Portrett av Sadibou Sané
Spillerprofil · komplett datakort

Sadibou Sané

ForsvarTilgjengelig
Født10. juni 2004 · 22 årNasjonalitetSenegalHøyde185 cmVekt76 kg
63Kamper
4 184Minutter
2Mål
1Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,6
1,122,13
Brudd / 90
02,2
–1,76
Blokkeringer / 90
01,4
–1,11
Vunne dueller
0100
–60,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Marseil6.6Paris S6.2Strasbo7.1Lens6.9Toulous6.9CSKA So6.9Lorient7.0SC Frei6.8Lille6.3Paris F
  1. Toulouse6.9 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  2. CSKA Sofia6.9 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  3. Lorient6.9 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  4. SC Freiburg7.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  5. Lille6.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Paris FC6.3 vurdering
    1. nov. 2026 · 75 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,140,00MINUTTER8422023-242102024-251 9432025-269682026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    842 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,14 målpoeng / 90
    1 943 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    968 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-2414 kamper · 842 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2623 kamper · 1 943 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2026-2711 kamper · 968 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Senegal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Monaco logoLigue 1Klubb · Monaco · 2026-276.78
Kamper
9
Minutter
788
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
93.7888198757764
Monaco logoConference LeagueKlubb · Monaco · 2026-276.95
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
91.34615384615384
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    788 min · 81,4 %
  • Conference LeagueMonaco
    180 min · 18,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Monaco
0,91
Conference LeagueMonaco
2

Brudd / 90

Ligue 1Monaco
–
Conference LeagueMonaco
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Monaco
–
Conference LeagueMonaco
–

Vunne dueller

Ligue 1Monaco
–
Conference LeagueMonaco
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Monaco
93,8 %
Conference LeagueMonaco
91,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · D

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
788
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
644
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,8 %
Taklinger
8
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Monaco · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
104

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 23 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    1 943 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,13

Brudd / 90

Ligue 1Metz
1,76

Blokkeringer / 90

Ligue 1Metz
1,11

Vunne dueller

Ligue 1Metz
60,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
89 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender · nr. 38

Spilletid

Draktnummer
38
Kamper
23
Fra start
22
Minutter
1 943
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
1 437
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
46
Blokkeringer
24
Brudd
38
Dueller
159
Vunne dueller
96
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
22
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
2
Straffer begått
2
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
3

Brudd / 90

Ligue 1Metz
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Metz
–

Vunne dueller

Ligue 1Metz
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
94,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
156
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94,2 %
Taklinger
7
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 14 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    842 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,35

Brudd / 90

Ligue 1Metz
1,07

Blokkeringer / 90

Ligue 1Metz
1,18

Vunne dueller

Ligue 1Metz
61,7 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
14
Fra start
9
Minutter
842
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
352
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
11
Brudd
10
Dueller
81
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

63 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Monaco–Paris FCLigue 1 · 2026-27756.3
Klubb25. oktober · Monaco–LilleLigue 1 · 2026-27906.8
Klubb22. oktober · Monaco–SC FreiburgConference League · 2026-27907.0
Klubb18. oktober · Monaco–LorientLigue 1 · 2026-27906.9
Klubb15. oktober · Monaco–CSKA SofiaConference League · 2026-27906.9
Klubb10. oktober · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2026-27906.9
Klubb18. september · Monaco–LensLigue 1 · 2026-27907.1
Klubb12. september · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2026-27906.2
Klubb4. september · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-27906.6
Klubb30. august · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2026-27957.2
Klubb23. august · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2026-27786.9
Klubb17. mai · Metz–NiceLigue 1 · 2025-26908.3
Klubb10. mai · Metz–LorientLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb2. mai · Metz–MonacoLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb26. april · Metz–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb19. april · Metz–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.21
Klubb10. april · Metz–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb5. april · Metz–NantesLigue 1 · 2025-26908.0
Klubb22. mars · Metz–RennesLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb15. mars · Metz–ToulouseLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb8. mars · Metz–LensLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb1. mars · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.6
Klubb21. februar · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb15. februar · Metz–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb6. februar · Metz–LilleLigue 1 · 2025-26907.6
Klubb18. januar · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb4. januar · Metz–LorientLigue 1 · 2025-26908.51
Klubb13. desember · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26166.3
Klubb7. desember · Metz–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb28. november · Metz–RennesLigue 1 · 2025-26––
Klubb23. november · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb9. november · Metz–NiceLigue 1 · 2025-26––
Klubb19. oktober · Metz–ToulouseLigue 1 · 2025-26475.7
Klubb4. oktober · Metz–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb31. august · Metz–Paris FCLigue 1 · 2025-26806.31
Klubb23. august · Metz–LyonLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb17. august · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb29. mai · Metz–ReimsLigue 1 · 2024-251207.3
Klubb21. mai · Metz–ReimsLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb2. juni · Metz–Saint EtienneLigue 1 · 2023-241206.9
Klubb30. mai · Metz–Saint EtienneLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb19. mai · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb12. mai · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb4. mai · Metz–RennesLigue 1 · 2023-24––
Klubb28. april · Metz–LilleLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb21. april · Metz–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb12. april · Metz–LensLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb7. april · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24––
Klubb30. mars · Metz–MonacoLigue 1 · 2023-2486.2
Klubb17. mars · Metz–ReimsLigue 1 · 2023-24556.9
Klubb10. mars · Metz–Clermont FootLigue 1 · 2023-241–
Klubb3. mars · Metz–NantesLigue 1 · 2023-24126.3
Klubb23. februar · Metz–LyonLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb18. februar · Metz–MontpellierLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb9. februar · Metz–MarseilleLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb4. februar · Metz–LorientLigue 1 · 2023-24126.6
Klubb27. januar · Metz–NiceLigue 1 · 2023-24––
Klubb14. januar · Metz–ToulouseLigue 1 · 2023-24––
Klubb16. september · Metz–LensLigue 1 · 2023-24––
Klubb3. september · Metz–ReimsLigue 1 · 2023-24456.5
Klubb27. august · Metz–Clermont FootLigue 1 · 2023-24––
Klubb18. august · Metz–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb13. august · Metz–RennesLigue 1 · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sadibou Sané: statistikk, kamper og karriere | Coro