Portrett av Plamen Ivanov Iliev
Spillerprofil · komplett datakort

Plamen Iliev

Fullt navn: Plamen Ivanov Iliev

KeeperTilgjengelig
Født30. november 1991 · 34 årNasjonalitetBulgariaHøyde180 cmVekt70 kg
44Kamper
3 330Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Redninger / 90
03,1
22,54
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
04,8
41,38
Pasningspresisjon
0100
76 %–
Kampvurdering
510
6,306,88

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7CSKA Mo7.5Ferencv7.0Inter7.9Inter6.7Antwerp6.2Lask Li7.3Tottenh6.2Tottenh7.7Lask Li6.3Başakşe
  1. Antwerp6.7 vurdering
    22. okt. 2020 · 90 min
  2. Lask Linz6.2 vurdering
    29. okt. 2020 · 90 min
  3. Tottenham7.3 vurdering
    5. nov. 2020 · 90 min
  4. Tottenham6.2 vurdering
    26. nov. 2020 · 90 min
  5. Lask Linz7.7 vurdering
    10. des. 2020 · 90 min
  6. Başakşehir6.3 vurdering
    31. juli 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER3602017-181 1702019-205402020-21902025-26
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    1 170 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2013 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-216 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2520 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2025-261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Cherno More Varna logoConference LeagueKlubb · Cherno More Varna · 2025-266.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
4

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
76 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Cherno More Varna · Goalkeeper · nr. 33

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
33
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 20 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
    1 170 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
2,54

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
1,38

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCherno More Varna
6,88

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Cherno More Varna · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
20
Fra start
18
Minutter
1 170
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Pasninger
333
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
33
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
3,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLudogorets
2,67

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLudogorets
6,84

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Pasninger
202
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
22
Baklengsmål
16

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    1 080 min · 92,3 %
  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    90 min · 7,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
2,5
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLudogorets
1,08
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets
51 %
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLudogorets
7,07
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
30
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Cherno More Varna → Spartak Varnatir 30. juni 2026Fri overgang
  2. →Cherno More Varna → Spartak Varnator 19. mars 2026Fri overgang
  3. →Cherno More Varna → Iliev Plamentor 19. mars 2026Fri overgang
  4. →AFC Hermannstadt → Universitatea Clujman 5. september 2022Fri overgang
  5. →Ludogorets → Dinamo Bucurestifre 10. september 2021Fri overgang
  6. →FC Astra Giurgiu → Ludogoretssøn 13. januar 2019Ikke oppgitt
  7. →FC Botosani → FC Astra Giurgiuons 1. februar 2017Fri overgang
  8. →Levski Sofia → FC Botosanilør 6. juni 2015Ikke oppgitt
  9. →Ukjent → Levski Sofialør 1. januar 2011Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

15 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. juli · Cherno More Varna–BaşakşehirConference League · 2025-26906.3
24. august · Ludogorets–Malmo FFChampions League · 2021-22––
18. august · Ludogorets–Malmo FFChampions League · 2021-22––
10. desember · Ludogorets–Lask LinzEuropa League · 2020-21907.7
26. november · Ludogorets–TottenhamEuropa League · 2020-21906.2
5. november · Ludogorets–TottenhamEuropa League · 2020-21907.3
29. oktober · Ludogorets–Lask LinzEuropa League · 2020-21906.2
22. oktober · Ludogorets–AntwerpEuropa League · 2020-21906.7
27. februar · Ludogorets–InterEuropa League · 2019-20907.9
20. februar · Ludogorets–InterEuropa League · 2019-20907.0
12. desember · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2019-20907.5
28. november · Ludogorets–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20906.7
7. november · Ludogorets–EspanyolEuropa League · 2019-20905.9
24. oktober · Ludogorets–EspanyolEuropa League · 2019-20906.4
3. oktober · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2019-20908.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Plamen Iliev: statistikk, kamper og karriere | Coro