Modellen sier: Northern Ireland 36 prosent, uavgjort 29, Ungarn 36

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Northern Ireland mot Ungarn, Nations League

Nations League · Liga B · Gruppe 2Puskás Aréna · BudapestFulltid
Flagg: Northern IrelandNorthern IrelandHjemmelag
00man 28. september
Flagg: UngarnUngarnBortelag
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
KampflytViktige hendelser · 0–90 min
  1. 16
  2. 31
  3. 42
  4. 45+2
  5. 45+3
  6. 45+5
  7. 77
Mål Kort VAR
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
36%64%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
10Skudd totalt13
5Skudd i boks10
3Skudd på mål1
0%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
326Pasninger583
4Blokkerte skudd4
3Hjørnespark2
4Offside0
15Frispark15
1Keeperredninger3
4Gule kort2
0Røde kort0
Oppstillinger3-4-2-1 · 4-2-3-1
Flagg: Northern IrelandHjemmelagNorthern Ireland
BortelagUngarnFlagg: Ungarn
226.4
Brown
56.3
Hume
146.4
Price
166.3
Kelly
196.8
Charles
106.0
Donley
166.3
Lukacs
76.7
Szücs
176.5
Jurek
66.2
Orbán
117.0
Kerkez
146.1
Bolla
17.1
Tóth
Vis oppstillinger på banen
Flagg: Northern IrelandHjemmelagNorthern Ireland
BortelagUngarnFlagg: Ungarn
226.4
Brown
56.3
Hume
146.4
Price
166.3
Kelly
196.8
Charles
106.0
Donley
166.3
Lukacs
76.7
Szücs
176.5
Jurek
66.2
Orbán
117.0
Kerkez
146.1
Bolla
17.1
Tóth

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Publisert 28.09.2026 03:39
×KamputfallModellen ga Ungarn 36 % · kampen endte uavgjortUavgjort 29 %
✓Under 2,5 målModellen ga under 70 % · det ble 0 målTraff
✓Begge lag scorerModellen ga nei 63 % · ett eller ingen lag scoretTraff
2 av 3 markeder traffUavgjortresultatet hadde 29 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

Nations League · Liga B · Gruppe 2 2026-27
#LagKMFPFlytt
1Flagg: Northern IrelandNorthern Ireland2+14↑1
2Flagg: UkrainaUkraina2+14↓1
3Flagg: GeorgiaGeorgia2-11–
4Flagg: UngarnUngarn2-11–

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.