Portrett av Pierce Charles
Spillerprofil · komplett datakort

Pierce Charles

KeeperTilgjengelig
Født21. juli 2005 · 21 årNasjonalitetNord-IrlandHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
15Kamper
1 128Minutter
0Mål
1Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025
Pasningspresisjon
0100
70,2 %54,1 %
Kampvurdering
510
7,296,60

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Luxembo6.7Sveits5.6Sverige7.2Danmark7.2Island7.2Italy7.9Georgia6.5Ungarn7.3Ukraina7.4Georgia
  1. Island7.2 vurdering
    10. juni 2025 · 90 min
  2. Italy7.2 vurdering
    26. mars 2026 · 93 min
  3. Georgia7.9 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min
  4. Ungarn6.5 vurdering
    28. sep. 2026 · 90 min
  5. Ukraina7.3 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Georgia7.4 vurdering
    5. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,25MINUTTER9320243602024-2531520253602026-27
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    93 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    315 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,25 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20241 kamper · 93 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20254 kamper · 315 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,25/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Flagg: Northern IrelandNations LeagueLandslag · Northern Ireland · 2026-277.29
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
70.22900763358778
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
70,2 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
7,29

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Northern Ireland · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
7,29

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
131
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperNorthern Ireland
    315 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperNorthern Ireland
54,1 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperNorthern Ireland
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Northern Ireland · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
315
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
122

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54,1 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
73,5 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
6,88

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Northern Ireland · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
117

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,5 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
    93 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
4,84

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
1,94

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
57 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
7,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Northern Ireland · Goalkeeper · nr. 23

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
93
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
5
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Manchester City → QPRtor 9. juli 2026Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

15 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag5. oktober · Northern Ireland–GeorgiaNations League · 2026-27907.4
Landslag2. oktober · Northern Ireland–UkrainaNations League · 2026-27907.31
Landslag28. september · Northern Ireland–UngarnNations League · 2026-27906.5
Landslag25. september · Northern Ireland–GeorgiaNations League · 2026-27907.9
Landslag26. mars · Northern Ireland–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024937.2
Landslag10. juni · Northern Ireland–IslandPrivatlandskamper · 2025907.2
Landslag7. juni · Northern Ireland–DanmarkPrivatlandskamper · 2025457.2
Landslag25. mars · Northern Ireland–SverigePrivatlandskamper · 2025905.6
Landslag21. mars · Northern Ireland–SveitsPrivatlandskamper · 2025906.7
Landslag18. november · Northern Ireland–LuxembourgNations League · 2024-25906.3
Landslag15. november · Northern Ireland–BelarusNations League · 2024-25907.3
Landslag15. oktober · Northern Ireland–BulgariaNations League · 2024-25906.9
Landslag12. oktober · Northern Ireland–BelarusNations League · 2024-25907.0
Landslag11. juni · Northern Ireland–AndorraPrivatlandskamper · 2024––
Landslag8. juni · Northern Ireland–SpaniaPrivatlandskamper · 2024––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.