Portrett av Ľubomír Šatka
Spillerprofil · komplett datakort

Ľubomír Šatka

ForsvarTilgjengelig
Født2. desember 1995 · 30 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt78 kg
35Kamper
1 759Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,2
01

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sloveni7.2Malta6.6Luxembo7.6Bosnia-7.0Azerbai7.0Tysklan6.9Luxembo6.7Norther6.5Tysklan7.0Moldova
  1. Azerbaijan7.0 vurdering
    14. okt. 2024 · 90 min
  2. Tyskland7.0 vurdering
    4. sep. 2025 · 90 min
  3. Luxembourg6.9 vurdering
    7. sep. 2025 · 45 min
  4. Northern Ireland6.7 vurdering
    10. okt. 2025 · 90 min
  5. Tyskland6.5 vurdering
    17. nov. 2025 · 45 min
  6. Moldova7.0 vurdering
    6. okt. 2026 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,500,000,000,00MINUTTER1 020202018020232702024902024-2582026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    1 020 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    8 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202011 kamper · 1 020 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20232 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 20244 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.00
Kamper
1
Minutter
8
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    8 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
8
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
91,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
86

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,33

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,33

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
40,9 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
88 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
181
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Dueller
22
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,5

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
64,3 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
72 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
164
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Dueller
14
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    720 min · 70,6 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    300 min · 29,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,88
Euro ChampionshipSlovakia
1,2

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,25
Euro ChampionshipSlovakia
0,9

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,75
Euro ChampionshipSlovakia
0,3

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
45,9 %
Euro ChampionshipSlovakia
52,9 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
63 %
Euro ChampionshipSlovakia
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
550
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
7
Blokkeringer
6
Brudd
10
Dueller
37
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
146
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Lech Poznan → Samsunsporlør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Dunajska Streda → Lech Poznanfre 19. juli 2019Ikke oppgitt
  3. →Newcastle → Yorkfre 29. januar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-2787.0
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-270–
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-270–
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024456.5
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.7
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024456.9
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25––
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.0
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25––
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023907.61
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023––
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
20. juni · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023––
26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023906.6
14. november · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
11. november · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
7. september · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
4. september · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
1. september · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.0
18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020966.9
14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020957.0
30. mars · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
27. mars · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. november · Slovakia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 20201207.2
9. september · Slovakia–UngarnEuropamesterskapet · 2020905.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.