Göztepe
  1. AS Roma6.8 vurdering
    10. sep. 2026 · 90 min
  2. Rizespor7.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  3. Aston Villa6.1 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  4. Alanyaspor7.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Slavia Praha6.7 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min
  6. Göztepe6.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,110,020,090,090,040,120,000,000,11MINUTTER3 4202017-183 9472018-193 0492020-213 8702021-222 1632023-247712024-251 0102025-2627020268182026-27
  1. 2021-220,09 målpoeng / 90
    3 870 min · 4 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,04 målpoeng / 90
    2 163 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,12 målpoeng / 90
    771 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 010 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,11 målpoeng / 90
    818 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1735 kamper · 2 998 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2017-1838 kamper · 3 420 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 2018-1944 kamper · 3 947 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,02/90
  • 2019-2039 kamper · 3 182 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2020-2135 kamper · 3 049 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2021-2243 kamper · 3 870 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2022-2329 kamper · 2 307 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2430 kamper · 2 163 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,04/90
  • 2024-259 kamper · 771 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,12/90
  • 2025-2612 kamper · 1 010 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20263 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-279 kamper · 818 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

23 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-277.18
Kamper
9
Minutter
818
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
93.49442379182156
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    818 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
3,41

Brudd / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
93,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · D

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
818
Kaptein
Ja
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
538
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,5 %
Taklinger
31
Vunne dueller
55

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
20261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
1

Brudd / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
93 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Ja
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
215
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    650 min · 64,4 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    360 min · 35,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
2,49
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
3,75

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,97
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,25

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,42
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
69,4 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
52,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
93 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
91 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender · nr. 37

Spilletid

Draktnummer
37
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
650
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,36

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
492
Nøkkelpasninger
3
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Taklinger
18
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
62
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
6
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender · nr. 37

Spilletid

Draktnummer
37
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
258
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
15
Blokkeringer
6
Brudd
5
Dueller
59
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    390 min · 50,6 %
  • Ligue 1Paris Saint Germain
    381 min · 49,4 %
  • UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,38
Ligue 1Paris Saint Germain
1,65
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
2,08
Ligue 1Paris Saint Germain
0,71
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,38
Ligue 1Paris Saint Germain
1,42
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
50 %
Ligue 1Paris Saint Germain
61,3 %
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
67 %
Ligue 1Paris Saint Germain
72 %
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
281
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
6
Blokkeringer
6
Brudd
9
Dueller
36
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
381
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
373
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
7
Blokkeringer
6
Brudd
3
Dueller
31
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Paris Saint Germain · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 30 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Paris Saint Germain
    1 624 min · 75,1 %
  • UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
    539 min · 24,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
1,33
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
2

Brudd / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
0,67
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
0,83

Blokkeringer / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
0,55
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
0,5

Vunne dueller

Ligue 1Paris Saint Germain
55,5 %
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
53,2 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Paris Saint Germain
72 %
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
77 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
21
Minutter
1 624
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
1 812
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
24
Blokkeringer
10
Brudd
12
Dueller
110
Vunne dueller
61
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
14
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Paris Saint Germain · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
539
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
498
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
47
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 29 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    1 770 min · 76,7 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    537 min · 23,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,47
UEFA Champions LeagueInter
1,51

Brudd / 90

Serie AInter
0,66
UEFA Champions LeagueInter
0,67

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,66
UEFA Champions LeagueInter
1,51

Vunne dueller

Serie AInter
47,7 %
UEFA Champions LeagueInter
58,5 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
59 %
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
21
Minutter
1 770
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
1 368
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Taklinger
29
Blokkeringer
13
Brudd
13
Dueller
132
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
35
Gule kort
5
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
537
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Pasninger
330
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
9
Brudd
4
Dueller
41
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 43 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    3 150 min · 81,4 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    720 min · 18,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,34
UEFA Champions LeagueInter
1,88

Brudd / 90

Serie AInter
0,71
UEFA Champions LeagueInter
1,13

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,71
UEFA Champions LeagueInter
1,5

Vunne dueller

Serie AInter
53 %
UEFA Champions LeagueInter
58,6 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
55 %
UEFA Champions LeagueInter
51 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
35
Fra start
35
Minutter
3 150
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
3
Skudd
20
Skudd på mål
8
Pasninger
2 100
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Taklinger
47
Blokkeringer
25
Brudd
25
Dueller
251
Vunne dueller
133
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
23
Frispark begått
43
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Mål
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
449
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
15
Blokkeringer
12
Brudd
9
Dueller
58
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 35 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    2 779 min · 91,1 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    270 min · 8,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,55
UEFA Champions LeagueInter
2

Brudd / 90

Serie AInter
0,97
UEFA Champions LeagueInter
0,67

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,62
UEFA Champions LeagueInter
0,67

Vunne dueller

Serie AInter
52,3 %
UEFA Champions LeagueInter
62,5 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
62 %
UEFA Champions LeagueInter
67 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
32
Fra start
31
Minutter
2 779
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
3
Skudd
12
Skudd på mål
6
Pasninger
2 160
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Taklinger
48
Blokkeringer
19
Brudd
30
Dueller
216
Vunne dueller
113
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
34
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Skudd
2
Pasninger
220
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
24
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-203 turneringer · 39 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    2 628 min · 82,6 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    540 min · 17 %
  • UEFA Europa LeagueInter
    14 min · 0,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,34
UEFA Champions LeagueInter
2,5
UEFA Europa LeagueInter
–

Brudd / 90

Serie AInter
0,96
UEFA Champions LeagueInter
1,83
UEFA Europa LeagueInter
0

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,38
UEFA Champions LeagueInter
1,17
UEFA Europa LeagueInter
0

Vunne dueller

Serie AInter
48 %
UEFA Champions LeagueInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Pasningspresisjon

Serie AInter
57 %
UEFA Champions LeagueInter
85 %
UEFA Europa LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
32
Fra start
31
Minutter
2 628
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
1 998
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
39
Blokkeringer
11
Brudd
28
Dueller
223
Vunne dueller
107
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
52
Gule kort
9
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
280
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
15
Blokkeringer
7
Brudd
11

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
11
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Inter · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
14
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2018-193 turneringer · 44 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    3 150 min · 79,8 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    540 min · 13,7 %
  • UEFA Europa LeagueInter
    257 min · 6,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,83
UEFA Champions LeagueInter
3
UEFA Europa LeagueInter
0,7

Brudd / 90

Serie AInter
0,77
UEFA Champions LeagueInter
0,33
UEFA Europa LeagueInter
2,1

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,83
UEFA Champions LeagueInter
0,33
UEFA Europa LeagueInter
1,4

Vunne dueller

Serie AInter
55,1 %
UEFA Champions LeagueInter
52,2 %
UEFA Europa LeagueInter
41,2 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
63 %
UEFA Champions LeagueInter
88 %
UEFA Europa LeagueInter
89 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
35
Fra start
35
Minutter
3 150
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
3
Pasninger
2 401
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
64
Blokkeringer
29
Brudd
27
Dueller
303
Vunne dueller
167
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
41
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
306
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
18
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
67
Vunne dueller
35

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
257
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
160
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
2
Blokkeringer
4
Brudd
6
Dueller
34
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
2017-181 turnering · 38 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AInter
    3 420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AInter
2,24

Brudd / 90

Serie AInter
0,95

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,68

Vunne dueller

Serie AInter
61,2 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
58 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
4
Skudd
19
Skudd på mål
10
Pasninger
2 378
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Taklinger
85
Blokkeringer
26
Brudd
36
Dueller
327
Vunne dueller
200
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
29
Frispark begått
40
Gule kort
2
Røde kort
0
2016-171 turnering · 35 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASampdoria
    2 998 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASampdoria
1,14

Brudd / 90

Serie ASampdoria
1,56

Blokkeringer / 90

Serie ASampdoria
0,72

Vunne dueller

Serie ASampdoria
58,5 %

Pasningspresisjon

Serie ASampdoria
47 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sampdoria · Defender

Spilletid

Kamper
35
Fra start
35
Minutter
2 998
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
1 820
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
38
Blokkeringer
24
Brudd
52
Dueller
205
Vunne dueller
120
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
25
Gule kort
4
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Paris Saint Germain → Fenerbahçetor 31. juli 2025Permanent overgang
  2. →Paris Saint Germain → Fenerbahçetir 29. juli 2025Permanent overgang
  3. →Fenerbahçe → Paris Saint Germaintir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Fenerbahçe → Paris Saint Germainsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  5. →Paris Saint Germain → Fenerbahçetor 30. januar 2025Lån
  6. →Inter → Paris Saint Germainlør 1. juli 2023Fri overgang
  7. →Sampdoria → Interfre 7. juli 2017€ 23M
  8. →Žilina → Sampdoriafre 29. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

74 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026906.6
20. oktober · Fenerbahçe–Slavia PrahaChampions League · 2026-27906.71
18. oktober · Fenerbahçe–AlanyasporSüper Lig · 2026907.3
14. oktober · Fenerbahçe–Aston VillaChampions League · 2026-27906.1
11. oktober · Fenerbahçe–RizesporSüper Lig · 2026907.2
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-27906.8
26. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27936.6
18. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27907.5
11. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27917.3
5. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27918.9
29. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27937.7
21. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27906.9
19. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26266.3
22. januar · Fenerbahçe–Aston VillaEuropa League · 2025-26908.9
11. desember · Fenerbahçe–BrannEuropa League · 2025-26847.3
27. november · Fenerbahçe–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26907.0
6. november · Fenerbahçe–PlzenEuropa League · 2025-26908.2
23. oktober · Fenerbahçe–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26908.0
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26906.6
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.6
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26907.2
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26907.3
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26906.3
6. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26907.7
13. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-251208.2
6. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25906.9
20. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25907.21
13. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25907.5
18. desember · Paris Saint Germain–MonacoLigue 1 · 2024-25––
10. desember · Paris Saint Germain–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25––
6. desember · Paris Saint Germain–AuxerreLigue 1 · 2024-25––
30. november · Paris Saint Germain–NantesLigue 1 · 2024-25––
26. november · Paris Saint Germain–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
22. november · Paris Saint Germain–ToulouseLigue 1 · 2024-25908.0
9. november · Paris Saint Germain–AngersLigue 1 · 2024-25907.0
6. november · Paris Saint Germain–Atletico MadridChampions League · 2024-25––
2. november · Paris Saint Germain–LensLigue 1 · 2024-25––
27. oktober · Paris Saint Germain–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
22. oktober · Paris Saint Germain–PSV EindhovenChampions League · 2024-25––
19. oktober · Paris Saint Germain–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.6
6. oktober · Paris Saint Germain–NiceLigue 1 · 2024-25––
1. oktober · Paris Saint Germain–ArsenalChampions League · 2024-25––
27. september · Paris Saint Germain–RennesLigue 1 · 2024-25216.3
21. september · Paris Saint Germain–ReimsLigue 1 · 2024-25––
18. september · Paris Saint Germain–GironaChampions League · 2024-25––
14. september · Paris Saint Germain–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25907.3
1. september · Paris Saint Germain–LilleLigue 1 · 2024-25––
16. august · Paris Saint Germain–Le HavreLigue 1 · 2024-25––
19. mai · Paris Saint Germain–MetzLigue 1 · 2023-24196.9
15. mai · Paris Saint Germain–NiceLigue 1 · 2023-24907.0
12. mai · Paris Saint Germain–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.5
7. mai · Paris Saint Germain–Borussia DortmundChampions League · 2023-24––
1. mai · Paris Saint Germain–Borussia DortmundChampions League · 2023-24––
27. april · Paris Saint Germain–Le HavreLigue 1 · 2023-24286.9
24. april · Paris Saint Germain–LorientLigue 1 · 2023-24906.9
21. april · Paris Saint Germain–LyonLigue 1 · 2023-24226.6
16. april · Paris Saint Germain–BarcelonaChampions League · 2023-24––
10. april · Paris Saint Germain–BarcelonaChampions League · 2023-24––
6. april · Paris Saint Germain–Clermont FootLigue 1 · 2023-24676.2
31. mars · Paris Saint Germain–MarseilleLigue 1 · 2023-24136.3
20. desember · Paris Saint Germain–MetzLigue 1 · 2023-24657.0
17. desember · Paris Saint Germain–LilleLigue 1 · 2023-24156.2
13. desember · Paris Saint Germain–Borussia DortmundChampions League · 2023-24907.0
9. desember · Paris Saint Germain–NantesLigue 1 · 2023-24296.9
3. desember · Paris Saint Germain–Le HavreLigue 1 · 2023-24166.6
28. november · Paris Saint Germain–NewcastleChampions League · 2023-24907.2
24. november · Paris Saint Germain–MonacoLigue 1 · 2023-24907.0
11. november · Paris Saint Germain–ReimsLigue 1 · 2023-24907.5
7. november · Paris Saint Germain–AC MilanChampions League · 2023-24897.91
3. november · Paris Saint Germain–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.3
29. oktober · Paris Saint Germain–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.9
25. oktober · Paris Saint Germain–AC MilanChampions League · 2023-24907.0
21. oktober · Paris Saint Germain–StrasbourgLigue 1 · 2023-24––
8. oktober · Paris Saint Germain–RennesLigue 1 · 2023-24907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 17 tilgjengelige sesonger, 34 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.