Portrett av Kojo Peprah Oppong
Spillerprofil · komplett datakort

Kojo Peprah Oppong

ForsvarTilgjengelig
Født4. juni 2004 · 22 årNasjonalitetGhanaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
49Kamper
3 259Minutter
1Mål
0Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
05,1
2,614,19

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Le Havr6.9Lille6.9Marseil6.6Lens6.6Auxerre8.0Metz7.2Saint E6.7Saint E6.7Slavia 7.9Göztepe
  1. Auxerre6.6 vurdering
    10. mai 2026 · 90 min
  2. Metz8.0 vurdering
    17. mai 2026 · 90 min
  3. Saint Etienne7.2 vurdering
    26. mai 2026 · 90 min
  4. Saint Etienne6.7 vurdering
    29. mai 2026 · 90 min
  5. Slavia Praha6.7 vurdering
    20. okt. 2026 · 69 min
  6. Göztepe7.9 vurdering
    1. nov. 2026 · 84 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,030,000,00MINUTTER3 1042025-26862026692026-27
  1. 2025-260,03 målpoeng / 90
    3 104 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20260,00 målpoeng / 90
    86 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    69 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2025-2638 kamper · 3 104 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,03/90
  • 20262 kamper · 86 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 69 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-276.65
Kamper
1
Minutter
69
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
97.22222222222223
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    69 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
2,61

Brudd / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
97,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
69
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
97,2 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    86 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
4,19

Brudd / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
93 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei
Vurdering
7,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-263 turneringer · 38 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    2 608 min · 84 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    361 min · 11,6 %
  • UEFA Champions LeagueNice
    135 min · 4,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,69
UEFA Europa LeagueNice
1,99
UEFA Champions LeagueNice
0,67

Brudd / 90

Ligue 1Nice
0,97
UEFA Europa LeagueNice
1,99
UEFA Champions LeagueNice
2,67

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
0,62
UEFA Europa LeagueNice
1
UEFA Champions LeagueNice
0,67

Vunne dueller

Ligue 1Nice
62,7 %
UEFA Europa LeagueNice
63,3 %
UEFA Champions LeagueNice
58,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
92 %
UEFA Europa LeagueNice
84 %
UEFA Champions LeagueNice
87 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender · nr. 37

Spilletid

Draktnummer
37
Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 608
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
1 566
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
49
Blokkeringer
18
Brudd
28
Dueller
228
Vunne dueller
143
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
31
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Defender · nr. 37

Spilletid

Draktnummer
37
Kamper
5
Fra start
4
Minutter
361
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
167
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
30
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Nice · Defender · nr. 37

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
37
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
135
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
73
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Norrköping → Nicefre 25. juli 2025Permanent overgang
  2. →IFK Norrkoping → Nicefre 25. juli 2025Permanent overgang
  3. →IFK Norrkoping → Nicetor 24. juli 2025Permanent overgang
  4. →GIF Sundsvall → IFK Norrkopingsøn 1. desember 2024Ikke oppgitt
  5. →GIF Sundsvall → IFK Norrkopingfre 29. november 2024Tilbake fra lån
  6. →IFK Norrkoping → GIF Sundsvalltor 1. februar 2024Lån
  7. →GIF Sundsvall → IFK Norrkopingfre 1. desember 2023Ikke oppgitt
  8. →IFK Norrkoping → GIF Sundsvalltir 15. august 2023Lån
  9. →Attram de Visser → IFK Norrkopingman 30. januar 2023Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

49 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026847.9
20. oktober · Fenerbahçe–Slavia PrahaChampions League · 2026-27696.7
18. oktober · Fenerbahçe–AlanyasporSüper Lig · 2026––
14. oktober · Fenerbahçe–Aston VillaChampions League · 2026-270–
11. oktober · Fenerbahçe–RizesporSüper Lig · 20262–
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-270–
29. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26906.7
26. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26907.2
17. mai · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26908.0
10. mai · Nice–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.6
2. mai · Nice–LensLigue 1 · 2025-26906.6
26. april · Nice–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.9
18. april · Nice–LilleLigue 1 · 2025-26906.9
12. april · Nice–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.7
21. mars · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
8. mars · Nice–RennesLigue 1 · 2025-26186.5
1. mars · Nice–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.3
22. februar · Nice–LorientLigue 1 · 2025-26906.9
15. februar · Nice–LyonLigue 1 · 2025-26906.9
8. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2025-26907.2
1. februar · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.2
25. januar · Nice–NantesLigue 1 · 2025-26907.7
22. januar · Nice–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26907.0
17. januar · Nice–ToulouseLigue 1 · 2025-26––
3. januar · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2025-26905.6
14. desember · Nice–LensLigue 1 · 2025-26706.0
11. desember · Nice–SC BragaEuropa League · 2025-26906.7
7. desember · Nice–AngersLigue 1 · 2025-26––
30. november · Nice–LorientLigue 1 · 2025-26616.6
27. november · Nice–FC PortoEuropa League · 2025-26116.6
21. november · Nice–MarseilleLigue 1 · 2025-26685.7
9. november · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26906.6
6. november · Nice–SC FreiburgEuropa League · 2025-26––
1. november · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26907.2
29. oktober · Nice–LilleLigue 1 · 2025-26906.6
26. oktober · Nice–RennesLigue 1 · 2025-26906.3
23. oktober · Nice–Celta VigoEuropa League · 2025-26906.2
18. oktober · Nice–LyonLigue 1 · 2025-26907.0
5. oktober · Nice–MonacoLigue 1 · 2025-26526.5
2. oktober · Nice–FenerbahçeEuropa League · 2025-26806.3
28. september · Nice–Paris FCLigue 1 · 2025-26906.6
24. september · Nice–AS RomaEuropa League · 2025-26––
20. september · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.9
13. september · Nice–NantesLigue 1 · 2025-26907.3
31. august · Nice–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.31
23. august · Nice–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.7
16. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2025-26897.2
12. august · Nice–BenficaChampions League · 2025-26906.6
6. august · Nice–BenficaChampions League · 2025-26456.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.