Portrett av İsmail Yüksek
Spillerprofil · komplett datakort

İsmail Yüksek

MidtbaneTilgjengelig
Født26. januar 1999 · 27 årNasjonalitetTyrkiaHøyde183 cmVekt75 kg
57Kamper
2 823Minutter
1Mål
2Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
054
045
Pasningspresisjon
0100
85,6 %100 %
Taklinger / 90
054
4,8645

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.9Aston V7.7FCSB6.3Notting6.7Notting6.6Gornik 6.6Sturm G6.3Lyon6.5AS Roma6.3Aston V5.9Slavia
  1. Gornik Zabrze6.6 vurdering
    29. juli 2026 · 48 min
  2. Sturm Graz6.6 vurdering
    11. aug. 2026 · 18 min
  3. Lyon6.3 vurdering
    26. aug. 2026 · 26 min
  4. AS Roma6.5 vurdering
    10. sep. 2026 · 90 min
  5. Aston Villa6.3 vurdering
    14. okt. 2026 · 69 min
  6. Slavia Praha5.9 vurdering
    20. okt. 2026 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,090,000,300,000,00MINUTTER3602022-239912023-246182024-255932025-26220262592026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,09 målpoeng / 90
    991 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    618 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,30 målpoeng / 90
    593 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    2 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    259 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-236 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2413 kamper · 991 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,09/90
  • 2024-259 kamper · 618 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 593 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,30/90
  • 20261 kamper · 2 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-276 kamper · 259 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-276.42
Kamper
6
Minutter
259
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85.60606060606061
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    259 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueFenerbahçe
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
0

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
85,6 %

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
4,86

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
259
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,6 %
Taklinger
14
Vunne dueller
26

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    2 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigFenerbahçe
45

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
100 %

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
45

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
2
Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
5
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 10 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    537 min · 90,6 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    56 min · 9,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,34
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,68
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
84 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
78 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
3,52
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
9,64

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
55,4 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
537
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
354
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
21
Brudd
14
Dueller
92
Vunne dueller
51
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
9
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder · nr. 5

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
56
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
15
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    349 min · 56,5 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    269 min · 43,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,26
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,67

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
5,67
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
3,01

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
53,2 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
47,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
349
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
172
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
1
Brudd
11
Dueller
77
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
16
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
269
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
36
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 13 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
    991 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
0,91

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
48 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
3,63

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
59,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
991
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
720
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
40
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
172
Vunne dueller
103
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
18
Gule kort
2
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    360 min · –
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,25
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
54 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
3
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
54,5 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,48

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
247
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
66
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
15
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Bursaspor → Fenerbahçefre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →Fenerbahçe → Bursasporlør 14. august 2021Lån
  3. →Adana Demirspor → Fenerbahçetor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  4. →Fenerbahçe → Adana Demirsporman 1. februar 2021Lån
  5. →Balıkesirspor → Fenerbahçeons 13. januar 2021Ikke oppgitt
  6. →Fenerbahçe → Balıkesirsporman 5. oktober 2020Lån
  7. →Gölcükspor → Fenerbahçelør 1. august 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

57 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026––
20. oktober · Fenerbahçe–Slavia PrahaChampions League · 2026-2785.9
18. oktober · Fenerbahçe–AlanyasporSüper Lig · 2026––
14. oktober · Fenerbahçe–Aston VillaChampions League · 2026-27696.3
11. oktober · Fenerbahçe–RizesporSüper Lig · 20262–
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-27906.5
26. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27266.3
18. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27––
11. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27186.6
5. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27––
29. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27486.6
21. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27––
26. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.7
19. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26296.3
29. januar · Fenerbahçe–FCSBEuropa League · 2025-26627.71
22. januar · Fenerbahçe–Aston VillaEuropa League · 2025-26738.9
11. desember · Fenerbahçe–BrannEuropa League · 2025-26617.7
6. november · Fenerbahçe–PlzenEuropa League · 2025-26596.6
23. oktober · Fenerbahçe–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.7
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26737.01
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26––
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26457.3
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26––
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26116.7
30. januar · Fenerbahçe–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.5
11. desember · Fenerbahçe–Athletic ClubEuropa League · 2024-25907.2
28. november · Fenerbahçe–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25907.3
7. november · Fenerbahçe–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25586.3
24. oktober · Fenerbahçe–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25116.5
3. oktober · Fenerbahçe–TwenteEuropa League · 2024-25106.9
26. september · Fenerbahçe–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25––
13. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-251207.2
6. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25907.0
30. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25597.0
23. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25––
18. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241196.7
11. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24286.9
14. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24906.9
7. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24907.3
14. desember · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24907.7
30. november · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24905.9
9. november · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24906.6
26. oktober · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24––
5. oktober · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24––
21. september · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24216.9
31. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24837.3
24. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24827.6
17. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24907.9
10. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24907.9
26. juli · Fenerbahçe–ZimbruConference League · 2023-24287.61
16. mars · Fenerbahçe–SevillaEuropa League · 2022-23907.7
9. mars · Fenerbahçe–SevillaEuropa League · 2022-23––
3. november · Fenerbahçe–Dynamo KyivEuropa League · 2022-23––
13. oktober · Fenerbahçe–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23907.2
6. oktober · Fenerbahçe–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23908.3
15. september · Fenerbahçe–RennesEuropa League · 2022-23906.6
8. september · Fenerbahçe–Dynamo KyivEuropa League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
İsmail Yüksek: statistikk, kamper og karriere | Coro