Portrett av Balázs Tóth
Spillerprofil · komplett datakort

Balázs Tóth

KeeperTilgjengelig
Født4. september 1997 · 29 årNasjonalitetUngarnHøyde182 cmVekt79 kg
21Kamper
1 408Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
67,2 %88,9 %
Kampvurdering
510
6,776,90

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Omonia 8.3Omonia 6.9Azerbai7.0Portuga7.3Armenia8.5Portuga6.7Ukraina7.1Norther7.0Georgia6.3Ukraina
  1. Armenia7.3 vurdering
    11. okt. 2025 · 90 min
  2. Portugal8.5 vurdering
    14. okt. 2025 · 90 min
  3. Ukraina6.7 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min
  4. Northern Ireland7.1 vurdering
    28. sep. 2026 · 90 min
  5. Georgia7.0 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Ukraina6.3 vurdering
    5. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER3602021-2227020243602024-255820253602026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    58 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20243 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20251 kamper · 58 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: UngarnNations LeagueLandslag · Ungarn · 2026-276.77
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
67.24137931034483
Fehérvár FC logoConference LeagueKlubb · Fehérvár FC · 2024-257.55
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueUngarn
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueUngarn
67,2 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueUngarn
6,77

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperUngarn
    58 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperUngarn
88,9 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperUngarn
6,90

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
58
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
4,25

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
7,55

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
101
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
17
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,67

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
69 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeUngarn
7,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper · nr. 12

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
76
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Redninger
12
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Puskas Academy · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Puskas Academy · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePuskas Academy
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Puskas Academy · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Fehérvár FC → Blackburnfre 30. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Puskas Academy → Fehérvár FClør 15. juni 2024Ikke oppgitt
  3. →Puskas Academy → Fehérvár FCons 9. august 2023Lån
  4. →Csakvar → Puskas Academyman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  5. →Puskas Academy → Csakvartor 19. juli 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag5. oktober · Ungarn–UkrainaNations League · 2026-27906.3
Landslag2. oktober · Ungarn–GeorgiaNations League · 2026-27907.0
Landslag28. september · Ungarn–Northern IrelandNations League · 2026-27907.1
Landslag25. september · Ungarn–UkrainaNations League · 2026-27906.7
Landslag14. oktober · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024908.5
Landslag11. oktober · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag9. september · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Landslag6. september · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. juni · Ungarn–AzerbaijanPrivatlandskamper · 2025586.9
Landslag6. juni · Ungarn–SverigePrivatlandskamper · 2025––
Landslag14. oktober · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25––
Landslag11. oktober · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25––
Landslag10. september · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25––
Landslag7. september · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25––
Klubb14. august · Fehérvár FC–Omonia NicosiaConference League · 2024-25908.3
Klubb8. august · Fehérvár FC–Omonia NicosiaConference League · 2024-25907.9
Klubb31. juli · Fehérvár FC–SumqayıtConference League · 2024-25907.3
Klubb25. juli · Fehérvár FC–SumqayıtConference League · 2024-25906.9
Landslag31. mars · Ungarn–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. mars · Ungarn–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag25. mars · Ungarn–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Balázs Tóth: statistikk, kamper og karriere | Coro