Portrett av Hugo Thierry Siquet
Spillerprofil · komplett datakort

Hugo Siquet

Fullt navn: Hugo Thierry Siquet

ForsvarTilgjengelig
Født9. juli 2002 · 24 årNasjonalitetBelgiaHøyde180 cmVekt70 kg
48Kamper
635Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,6
1,29–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Bayern 6.9Sportin6.5Arsenal6.2Kairat 6.6Marseil7.0Atletic6.7Aston V6.6RAAL La5.9Inter7.1Lens
  1. Marseille6.6 vurdering
    28. jan. 2026 · 9 min
  2. Atletico Madrid7.0 vurdering
    18. feb. 2026 · 9 min
  3. Aston Villa6.7 vurdering
    8. sep. 2026 · 44 min
  4. RAAL La Louvière6.6 vurdering
    10. okt. 2026 · 32 min
  5. Inter5.9 vurdering
    13. okt. 2026 · 18 min
  6. Lens7.1 vurdering
    21. okt. 2026 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER442020-21212021-22882022-23242023812024-252742025-26322026702026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    88 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    24 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    81 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    274 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    32 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    70 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-211 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-221 kamper · 21 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-233 kamper · 88 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20231 kamper · 24 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-257 kamper · 81 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-269 kamper · 274 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 32 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 70 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Club Brugge KV logoChampions LeagueKlubb · Club Brugge KV · 2026-276.53
Kamper
3
Minutter
70
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
93.47826086956522
Flagg: BelgiaEM-kvalifiseringLandslag · Belgia · 20236.90
Kamper
1
Minutter
24
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueClub Brugge KV
    70 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueClub Brugge KV
1,29

Brudd / 90

Champions LeagueClub Brugge KV
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

Champions LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueClub Brugge KV
93,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
70
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV
    32 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV
–

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV
84,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
32
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
13

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    274 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
3,28

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,66

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,66

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
60 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender · nr. 41

Spilletid

Draktnummer
41
Kamper
9
Fra start
2
Minutter
274
Innbytter
7
Byttet ut
2
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
131
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
25
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    81 min · –Lite datagrunnlag
  • BundesligaSC Freiburg
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
3,33
BundesligaSC Freiburg
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
3,33
BundesligaSC Freiburg
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–
BundesligaSC Freiburg
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
30 %
BundesligaSC Freiburg
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–
BundesligaSC Freiburg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
81
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
16
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
10
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaSC Freiburg
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Brudd / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Blokkeringer / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Vunne dueller

BundesligaSC Freiburg
–

Pasningspresisjon

BundesligaSC Freiburg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationBelgia
    24 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationBelgia
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationBelgia
3,75

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationBelgia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationBelgia
50 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationBelgia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Belgia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSC Freiburg
    73 min · 83 %Lite datagrunnlag
  • BundesligaSC Freiburg
    15 min · 17 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Freiburg
2,47
BundesligaSC Freiburg
12

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSC Freiburg
2,47
BundesligaSC Freiburg
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSC Freiburg
–
BundesligaSC Freiburg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Freiburg
66,7 %
BundesligaSC Freiburg
75 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Freiburg
–
BundesligaSC Freiburg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Freiburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
73
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
23
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
15
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
4
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaSC Freiburg
    21 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Brudd / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Blokkeringer / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Vunne dueller

BundesligaSC Freiburg
–

Pasningspresisjon

BundesligaSC Freiburg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
21
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueStandard Liege
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueStandard Liege
4,09

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueStandard Liege
10,23

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueStandard Liege
90 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Standard Liege · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
5
Dueller
10
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →SC Freiburg → Club Brugge KVtir 23. juli 2024€ 3M
  2. →SC Freiburg → Club Brugge KVman 22. juli 2024Permanent overgang
  3. →Cercle Brugge → SC Freiburgman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →SC Freiburg → Cercle Bruggelør 14. januar 2023Lån
  5. →Standard Liege → Freiburg IIlør 1. januar 2022Fri overgang
  6. →Standard Liege → SC Freiburglør 1. januar 2022€ 4.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

48 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb21. oktober · Club Brugge KV–LensChampions League · 2026-2787.1
Klubb13. oktober · Club Brugge KV–InterChampions League · 2026-27185.9
Klubb10. oktober · Club Brugge KV–RAAL La LouvièreJupiler Pro League · 2026326.6
Klubb8. september · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2026-27446.7
Klubb24. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-26––
Klubb18. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-2697.0
Klubb28. januar · Club Brugge KV–MarseilleChampions League · 2025-2696.6
Klubb20. januar · Club Brugge KV–Kairat AlmatyChampions League · 2025-2686.2
Klubb10. desember · Club Brugge KV–ArsenalChampions League · 2025-26676.5
Klubb26. november · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2025-26816.9
Klubb5. november · Club Brugge KV–BarcelonaChampions League · 2025-26––
Klubb22. oktober · Club Brugge KV–Bayern MünchenChampions League · 2025-26456.7
Klubb30. september · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2025-26––
Klubb18. september · Club Brugge KV–MonacoChampions League · 2025-26––
Klubb27. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26328.2
Klubb19. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26––
Klubb12. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-2686.9
Klubb6. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26156.7
Klubb12. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25246.7
Klubb4. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25106.3
Klubb18. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25366.6
Klubb12. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25116.7
Klubb29. januar · Club Brugge KV–Manchester CityChampions League · 2024-25––
Klubb21. januar · Club Brugge KV–JuventusChampions League · 2024-25––
Klubb6. november · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25––
Landslag12. september · Belgia–EstoniaEM-kvalifisering · 2023246.9
Landslag9. september · Belgia–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023––
Klubb3. november · SC Freiburg–QarabagEuropa League · 2022-23736.9
Klubb27. oktober · SC Freiburg–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23––
Klubb13. oktober · SC Freiburg–NantesEuropa League · 2022-23––
Klubb15. september · SC Freiburg–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23––
Klubb8. september · SC Freiburg–QarabagEuropa League · 2022-23––
Klubb3. september · SC Freiburg–Bayer LeverkusenBundesliga · 2022-23––
Klubb26. august · SC Freiburg–VfL BochumBundesliga · 2022-23––
Klubb20. august · SC Freiburg–VfB StuttgartBundesliga · 2022-2396.7
Klubb12. august · SC Freiburg–Borussia DortmundBundesliga · 2022-23––
Klubb6. august · SC Freiburg–FC AugsburgBundesliga · 2022-236–
Klubb23. april · SC Freiburg–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2021-22––
Klubb16. april · SC Freiburg–VfL BochumBundesliga · 2021-22––
Klubb10. april · SC Freiburg–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2021-22––
Klubb2. april · SC Freiburg–Bayern MünchenBundesliga · 2021-22215.9
Klubb19. mars · SC Freiburg–SpVgg Greuther FürthBundesliga · 2021-22––
Klubb5. mars · SC Freiburg–RB LeipzigBundesliga · 2021-22––
Klubb19. februar · SC Freiburg–FC AugsburgBundesliga · 2021-22––
Klubb14. januar · SC Freiburg–Borussia DortmundBundesliga · 2021-22––
Klubb10. desember · Standard Liege–BenficaEuropa League · 2020-21––
Klubb3. desember · Standard Liege–RangersEuropa League · 2020-21––
Klubb5. november · Standard Liege–Lech PoznanEuropa League · 2020-21457.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Hugo Siquet: statistikk, kamper og karriere | Coro