Portrett av Bendegúz Bence Bolla
Spillerprofil · komplett datakort

Bendegúz Bolla

Fullt navn: Bendegúz Bence Bolla

ForsvarTilgjengelig
Født22. november 1999 · 26 årNasjonalitetUngarnHøyde180 cmVekt72 kg
67Kamper
4 893Minutter
2Mål
3Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01
0,730,83
Brudd / 90
01
–0,83
Blokkeringer / 90
01
–0,5
Vunne dueller
0100
–40,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Portuga5.6Lech Po7.3Armenia7.0Portuga6.9Fiorent7.3Univers6.7Armenia6.3Rep. Of6.5Ukraina6.1Norther
  1. Fiorentina6.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 62 min
  2. Universitatea Craiova7.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  3. Armenia6.7 vurdering
    13. nov. 2025 · 61 min
  4. Rep. Of Ireland6.3 vurdering
    16. nov. 2025 · 14 min
  5. Ukraina6.5 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min
  6. Northern Ireland6.1 vurdering
    28. sep. 2026 · 34 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,230,090,000,170,00MINUTTER7020203002020-2112021-2224820237072023-2477320242 0022024-2512920255392025-261242026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    707 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,23 målpoeng / 90
    773 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,09 målpoeng / 90
    2 002 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    129 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,17 målpoeng / 90
    539 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    124 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20202 kamper · 70 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-221 kamper · 1 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20235 kamper · 248 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2410 kamper · 707 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202412 kamper · 773 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,23/90
  • 2024-2524 kamper · 2 002 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 20252 kamper · 129 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-266 kamper · 539 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2026-272 kamper · 124 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: UngarnNations LeagueLandslag · Ungarn · 2026-276.39
Kamper
2
Minutter
124
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80.68181818181819
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2025-266.77
Kamper
6
Minutter
539
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueUngarn
    124 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
0,73

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueUngarn
80,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
124
Kaptein
Nei
Vurdering
6,39

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
88
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    539 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,83

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,83

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
40,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender · nr. 77

Spilletid

Draktnummer
77
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
539
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
272
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
42
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperUngarn
    129 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperUngarn
1,4

Brudd / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperUngarn
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
129
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 24 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    773 min · 38,6 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    773 min · 38,6 %
  • UEFA Nations LeagueUngarn
    456 min · 22,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,51
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,51
UEFA Nations LeagueUngarn
1,58

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,86
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,86
UEFA Nations LeagueUngarn
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,23
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,23
UEFA Nations LeagueUngarn
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
38,2 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
38,2 %
UEFA Nations LeagueUngarn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Nations LeagueUngarn
78,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
773
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
432
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
68
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
17
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
773
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
432
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
68
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
17
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
456
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
156
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 12 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    364 min · 47,1 %
  • Euro ChampionshipUngarn
    206 min · 26,6 %
  • PrivatlandskamperUngarn
    203 min · 26,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,73
Euro ChampionshipUngarn
1,75
PrivatlandskamperUngarn
1,33

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,49
Euro ChampionshipUngarn
0,44
PrivatlandskamperUngarn
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,25
Euro ChampionshipUngarn
0,44
PrivatlandskamperUngarn
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
35,1 %
Euro ChampionshipUngarn
33,3 %
PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
72 %
Euro ChampionshipUngarn
–
PrivatlandskamperUngarn
79,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Midfielder · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
364
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
37
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Defender · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
3
Fra start
2
Minutter
206
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
203
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueServette FC
    429 min · –
  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    278 min · –
  • Premier LeagueWolves
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
1,89
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
1,62
Premier LeagueWolves
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
1,47
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
Premier LeagueWolves
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0,32
Premier LeagueWolves
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueServette FC
44,2 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
46,7 %
Premier LeagueWolves
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueServette FC
–
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
Premier LeagueWolves
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
429
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
144
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
7
Dueller
52
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
278
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Dueller
30
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationUngarn
    248 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
0,73

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
0,73

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationUngarn
25 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
248
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    1 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    70 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipUngarn
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,29
Euro ChampionshipUngarn
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
20 %
Euro ChampionshipUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
70
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
23
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Wolves → Rapid Viennasøn 23. juni 2024Fri overgang
  2. →Wolves → Servette FCtir 29. august 2023Lån
  3. →Grasshoppers → Wolveslør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  4. →Wolves → Grasshopperssøn 18. juli 2021Lån
  5. →Fehérvár FC → Wolveslør 17. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Zalaegerszegi TE → Fehérvár FCons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  7. →Fehérvár FC → Zalaegerszegi TEfre 18. januar 2019Lån
  8. →Fehérvár FC → Siofoktir 24. juli 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

65 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag5. oktober · Ungarn–UkrainaNations League · 2026-270–
Landslag28. september · Ungarn–Northern IrelandNations League · 2026-27346.1
Landslag25. september · Ungarn–UkrainaNations League · 2026-27906.5
Landslag16. november · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024146.3
Landslag13. november · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024616.7
Klubb6. november · Rapid Vienna–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26907.3
Klubb23. oktober · Rapid Vienna–FiorentinaConference League · 2025-26626.9
Landslag14. oktober · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024587.0
Landslag11. oktober · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024757.31
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–Lech PoznanConference League · 2025-26905.6
Landslag9. september · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024896.7
Landslag6. september · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024677.2
Klubb14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-261207.0
Klubb7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26907.01
Klubb31. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26756.9
Klubb24. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26126.7
Landslag10. juni · Ungarn–AzerbaijanPrivatlandskamper · 2025586.9
Landslag6. juni · Ungarn–SverigePrivatlandskamper · 2025717.0
Klubb10. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-25906.6
Landslag23. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25906.9
Landslag20. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25897.2
Klubb13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-251207.0
Klubb6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25747.0
Klubb19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25907.2
Klubb12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25907.2
Klubb28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-25907.2
Landslag16. november · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25––
Klubb7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-25397.61
Klubb24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-25907.3
Landslag14. oktober · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25686.9
Landslag11. oktober · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25896.3
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25906.6
Landslag10. september · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25757.3
Landslag7. september · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25455.9
Landslag23. juni · Ungarn–SkottlandEuropamesterskapet · 2024866.9
Landslag19. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2024756.6
Landslag15. juni · Ungarn–SveitsEuropamesterskapet · 2024456.3
Landslag8. juni · Ungarn–IsraelPrivatlandskamper · 2024906.91
Landslag4. juni · Ungarn–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2024––
Landslag26. mars · Ungarn–KosovoPrivatlandskamper · 2024686.9
Landslag22. mars · Ungarn–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024456.7
Klubb14. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24816.9
Klubb7. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24817.0
Klubb22. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24566.7
Klubb15. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24607.3
Klubb14. desember · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24796.3
Klubb30. november · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24687.2
Landslag19. november · Ungarn–MontenegroEM-kvalifisering · 2023456.3
Landslag16. november · Ungarn–BulgariaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. november · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.6
Klubb26. oktober · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24766.9
Landslag17. oktober · Ungarn–LitauenEM-kvalifisering · 20231–
Landslag14. oktober · Ungarn–SerbiaEM-kvalifisering · 2023276.6
Klubb5. oktober · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24266.9
Klubb21. september · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24906.6
Landslag20. juni · Ungarn–LitauenEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. juni · Ungarn–MontenegroEM-kvalifisering · 2023886.3
Landslag27. mars · Ungarn–BulgariaEM-kvalifisering · 2023866.6
Landslag12. oktober · Ungarn–EnglandVM-kvalifisering Europa · 20201–
Landslag9. oktober · Ungarn–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag8. september · Ungarn–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag5. september · Ungarn–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag2. september · Ungarn–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020706.2
Landslag23. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag15. juni · Ungarn–PortugalEuropamesterskapet · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.