Portrett av Nélson Cabral Semedo
Spillerprofil · komplett datakort

Nélson Semedo

Fullt navn: Nélson Cabral Semedo

ForsvarTilgjengelig
Født16. november 1993 · 32 årNasjonalitetPortugalHøyde177 cmVekt69 kg
311Kamper
23 380Minutter
4Mål
12Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026
Taklinger / 90
02,3
1,441,84

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Gornik 6.9Sturm G6.7Sturm G6.7Lyon6.5Lyon7.2Rizespo5.4Aston V8.5Alanyas6.8Slavia 6.3Göztepe
  1. Lyon6.5 vurdering
    26. aug. 2026 · 93 min
  2. Rizespor7.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  3. Aston Villa5.4 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  4. Alanyaspor8.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Slavia Praha6.8 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min
  6. Göztepe6.3 vurdering
    1. nov. 2026 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,130,000,040,130,060,040,030,030,120,000,000,13MINUTTER7202016-172 1202017-182 1602018-192 7282019-202 9882020-212 1372021-222 6512022-233 0932023-242 8912024-259592025-2624520266882026-27
  1. 2022-230,03 målpoeng / 90
    2 651 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,03 målpoeng / 90
    3 093 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,12 målpoeng / 90
    2 891 min · 0 mål · 4 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    959 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    245 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,13 målpoeng / 90
    688 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 720 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2017-1831 kamper · 2 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1936 kamper · 2 160 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,04/90
  • 2019-2039 kamper · 2 728 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,13/90
  • 2020-2134 kamper · 2 988 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,06/90
  • 2021-2225 kamper · 2 137 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,04/90
  • 2022-2336 kamper · 2 651 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,03/90
  • 2023-2436 kamper · 3 093 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,03/90
  • 2024-2534 kamper · 2 891 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,12/90
  • 2025-2613 kamper · 959 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20263 kamper · 245 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-278 kamper · 688 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-276.63
Kamper
8
Minutter
688
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
85.57046979865771
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    688 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
1,44

Brudd / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
85,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
688
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
298
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,6 %
Taklinger
11
Vunne dueller
30

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    245 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
1,84

Brudd / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
87,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
245
Kaptein
Nei
Vurdering
7,44

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd på mål
0
Pasninger
118
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    731 min · 76,2 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    228 min · 23,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,23
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
2,76

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,62
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,37
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,39

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
40,6 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
48,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
83 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
94 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder · nr. 27

Spilletid

Draktnummer
27
Kamper
9
Fra start
8
Minutter
731
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
404
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
69
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender · nr. 27

Spilletid

Draktnummer
27
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
228
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
7
Blokkeringer
1
Dueller
29
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 34 kamper · – mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    2 891 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
1,93

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
0,72

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,31

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
47,9 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
34
Minutter
2 891
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
4
Skudd
12
Skudd på mål
7
Pasninger
1 091
Nøkkelpasninger
25
Driblinger
63
Vellykkede driblinger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
62
Blokkeringer
10
Brudd
23
Dueller
317
Vunne dueller
152
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
48
Gule kort
8
Røde kort
0
2023-241 turnering · 36 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    3 093 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,3

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1,05

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,23

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
52,3 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
36
Fra start
36
Minutter
3 093
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
1 516
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
80
Vellykkede driblinger
51
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
79
Blokkeringer
8
Brudd
36
Dueller
348
Vunne dueller
182
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
48
Gule kort
10
Røde kort
1
2022-231 turnering · 36 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    2 651 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,41

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
0,98

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,51

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
48,9 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
36
Fra start
32
Minutter
2 651
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Pasninger
1 209
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
66
Vellykkede driblinger
33
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
71
Blokkeringer
15
Brudd
29
Dueller
323
Vunne dueller
158
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
47
Gule kort
11
Røde kort
1
2021-221 turnering · 25 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    2 137 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,44

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
0,88

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,17

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
52,1 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
25
Minutter
2 137
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
4
Pasninger
912
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
64
Vellykkede driblinger
39
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
58
Blokkeringer
4
Brudd
21
Dueller
261
Vunne dueller
136
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
23
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-211 turnering · 34 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    2 988 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,56

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1,23

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,3

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
55,1 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
34
Minutter
2 988
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
17
Skudd på mål
11
Pasninger
1 567
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
103
Vellykkede driblinger
62
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
85
Blokkeringer
10
Brudd
41
Dueller
405
Vunne dueller
223
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
35
Frispark begått
41
Gule kort
5
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 39 kamper · – mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaBarcelona
    2 098 min · 76,9 %
  • UEFA Champions LeagueBarcelona
    630 min · 23,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaBarcelona
2,19
UEFA Champions LeagueBarcelona
2,57

Brudd / 90

La LigaBarcelona
0,94
UEFA Champions LeagueBarcelona
1,29

Blokkeringer / 90

La LigaBarcelona
0,13
UEFA Champions LeagueBarcelona
0,86

Vunne dueller

La LigaBarcelona
60,3 %
UEFA Champions LeagueBarcelona
60 %

Pasningspresisjon

La LigaBarcelona
41 %
UEFA Champions LeagueBarcelona
85 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Barcelona · Defender

Spilletid

Kamper
32
Fra start
30
Minutter
2 098
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
1 482
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
68
Vellykkede driblinger
48
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
51
Blokkeringer
3
Brudd
22
Dueller
234
Vunne dueller
141
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
21
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Barcelona · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
340
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
18
Blokkeringer
6
Brudd
9
Dueller
25
Vunne dueller
15

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
Straffer begått
1
2018-192 turneringer · 36 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaBarcelona
    1 603 min · 74,2 %
  • UEFA Champions LeagueBarcelona
    557 min · 25,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaBarcelona
2,13
UEFA Champions LeagueBarcelona
1,94

Brudd / 90

La LigaBarcelona
1,24
UEFA Champions LeagueBarcelona
0,81

Blokkeringer / 90

La LigaBarcelona
0,39
UEFA Champions LeagueBarcelona
0

Vunne dueller

La LigaBarcelona
57 %
UEFA Champions LeagueBarcelona
54,1 %

Pasningspresisjon

La LigaBarcelona
–
UEFA Champions LeagueBarcelona
91 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Barcelona · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
22
Minutter
1 603
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
1 076
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
38
Blokkeringer
7
Brudd
22
Dueller
179
Vunne dueller
102
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
22
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Barcelona · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
5
Minutter
557
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
293
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
12
Blokkeringer
0
Brudd
5
Dueller
74
Vunne dueller
40

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
11
Gule kort
3
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 31 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaBarcelona
    1 495 min · 70,5 %
  • UEFA Champions LeagueBarcelona · Benfica
    625 min · 29,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaBarcelona
2,05
UEFA Champions LeagueBarcelona · Benfica
0,14

Brudd / 90

La LigaBarcelona
1,32
UEFA Champions LeagueBarcelona · Benfica
1,15

Blokkeringer / 90

La LigaBarcelona
0,12
UEFA Champions LeagueBarcelona · Benfica
0

Vunne dueller

La LigaBarcelona
55,5 %
UEFA Champions LeagueBarcelona · Benfica
53,8 %

Pasningspresisjon

La LigaBarcelona
–
UEFA Champions LeagueBarcelona · Benfica
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Barcelona · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
20
Minutter
1 495
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
978
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
46
Vellykkede driblinger
29
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
34
Blokkeringer
2
Brudd
22
Dueller
164
Vunne dueller
91
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
12
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Barcelona · Defender
  • Klubb · Benfica · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
625
Innbytter
0
Kaptein
Nei

Angrep

Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
560
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
16
Dueller
156
Vunne dueller
84

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
24
Gule kort
3
Røde kort
0
2016-171 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
2,63

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
53,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
268
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
21
Dueller
89
Vunne dueller
48

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
9
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Wolves → Fenerbahçetor 31. juli 2025Fri overgang
  2. →Wolves → Fenerbahçetir 29. juli 2025Fri overgang
  3. →Barcelona → Wolvesons 23. september 2020€ 31.5M
  4. →Benfica → Barcelonafre 14. juli 2017€ 35M
  5. →Fátima → Benficaman 1. juli 2013Ikke oppgitt
  6. →Benfica → Fátimator 2. august 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

73 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026656.3
20. oktober · Fenerbahçe–Slavia PrahaChampions League · 2026-27906.81
18. oktober · Fenerbahçe–AlanyasporSüper Lig · 2026908.5
14. oktober · Fenerbahçe–Aston VillaChampions League · 2026-27905.4
11. oktober · Fenerbahçe–RizesporSüper Lig · 2026907.2
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-270–
26. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27936.5
18. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27906.7
11. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27626.7
5. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27856.9
29. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27886.5
21. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27907.6
26. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26456.3
19. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26905.9
29. januar · Fenerbahçe–FCSBEuropa League · 2025-26906.9
22. januar · Fenerbahçe–Aston VillaEuropa League · 2025-26566.6
27. november · Fenerbahçe–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26906.5
6. november · Fenerbahçe–PlzenEuropa League · 2025-26907.2
23. oktober · Fenerbahçe–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.9
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26906.7
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.3
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26176.6
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26907.5
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26896.6
6. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26326.5
25. mai · Wolves–BrentfordPremier League · 2024-25907.5
20. mai · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2024-25456.3
10. mai · Wolves–BrightonPremier League · 2024-25906.7
2. mai · Wolves–Manchester CityPremier League · 2024-25866.9
26. april · Wolves–LeicesterPremier League · 2024-25896.9
20. april · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2024-25746.6
13. april · Wolves–TottenhamPremier League · 2024-25906.2
5. april · Wolves–IpswichPremier League · 2024-25906.9
1. april · Wolves–West HamPremier League · 2024-25906.9
15. mars · Wolves–SouthamptonPremier League · 2024-25896.6
8. mars · Wolves–EvertonPremier League · 2024-25896.5
25. februar · Wolves–FulhamPremier League · 2024-25906.31
22. februar · Wolves–BournemouthPremier League · 2024-25907.3
16. februar · Wolves–LiverpoolPremier League · 2024-25896.9
1. februar · Wolves–Aston VillaPremier League · 2024-25906.6
25. januar · Wolves–ArsenalPremier League · 2024-25906.9
20. januar · Wolves–ChelseaPremier League · 2024-25906.7
15. januar · Wolves–NewcastlePremier League · 2024-25217.0
29. desember · Wolves–TottenhamPremier League · 2024-25906.7
26. desember · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2024-25897.2
22. desember · Wolves–LeicesterPremier League · 2024-25897.01
14. desember · Wolves–IpswichPremier League · 2024-25907.2
9. desember · Wolves–West HamPremier League · 2024-25907.3
30. november · Wolves–BournemouthPremier League · 2024-25906.6
23. november · Wolves–FulhamPremier League · 2024-25896.2
9. november · Wolves–SouthamptonPremier League · 2024-25907.2
2. november · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2024-25906.7
26. oktober · Wolves–BrightonPremier League · 2024-25907.2
20. oktober · Wolves–Manchester CityPremier League · 2024-25907.01
5. oktober · Wolves–BrentfordPremier League · 2024-25906.31
28. september · Wolves–LiverpoolPremier League · 2024-25906.2
21. september · Wolves–Aston VillaPremier League · 2024-25906.2
15. september · Wolves–NewcastlePremier League · 2024-25776.5
31. august · Wolves–Nottingham ForestPremier League · 2024-25756.9
19. mai · Wolves–LiverpoolPremier League · 2023-2428–
11. mai · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2023-24906.2
4. mai · Wolves–Manchester CityPremier League · 2023-24905.9
27. april · Wolves–LutonPremier League · 2023-24906.6
24. april · Wolves–BournemouthPremier League · 2023-24906.2
13. april · Wolves–Nottingham ForestPremier League · 2023-24886.2
6. april · Wolves–West HamPremier League · 2023-24907.2
2. april · Wolves–BurnleyPremier League · 2023-24907.0
30. mars · Wolves–Aston VillaPremier League · 2023-24846.6
9. mars · Wolves–FulhamPremier League · 2023-24906.7
2. mars · Wolves–NewcastlePremier League · 2023-24906.6
25. februar · Wolves–Sheffield UnitedPremier League · 2023-24907.3
17. februar · Wolves–TottenhamPremier League · 2023-24907.2
10. februar · Wolves–BrentfordPremier League · 2023-24836.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 28 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.