Portrett av Noa Noëll Lang
Spillerprofil · komplett datakort

Noa Lang

Fullt navn: Noa Noëll Lang

AngrepTilgjengelig
Født17. juni 1999 · 27 årNasjonalitetNederlandHøyde173 cmVekt70 kg
82Kamper
4 329Minutter
7Mål
6Målgivende
0,27Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,30,38
Skudd / 90
03,1
2,540,92
Skudd på mål
0100
47,1 %58,3 %
Vellykkede driblinger
0100
–48,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Liverpo6.9Como7.0Bologna6.6Fiorent8.2Frosino6.2Villarr6.6Bodø/Gl6.4AS Roma7.7Monza6.1Juventu
  1. Frosinone8.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 72 min
  2. Villarreal6.2 vurdering
    13. okt. 2026 · 30 min
  3. Bodø/Glimt6.6 vurdering
    20. okt. 2026 · 79 min
  4. AS Roma6.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 79 min
  5. Monza7.7 vurdering
    28. okt. 2026 · 90 min
  6. Juventus6.1 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,170,520,380,30MINUTTER3012020-215282021-226862024-251 1692025-266032026-27
  1. 2020-210,30 målpoeng / 90
    301 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,17 målpoeng / 90
    528 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,52 målpoeng / 90
    686 min · 2 mål · 2 målgivende
  4. 2025-260,38 målpoeng / 90
    1 169 min · 3 mål · 2 målgivende
  5. 2026-270,30 målpoeng / 90
    603 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 128 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-216 kamper · 301 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2021-226 kamper · 528 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2022-2310 kamper · 584 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-244 kamper · 330 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-2510 kamper · 686 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,52/90
  • 2025-2628 kamper · 1 169 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,38/90
  • 2026-279 kamper · 603 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,30/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Napoli logoSerie AKlubb · Napoli · 2026-276.98
Kamper
7
Minutter
494
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
82.41758241758242
Napoli logoChampions LeagueKlubb · Napoli · 2026-276.46
Kamper
2
Minutter
109
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
79.3103448275862
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 9 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie ANapoli
    494 min · 81,9 %
  • Champions LeagueNapoli
    109 min · 18,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie ANapoli
0,36
Champions LeagueNapoli
0

Skudd / 90

Serie ANapoli
2,37
Champions LeagueNapoli
3,3

Skudd på mål

Serie ANapoli
38,5 %
Champions LeagueNapoli
75 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie ANapoli
1,46
Champions LeagueNapoli
1,65

Vellykkede driblinger

Serie ANapoli
–
Champions LeagueNapoli
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Napoli · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
494
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
13
Skudd på mål
5
Pasninger
182
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,4 %
Taklinger
8
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Napoli · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
109
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 28 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie ANapoli
    668 min · 57,1 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray · Napoli
    501 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie ANapoli
0,4
UEFA Champions LeagueGalatasaray · Napoli
0,36

Skudd / 90

Serie ANapoli
0,81
UEFA Champions LeagueGalatasaray · Napoli
1,08

Skudd på mål

Serie ANapoli
66,7 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray · Napoli
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie ANapoli
2,02
UEFA Champions LeagueGalatasaray · Napoli
2,34

Vellykkede driblinger

Serie ANapoli
40 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray · Napoli
56,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Napoli · Attacker · nr. 70

Spilletid

Draktnummer
70
Kamper
18
Fra start
7
Minutter
668
Innbytter
11
Byttet ut
7
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
269
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
12
Brudd
2
Dueller
70
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Midfielder · nr. 77
  • Klubb · Napoli · Attacker · nr. 70

Spilletid

Draktnummer
70 / 77
Kamper
10
Fra start
5
Minutter
501
Innbytter
5
Byttet ut
5
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
160
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,4 %
Taklinger
6
Dueller
57
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    686 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,52

Skudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
2,1

Skudd på mål

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,97

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
31,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Forward

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
686
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
16
Skudd på mål
8
Pasninger
259
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
41
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
94
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    330 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
2,73

Skudd på mål

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
70 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,91

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
62,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
330
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,63

Angrep

Skudd
10
Skudd på mål
7
Pasninger
167
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
35
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
58
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · Napoli
    584 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · Napoli
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · Napoli
0,92

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · Napoli
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · Napoli
0,92

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · Napoli
70,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Forward
  • Klubb · Napoli · Forward

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
584
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
238
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
54
Vellykkede driblinger
38
Straffer scoret
0
Straffer bommet
2

Ball og forsvar

Taklinger
14
Dueller
108
Vunne dueller
64
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    528 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
1,19

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
71,4 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
1,19

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
63,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Forward

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
528
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
198
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
4
Dueller
61
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
2
Gule kort
3
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAjax · Club Brugge KV
    301 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAjax · Club Brugge KV
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAjax · Club Brugge KV
0,9

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAjax · Club Brugge KV
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAjax · Club Brugge KV
1,2

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAjax · Club Brugge KV
53,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ajax · Forward
  • Klubb · Club Brugge KV · Forward

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
301
Innbytter
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Skudd
6
Skudd på mål
6
Pasninger
274
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
2
Dueller
70
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAjax
    128 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAjax
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAjax
1,41

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAjax
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAjax
2,11

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAjax
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ajax · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
128
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
7
Blokkeringer
0
Brudd
3

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAjax
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAjax
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAjax
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAjax
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAjax
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAjax
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ajax · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Napoli → Galatasaraytor 22. januar 2026Lån
  2. →PSV Eindhoven → Napolitor 17. juli 2025Permanent overgang
  3. →PSV Eindhoven → Napolitir 15. juli 2025Permanent overgang
  4. →Club Brugge KV → PSV Eindhovenlør 8. juli 2023€ 12.5M
  5. →Ajax → Club Brugge KVtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Ajax → Club Brugge KVman 5. oktober 2020Lån
  7. →Twente → Ajaxons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  8. →Ajax → Twentefre 17. januar 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

70 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Napoli–JuventusSerie A · 2026-27906.1
28. oktober · Napoli–MonzaSerie A · 2026-27907.71
24. oktober · Napoli–AS RomaSerie A · 2026-27796.4
20. oktober · Napoli–Bodø/GlimtChampions League · 2026-27796.6
17. oktober · Napoli–VeneziaSerie A · 2026-270–
13. oktober · Napoli–VillarrealChampions League · 2026-27306.2
10. oktober · Napoli–FrosinoneSerie A · 2026-27728.21
20. september · Napoli–FiorentinaSerie A · 2026-27586.6
13. september · Napoli–BolognaSerie A · 2026-27497.0
5. september · Napoli–InterSerie A · 2026-270–
30. august · Napoli–ComoSerie A · 2026-27566.9
22. august · Napoli–GenoaSerie A · 2026-27––
18. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26356.7
10. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26777.5
25. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-26596.5
17. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-26838.22
20. januar · Napoli–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26287.7
17. januar · Napoli–SassuoloSerie A · 2025-26336.9
14. januar · Napoli–ParmaSerie A · 2025-26587.6
11. januar · Napoli–InterSerie A · 2025-26126.71
7. januar · Napoli–Hellas VeronaSerie A · 2025-26767.21
4. januar · Napoli–LazioSerie A · 2025-26106.3
28. desember · Napoli–CremoneseSerie A · 2025-26396.7
14. desember · Napoli–UdineseSerie A · 2025-26616.9
10. desember · Napoli–BenficaChampions League · 2025-26746.6
7. desember · Napoli–JuventusSerie A · 2025-26867.7
30. november · Napoli–AS RomaSerie A · 2025-26707.0
25. november · Napoli–QarabagChampions League · 2025-26757.3
22. november · Napoli–AtalantaSerie A · 2025-26698.51
9. november · Napoli–BolognaSerie A · 2025-26236.3
4. november · Napoli–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26176.9
1. november · Napoli–ComoSerie A · 2025-26176.9
28. oktober · Napoli–LecceSerie A · 2025-26487.3
25. oktober · Napoli–InterSerie A · 2025-2696.5
21. oktober · Napoli–PSV EindhovenChampions League · 2025-26326.9
18. oktober · Napoli–TorinoSerie A · 2025-26276.9
5. oktober · Napoli–GenoaSerie A · 2025-26––
1. oktober · Napoli–Sporting CPChampions League · 2025-26216.9
28. september · Napoli–AC MilanSerie A · 2025-26136.7
22. september · Napoli–PisaSerie A · 2025-26––
18. september · Napoli–Manchester CityChampions League · 2025-26––
13. september · Napoli–FiorentinaSerie A · 2025-26––
30. august · Napoli–CagliariSerie A · 2025-2696.7
23. august · Napoli–SassuoloSerie A · 2025-2686.5
12. mars · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2024-25––
4. mars · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2024-25907.01
19. februar · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-251158.01
11. februar · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-25726.2
21. januar · PSV Eindhoven–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25746.9
10. desember · PSV Eindhoven–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25907.2
27. november · PSV Eindhoven–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25646.9
5. november · PSV Eindhoven–GironaChampions League · 2024-25647.01
22. oktober · PSV Eindhoven–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25657.61
1. oktober · PSV Eindhoven–Sporting CPChampions League · 2024-25246.5
17. september · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-25286.6
3. oktober · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24907.9
20. september · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-24766.9
30. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24697.0
22. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24816.7
15. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24––
8. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24908.9
7. mars · Club Brugge KV–BenficaChampions League · 2022-23456.3
15. februar · Club Brugge KV–BenficaChampions League · 2022-23907.9
1. november · Club Brugge KV–Bayer LeverkusenChampions League · 2022-23676.7
26. oktober · Club Brugge KV–FC PortoChampions League · 2022-23906.9
12. oktober · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2022-23––
4. oktober · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2022-23––
7. desember · Club Brugge KV–Paris Saint GermainChampions League · 2021-22907.91
24. november · Club Brugge KV–RB LeipzigChampions League · 2021-22906.6
3. november · Club Brugge KV–Manchester CityChampions League · 2021-22786.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 22 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Noa Lang: statistikk, kamper og karriere | Coro