Modellen sier: Paris FC 39 prosent, uavgjort 25, Monaco 36

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Paris FC mot Monaco, Ligue 1

Ligue 1Stade Jean-Bouin · ParisFulltid
Paris FC logoParis FCHjemmelag
31søn 1. november
Monaco logoMonacoBortelag
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka4 mål · sann minuttlinje
  1. 38′Lassine Sinayoko1–0
  2. 44′Lassine Sinayoko2–0
  3. 65′Folarin Balogun2–1
  4. 74′Pablo Pagis3–1
NøkkeltallSamme skala for begge lag

Ett lag spilte, ett lag så på.

Ballbesittelseandel av kampen
44%56%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
18Skudd totalt9
11Skudd i boks6
10Skudd på mål2
17%Skudduttelling11%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
492Pasninger645
2Blokkerte skudd2
3Hjørnespark2
1Offside1
13Frispark15
2Keeperredninger7
2Gule kort2
0Røde kort0
Oppstillinger4-2-3-1 · 4-2-3-1
Paris FC logoHjemmelagParis FC
BortelagMonacoMonaco logo
16.3
Trapp
146.3
Traore
317.1
Chergui
427.1
Coppola
78.21 mål
Pagis
106.6
Kebbal
207.7
López
277.7
Simon
337.0
Melou
99.62 mål
Sinayoko
295.8
Brunner
86.4
Camara
106.5
Golovin
115.7
Abline
375.9
Diop
156.4
Dier
205.7
Nazinho
726.3
Sané
Vis oppstillinger på banen
Paris FC logoHjemmelagParis FC
BortelagMonacoMonaco logo
16.3
Trapp
146.3
Traore
317.1
Chergui
427.1
Coppola
78.21 mål
Pagis
106.6
Kebbal
207.7
López
277.7
Simon
337.0
Melou
99.62 mål
Sinayoko
295.8
Brunner
86.4
Camara
106.5
Golovin
115.7
Abline
375.9
Diop
156.4
Dier
205.7
Nazinho
726.3
Sané

Hva tallene forteller

  • SjansebildeParis FC skapte de klart største sjansene (2.00 mot 0.71 xG).
  • BesittelseMonaco hadde 56 % ball, men skapte minst xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Publisert 01.11.2026 04:47
✓KamputfallModellen ga Paris FC 39 % · Paris FC vantTraff
✓Over 2,5 målModellen ga over 56 % · det ble 4 målTraff
✓Begge lag scorerModellen ga ja 59 % · begge scoretTraff
3 av 3 markeder traffParis FC-seieren hadde 39 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

Ligue 1 2026-27
#LagKMFPFlytt
1 · Champions LeagueLille logoLille9+618–
2 · Champions LeagueLyon logoLyon8+1017–
3 · Champions LeagueParis Saint Germain logoParis Saint Germain8+917–
4Paris FC logoParis FC9+617↑2
5 · Europa LeagueRennes logoRennes9+116↓1
6Monaco logoMonaco9+215↓1
7Nice logoNice9+114–
8Lens logoLens9+313–
9Marseille logoMarseille8+512–
10Lorient logoLorient8+112–
11Toulouse logoToulouse8+110–
12Strasbourg logoStrasbourg9-210–
13Auxerre logoAuxerre9-1010–
14Stade Brestois 29 logoStade Brestois 298+29–
15Angers logoAngers9-88–
16 · NedrykkskvalifiseringEstac Troyes logoEstac Troyes9-98–
17 · NedrykkLe Mans logoLe Mans9-77–
18 · NedrykkLe Havre logoLe Havre9-112–
Champions LeagueEuropa LeagueNedrykkskvalifiseringNedrykk

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.