Portrett av İrfan Can Kahveci
Spillerprofil · komplett datakort

İrfan Can Kahveci

MidtbaneTilgjengelig
Født15. juli 1995 · 31 årNasjonalitetTyrkiaHøyde176 cmVekt71 kg
79Kamper
3 664Minutter
14Mål
6Målgivende
0,49Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026
Nøkkelpasninger / 90
03,3
2,412,73
Pasningspresisjon
0100
92 %79,1 %
Taklinger / 90
03,4
2,760,91

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Nice7.2Gornik 6.9Gornik 6.9Sturm G6.3Lyon8.2Rizespo7.2Aston V7.5Alanyas6.2Slavia 7.5Göztepe
  1. Lyon6.3 vurdering
    26. aug. 2026 · 13 min
  2. Rizespor8.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 31 min
  3. Aston Villa7.2 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  4. Alanyaspor7.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 77 min
  5. Slavia Praha6.2 vurdering
    20. okt. 2026 · 8 min
  6. Göztepe7.5 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,310,260,740,440,591,090,240,000,450,00MINUTTER2942017-186892019-204872020-212052021-223032022-236582023-243742024-251042025-2619820262612026-27
  1. 2022-230,59 målpoeng / 90
    303 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-241,09 målpoeng / 90
    658 min · 6 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,24 målpoeng / 90
    374 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    104 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,45 målpoeng / 90
    198 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    261 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-184 kamper · 294 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,31/90
  • 2018-192 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-209 kamper · 689 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2020-216 kamper · 487 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,74/90
  • 2021-223 kamper · 205 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,44/90
  • 2022-239 kamper · 303 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,59/90
  • 2023-2413 kamper · 658 min · 6 mål · 2 målgivende · 1,09/90
  • 2024-2514 kamper · 374 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2025-264 kamper · 104 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20263 kamper · 198 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,45/90
  • 2026-276 kamper · 261 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-277.05
Kamper
6
Minutter
261
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91.97080291970804
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    261 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueFenerbahçe
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
2,41

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
92 %

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
2,76

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
261
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
8
Vunne dueller
21

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    198 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigFenerbahçe
0,45

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigFenerbahçe
2,73

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
79,1 %

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
0,91

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
198
Kaptein
Nei
Vurdering
7,61

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    68 min · 65,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    36 min · 34,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
2,5

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFenerbahçe
66 %
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
87 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFenerbahçe
16,7 %
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Attacker · nr. 17

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
68
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Dueller
6
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder · nr. 17

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
36
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    275 min · 73,5 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    99 min · 26,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,91

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,64
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
5,45

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,33
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
5,45

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
28,6 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
65 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Spilletid

Kamper
10
Fra start
7
Minutter
275
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
95
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
42
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
99
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Dueller
20
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 13 kamper · 6 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
    658 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
1,09

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
1,64

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
1,91

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
53,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Spilletid

Kamper
13
Fra start
9
Minutter
658
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,34

Angrep

Mål
6
Målgivende
2
Skudd
17
Skudd på mål
10
Pasninger
364
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
73
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
9
Gule kort
2
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 9 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    303 min · –
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,59
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
2,08
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
2,97
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
47,9 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
303
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
151
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
48
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    205 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,32
UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,32
UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
47,6 %
UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
205
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fenerbahçe · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBaşakşehir
    487 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
0,74

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
1,29

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
1,48

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
45,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Başakşehir · Forward

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
487
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
231
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
51
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    689 min · –
  • UEFA Champions LeagueBaşakşehir
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
1,44
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
77 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
1,18
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
25 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
689
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
231
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
12
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Başakşehir · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
1
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    294 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBaşakşehir
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
1,84
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
88 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
54,8 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
294
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Brudd
8
Dueller
31
Vunne dueller
17

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Başakşehir · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Kasımpaşa → Fenerbahçeman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  2. →Fenerbahçe → Kasımpaşaons 7. januar 2026Lån
  3. →Başakşehir → Fenerbahçesøn 31. januar 2021€ 7M
  4. →Gençlerbirliği S.K. → Başakşehirons 4. januar 2017Ikke oppgitt
  5. →Hacettepe → Gençlerbirliği S.K.fre 1. august 2014Ikke oppgitt
  6. →Gençlerbirliği S.K. → Hacettepetor 1. august 2013Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

59 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026907.5
20. oktober · Fenerbahçe–Slavia PrahaChampions League · 2026-2786.2
18. oktober · Fenerbahçe–AlanyasporSüper Lig · 2026777.5
14. oktober · Fenerbahçe–Aston VillaChampions League · 2026-27907.2
11. oktober · Fenerbahçe–RizesporSüper Lig · 2026318.21
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-270–
26. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27136.3
18. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27––
11. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27––
5. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27226.9
29. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27456.9
21. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27837.2
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26176.9
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26196.7
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26––
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26106.3
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26––
6. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26586.2
13. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25156.7
6. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25116.7
20. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25126.3
13. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25––
30. januar · Fenerbahçe–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25116.3
23. januar · Fenerbahçe–LyonEuropa League · 2024-25596.6
11. desember · Fenerbahçe–Athletic ClubEuropa League · 2024-25176.3
28. november · Fenerbahçe–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25126.5
24. oktober · Fenerbahçe–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25116.3
3. oktober · Fenerbahçe–TwenteEuropa League · 2024-25626.3
26. september · Fenerbahçe–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25655.9
13. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25457.0
6. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25207.21
30. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25127.3
23. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25226.6
18. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24867.91
11. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24907.91
14. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24626.9
14. desember · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24638.01
30. november · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24286.5
9. november · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24276.3
26. oktober · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24286.3
21. september · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24217.3
31. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24296.3
24. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24458.92
17. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24798.011
10. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24839.01
26. juli · Fenerbahçe–ZimbruConference League · 2023-24176.7
16. mars · Fenerbahçe–SevillaEuropa League · 2022-23––
9. mars · Fenerbahçe–SevillaEuropa League · 2022-23876.9
3. november · Fenerbahçe–Dynamo KyivEuropa League · 2022-23266.9
27. oktober · Fenerbahçe–RennesEuropa League · 2022-23607.31
13. oktober · Fenerbahçe–AEK LarnacaEuropa League · 2022-231–
6. oktober · Fenerbahçe–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23186.9
15. september · Fenerbahçe–RennesEuropa League · 2022-23907.21
8. september · Fenerbahçe–Dynamo KyivEuropa League · 2022-23216.9
24. februar · Fenerbahçe–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
9. desember · Fenerbahçe–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2021-22766.9
25. november · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2021-22657.3
4. november · Fenerbahçe–AntwerpEuropa League · 2021-22657.01
9. desember · Başakşehir–Paris Saint GermainChampions League · 2020-21906.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 27 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.