Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Samsunspor mot Rayo Vallecano, Conference League

Conference LeagueSamsun 19 Mayis Stadyumu · SamsunFulltid
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka4 mål · sann minuttlinje
  1. 15′Alemão0–1
  2. 21′Marius1–1
  3. 40′Álvaro García1–2
  4. 78′Alemão1–3
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
63%37%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
11Skudd totalt8
7Skudd i boks4
5Skudd på mål5
9%Skudduttelling38%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
496Pasninger299
80%Pasningsprosent73%
2Blokkerte skudd1
2Hjørnespark2
1Offside3
13Frispark10
2Keeperredninger4
4Gule kort2
Oppstillinger4-1-4-1 · 4-2-3-1
Samsunspor logoHjemmelagSamsunspor
BortelagRayo VallecanoRayo Vallecano logo
15.6
Kocuk
376.6
Šatka
556.2
Çift
26.9
Mendes
106.3
Ntcham
216.3
Holse
97.51 mål
Marius
98.02 mål
Alemão
67.0
Ciss
176.5
López
187.91 mål
García
26.3
Rațiu
56.5
Felipe
246.2
Lejeune
136.9
Batalla
Vis oppstillinger på banen
Samsunspor logoHjemmelagSamsunspor
BortelagRayo VallecanoRayo Vallecano logo
15.6
Kocuk
376.6
Šatka
556.2
Çift
26.9
Mendes
106.3
Ntcham
216.3
Holse
97.51 mål
Marius
98.02 mål
Alemão
67.0
Ciss
176.5
López
187.91 mål
García
26.3
Rațiu
56.5
Felipe
246.2
Lejeune
136.9
Batalla

Hva tallene forteller

  • EffektivitetRayo Vallecano scoret 3 mål fra sjanser verdt 0.55 xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Prematchkilde ikke publisert
–KamputfallMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Over/under 2,5 målMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Begge lag scorerMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
Ingen publiserte prematchmarkeder kan vurderes.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.