Portrett av Milan Škriniar
Spillerprofil · komplett datakort

Milan Škriniar

ForsvarTilgjengelig
Født11. februar 1995 · 31 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt83 kg
66Kamper
5 243Minutter
3Mål
4Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,3
1,751,91

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Tysklan7.3Luxembo6.6Norther6.9Luxembo7.3Norther5.7Tysklan7.0Moldova7.0Kazakhs7.0Faroe I7.7Moldova
  1. Northern Ireland7.3 vurdering
    14. nov. 2025 · 90 min
  2. Tyskland5.7 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  3. Moldova7.0 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  4. Kazakhstan7.0 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  5. Faroe Islands7.0 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Moldova7.7 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,290,150,000,140,00MINUTTER63020181 83020201 02020246602024-253602026-27
  1. 20180,29 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 20200,15 målpoeng / 90
    1 830 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    1 020 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,14 målpoeng / 90
    660 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20162 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201814 kamper · 630 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,29/90
  • 202020 kamper · 1 830 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,15/90
  • 20238 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 202411 kamper · 1 020 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-257 kamper · 660 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.18
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
94.44444444444444
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,75

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
94,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
396
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94,4 %
Taklinger
7
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    660 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,91

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
92,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
660
Kaptein
Ja
Vurdering
7,53

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
583
Nøkkelpasninger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,3 %
Taklinger
14
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
1
20243 turneringer · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    540 min · 52,9 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    390 min · 38,2 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    90 min · 8,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,5
Euro ChampionshipSlovakia
0,69
PrivatlandskamperSlovakia
2

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,67
Euro ChampionshipSlovakia
0,46
PrivatlandskamperSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1
Euro ChampionshipSlovakia
0,92
PrivatlandskamperSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
52,8 %
Euro ChampionshipSlovakia
56,7 %
PrivatlandskamperSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
88 %
Euro ChampionshipSlovakia
64 %
PrivatlandskamperSlovakia
96,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
415
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
15
Blokkeringer
6
Brudd
4
Dueller
53
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
281
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
3
Blokkeringer
4
Brudd
2
Dueller
30
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
116

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,75

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,38

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
67,6 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
78 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
665
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
34
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 20 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    930 min · 50,8 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    900 min · 49,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,68
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,1

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
1,26
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,6

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,97
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,9

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
50 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
58,7 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
87 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
72 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
726
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
7
Blokkeringer
10
Brudd
13
Dueller
46
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
16
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
781
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
11
Blokkeringer
9
Brudd
6
Dueller
63
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 14 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    630 min · –
  • World CupSlovakia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
World CupSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0
World CupSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
World CupSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
57,9 %
World CupSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
90 %
World CupSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
262
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Brudd
0
Dueller
38
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Slovakia · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20161 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Paris Saint Germain → Fenerbahçetor 31. juli 2025Permanent overgang
  2. →Paris Saint Germain → Fenerbahçetir 29. juli 2025Permanent overgang
  3. →Fenerbahçe → Paris Saint Germaintir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Fenerbahçe → Paris Saint Germainsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  5. →Paris Saint Germain → Fenerbahçetor 30. januar 2025Lån
  6. →Inter → Paris Saint Germainlør 1. juli 2023Fri overgang
  7. →Sampdoria → Interfre 7. juli 2017€ 23M
  8. →Žilina → Sampdoriafre 29. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.7
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27907.0
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27907.0
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.0
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024905.7
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024907.6
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251208.2
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25907.7
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25906.7
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.51
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25907.5
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.2
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.7
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 20241206.9
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024907.2
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024906.6
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024907.5
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024907.2
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023907.2
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023906.6
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023907.2
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 17 tilgjengelige sesonger, 34 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.