Portrett av Plamen Ivanov Iliev
Spillerprofil · komplett datakort

Plamen Iliev

Fullt navn: Plamen Ivanov Iliev

KeeperTilgjengelig
Født30. november 1991 · 34 årNasjonalitetBulgariaHøyde180 cmVekt70 kg
56Kamper
4 365Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Redninger / 90
02,8
22,28
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
04,8
41,24
Pasningspresisjon
0100
76 %56,5 %
Kampvurdering
510
6,306,87

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Antwerp6.2Lask Li7.3Tottenh6.2Tottenh7.7Lask Li6.0Sveits6.9Italy6.9Rep. Of6.7Rep. Of6.3Başakşe
  1. Lask Linz7.7 vurdering
    10. des. 2020 · 90 min
  2. Sveits6.0 vurdering
    25. mars 2021 · 90 min
  3. Italy6.9 vurdering
    28. mars 2021 · 90 min
  4. Rep. Of Ireland6.9 vurdering
    20. mars 2025 · 45 min
  5. Rep. Of Ireland6.7 vurdering
    23. mars 2025 · 90 min
  6. Başakşehir6.3 vurdering
    31. juli 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER3602017-1836020181 1702019-2054020205402020-211 3052024-25902025-26
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    1 170 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 305 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2013 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20206 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-216 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2522 kamper · 1 305 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Cherno More Varna logoConference LeagueKlubb · Cherno More Varna · 2025-266.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76
Flagg: BulgariaNations LeagueLandslag · Bulgaria · 2024-256.77
Kamper
2
Minutter
135
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
56.52173913043478
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
4

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
76 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Cherno More Varna · Goalkeeper · nr. 33

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
33
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 22 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
    1 170 min · 89,7 %
  • UEFA Nations LeagueBulgaria
    135 min · 10,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
2,54
UEFA Nations LeagueBulgaria
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
1,38
UEFA Nations LeagueBulgaria
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
–
UEFA Nations LeagueBulgaria
56,5 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
6,88
UEFA Nations LeagueBulgaria
6,77

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Cherno More Varna · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
20
Fra start
18
Minutter
1 170
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Pasninger
333
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
33
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Bulgaria · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
46

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56,5 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
3,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLudogorets
2,67

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLudogorets
6,84

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Pasninger
202
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
22
Baklengsmål
16

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipBulgaria
    360 min · 66,7 %
  • World Cup - Qualification EuropeBulgaria
    180 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipBulgaria
3,25
World Cup - Qualification EuropeBulgaria
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipBulgaria
3,25
World Cup - Qualification EuropeBulgaria
2,5

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipBulgaria
50 %
World Cup - Qualification EuropeBulgaria
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipBulgaria
6,15
World Cup - Qualification EuropeBulgaria
6,45

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Bulgaria · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,15

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
13
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Bulgaria · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
55
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
6
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    1 080 min · 92,3 %
  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    90 min · 7,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
2,5
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLudogorets
1,08
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets
51 %
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLudogorets
7,07
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
30
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeBulgaria
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeBulgaria
2,75

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeBulgaria
1,75

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeBulgaria
53 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeBulgaria
6,85

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Bulgaria · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
11
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Cherno More Varna → Spartak Varnatir 30. juni 2026Fri overgang
  2. →Cherno More Varna → Spartak Varnator 19. mars 2026Fri overgang
  3. →Cherno More Varna → Iliev Plamentor 19. mars 2026Fri overgang
  4. →AFC Hermannstadt → Universitatea Clujman 5. september 2022Fri overgang
  5. →Ludogorets → Dinamo Bucurestifre 10. september 2021Fri overgang
  6. →FC Astra Giurgiu → Ludogoretssøn 13. januar 2019Ikke oppgitt
  7. →FC Botosani → FC Astra Giurgiuons 1. februar 2017Fri overgang
  8. →Levski Sofia → FC Botosanilør 6. juni 2015Ikke oppgitt
  9. →Ukjent → Levski Sofialør 1. januar 2011Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

30 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. juli · Cherno More Varna–BaşakşehirConference League · 2025-26906.3
Landslag23. mars · Bulgaria–Rep. Of IrelandNations League · 2024-25906.7
Landslag20. mars · Bulgaria–Rep. Of IrelandNations League · 2024-25456.9
Landslag18. november · Bulgaria–BelarusNations League · 2024-25––
Landslag15. november · Bulgaria–LuxembourgNations League · 2024-25––
Klubb24. august · Ludogorets–Malmo FFChampions League · 2021-22––
Klubb18. august · Ludogorets–Malmo FFChampions League · 2021-22––
Landslag31. mars · Bulgaria–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. mars · Bulgaria–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag25. mars · Bulgaria–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2020906.0
Klubb10. desember · Ludogorets–Lask LinzEuropa League · 2020-21907.7
Klubb26. november · Ludogorets–TottenhamEuropa League · 2020-21906.2
Klubb5. november · Ludogorets–TottenhamEuropa League · 2020-21907.3
Klubb29. oktober · Ludogorets–Lask LinzEuropa League · 2020-21906.2
Klubb22. oktober · Ludogorets–AntwerpEuropa League · 2020-21906.7
Landslag8. oktober · Bulgaria–UngarnEuropamesterskapet · 2020905.9
Klubb27. februar · Ludogorets–InterEuropa League · 2019-20907.9
Klubb20. februar · Ludogorets–InterEuropa League · 2019-20907.0
Klubb12. desember · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2019-20907.5
Klubb28. november · Ludogorets–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20906.7
Klubb7. november · Ludogorets–EspanyolEuropa League · 2019-20905.9
Klubb24. oktober · Ludogorets–EspanyolEuropa League · 2019-20906.4
Landslag14. oktober · Bulgaria–EnglandEuropamesterskapet · 2020906.0
Landslag11. oktober · Bulgaria–MontenegroEuropamesterskapet · 2020907.4
Klubb3. oktober · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2019-20908.1
Landslag7. september · Bulgaria–EnglandEuropamesterskapet · 2020905.1
Landslag10. oktober · Bulgaria–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
Landslag7. oktober · Bulgaria–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
Landslag3. september · Bulgaria–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2018906.1
Landslag31. august · Bulgaria–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2018907.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Plamen Iliev: statistikk, kamper og karriere | Coro