Portrett av Ľubomír Šatka
Spillerprofil · komplett datakort

Ľubomír Šatka

ForsvarTilgjengelig
Født2. desember 1995 · 30 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt78 kg
34Kamper
1 722Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,1
00,89
Brudd / 90
01,4
–1,11
Blokkeringer / 90
01
–0,22
Vunne dueller
0100
–67,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Dynamo 7.3Hamrun 6.5AEK Ath7.3FSV Mai7.7Shkendi8.2Shkendi6.6Rayo Va7.9Rayo Va6.9Celje6.1Benfica
  1. Shkendija7.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  2. Shkendija8.2 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  3. Rayo Vallecano6.6 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  4. Rayo Vallecano7.9 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min
  5. Celje6.9 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Benfica6.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER3602022-238102025-261802026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-215 kamper · 372 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2022-236 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2611 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Omonia Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2026-276.50
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91.91919191919192
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
0

Brudd / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueOmonia Nicosia
91,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,9 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor
    810 min · –
  • UEFA Europa LeagueSamsunspor
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor
0,89
UEFA Europa LeagueSamsunspor
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor
1,11
UEFA Europa LeagueSamsunspor
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor
0,22
UEFA Europa LeagueSamsunspor
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor
67,9 %
UEFA Europa LeagueSamsunspor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor
91 %
UEFA Europa LeagueSamsunspor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Samsunspor · Defender · nr. 37

Spilletid

Draktnummer
37
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
564
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
53
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Samsunspor · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    360 min · –
  • UEFA Champions LeagueLech Poznan
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
1,25
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
1,75
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0,75
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
65 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
46 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Pasninger
201
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
20
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLech Poznan
    372 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLech Poznan
0,73

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLech Poznan
0,73

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLech Poznan
0,48

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLech Poznan
48 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLech Poznan
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lech Poznan · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
372
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Skudd
1
Pasninger
270
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
25
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDunajska Streda
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dunajska Streda · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDunajska Streda
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDunajska Streda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dunajska Streda · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Lech Poznan → Samsunsporlør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Dunajska Streda → Lech Poznanfre 19. juli 2019Ikke oppgitt
  3. →Newcastle → Yorkfre 29. januar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Omonia Nicosia–BenficaEuropa League · 2026-27906.1
15. oktober · Omonia Nicosia–CeljeEuropa League · 2026-27906.9
19. mars · Samsunspor–Rayo VallecanoConference League · 2025-26907.9
12. mars · Samsunspor–Rayo VallecanoConference League · 2025-26906.6
26. februar · Samsunspor–ShkendijaConference League · 2025-26908.2
19. februar · Samsunspor–ShkendijaConference League · 2025-26907.7
18. desember · Samsunspor–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26907.3
11. desember · Samsunspor–AEK Athens FCConference League · 2025-26906.5
6. november · Samsunspor–Hamrun SpartansConference League · 2025-26907.3
23. oktober · Samsunspor–Dynamo KyivConference League · 2025-26907.2
2. oktober · Samsunspor–Legia WarszawaConference League · 2025-26907.3
20. april · Lech Poznan–FiorentinaConference League · 2022-23––
13. april · Lech Poznan–FiorentinaConference League · 2022-23906.7
16. mars · Lech Poznan–Djurgardens IFConference League · 2022-23––
9. mars · Lech Poznan–Djurgardens IFConference League · 2022-23––
3. november · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23907.2
27. oktober · Lech Poznan–Austria ViennaConference League · 2022-23906.9
13. oktober · Lech Poznan–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23––
6. oktober · Lech Poznan–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23––
15. september · Lech Poznan–Austria ViennaConference League · 2022-23907.0
8. september · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23––
10. desember · Lech Poznan–RangersEuropa League · 2020-21906.2
3. desember · Lech Poznan–BenficaEuropa League · 2020-21906.3
26. november · Lech Poznan–Standard LiegeEuropa League · 2020-21126.2
5. november · Lech Poznan–Standard LiegeEuropa League · 2020-21906.6
29. oktober · Lech Poznan–RangersEuropa League · 2020-21907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.