Hopp til hovedinnhold
ForsideEliteserienStatistikk & xGTaktikkSiste nytt
Norsk fotball, forklart·No-Betting
Norsk fotball, forklart.

Utforsk Coro

Ligaer

EliteserienEliteserien-tabellPremier LeaguePremier League-tabellLa LigaSerie ABundesligaLigue 1

UEFA

Champions LeagueEuropa LeagueConference League

Landslag

HerrelandslagetKvinnelandslagetNations LeagueVM 2026 (arkiv)

Mer fra Coro

Siste nyttStatistikk og xGTaktikkSpill

Klubber

Bodø/GlimtBrannRosenborgVikingVålerengaMoldeMan CityAston VillaArsenalLiverpoolChelseaMan Utd
  • Forside

Coro

Norsk fotball, forklart med nyheter, kampdata og analyse.

Seksjoner

ForsideKamper og resultaterEliteserienPremier LeagueLandslaget

Analyse & Data

Coro-modellen og xGEliteserien-tabellenSpillerstatistikk

Om Coro

Om CoroBetting og gambling
Forside/Champions League

Real Madrid mot Union Berlin, Champions League

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro
Champions League · Gruppe CEstadio Santiago Bernabéu · MadridFulltid
Real Madrid logoReal MadridHjemmelag
1–01–0ons 20. september
Union Berlin logoUnion BerlinBortelag
  • Real Madrid logoJude Bellingham90+4′
Se kampstatistikk →Se oppdatert tabell
OversiktHendelserTabellStatistikkLagSpillere
Hopp videre:
Real Madrid logoReal Madrid|KamperNyheter
Union Berlin logoUnion Berlin|KamperNyheter
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka1 mål · sann minuttlinje
AvSlutt1530Pause60759090+41–0
Real Madrid (under) Union Berlin (over)
  1. 90+4′Jude Bellingham1–0
Siste nytt
Champions League19. okt.

Sabah FA-Borussia Dortmund: nøklene før kampen

Dortmund har størst sannsynlighet i modellen før tirsdagens Champions League-kamp, men Sabah kommer fra seier mot Slavia Praha.

Champions League19. okt.

Mye taler for Liverpool mot Villarreal

Liverpool har 74 prosent vinnersannsynlighet i analysen før Champions League-kampen mot Villarreal 20. oktober.

Champions League19. okt.

Napoli-Bodø/Glimt: dette avgjør oppgjøret

Napoli er modellfavoritt før Champions League-møtet med Bodø/Glimt tirsdag kveld.

Champions League17. okt.

Feyenoord 3-2 Como: kampbildet var jevnere enn sifrene

Feyenoord vant 3–2 mot Como 14. oktober, men Como hadde høyere xG og like mange avslutninger på mål.

Champions League16. okt.

Aston Villa 6-0 Fenerbahçe: Aston Villa var i en egen klasse

Johan Manzambi, Nicolas Jackson, Ross Barkley og Tammy Abraham scoret da Aston Villa vant 6–0 mot Fenerbahçe 14. oktober.

Champions League15. okt.

Bodø/Glimt, Viking i Champions League: status etter 126 av 234 kamper

126 av 234 kamper er registrert i Champions League-statusen. Bodø/Glimt og Viking er de norske klubbene i oversikten, og 108 kamper gjenstår.

Champions League15. okt.

Manchester City 2-4 Paris Saint Germain: tallene forteller en annen historie

PSG vant 4–2, men Manchester City hadde høyere xG og 12 flere skudd i Champions League-oppgjøret 14. oktober.

Champions League15. okt.

Viking 3-3 Bayern München: tallene forteller en annen historie

Viking og Bayern München scoret tre ganger hver 13. oktober. xG-tallene viste samtidig 0,64–3,57 i Bayerns favør.

Champions League14. okt.

Lask Linz-Liverpool: nøklene før kampen

Liverpool har 51 prosent seierssannsynlighet før Champions League-møtet med LASK Linz onsdag kveld.

Champions League14. okt.

Feyenoord-Como: duellene som kan avgjøre

Feyenoord er modellfavoritt før møtet med Como i Champions League onsdag kveld.

Se alle nyheter →
Champions LeagueTir 3. novGalatasaray(23)VfB Stuttgart(6)18:45Modellen: Galatasaray 44 %Champions LeagueTir 3. novShakhtar Donetsk(17)Sporting CP(12)18:45Modellen: Shakhtar Donetsk 43 %Champions LeagueTir 3. novVillarreal(19)Paris Saint Germain(1)21:00Modellen: Paris Saint Germain 56 %Champions LeagueTir 3. novLask Linz(24)Slovan Bratislava(36)21:00Modellen: Lask Linz 61 %Champions LeagueTir 3. novAtletico Madrid(16)Bayern München(14)21:00Modellen: Bayern München 46 %Champions LeagueTir 3. novBarcelona(8)Aston Villa(2)21:00Modellen: Barcelona 61 %Champions LeagueTir 3. novBodø/Glimt(28)Lille(35)21:00Modellen: Bodø/Glimt 63 %Champions LeagueTir 3. novFeyenoord(26)Inter(20)21:00Modellen: Inter 46 %Champions LeagueTir 3. novManchester United(21)AS Roma(15)21:00Modellen: Manchester United 52 %Champions LeagueOns 4. novFenerbahçe(31)Liverpool(3)18:45Modellen: Liverpool 54 %

Tabell: Champions League 2026-27

LIVE
#LAGK+/-P
1Paris Saint Germain3+99
2Aston Villa3+99
3Liverpool3+59
4Real Madrid3+59
5Real Betis3+39
6VfB Stuttgart3+57
7Arsenal3+47
8Barcelona3+56
9Como3+56
10Manchester City3+46
11Club Brugge KV3+36
12Sporting CP3+36
13Borussia Dortmund3+16
14Bayern München3+55
15AS Roma3+34
16Atletico Madrid3+14
17Shakhtar Donetsk3+14
18PSV Eindhoven304
19Villarreal303
20Inter3-13
21Manchester United3-13
22Napoli3-23
23Galatasaray3-33
24Lask Linz3-33
25Sabah FA3-33
26Feyenoord3-43
27Lens3-43
28Bodø/Glimt3-53
29AEK Athens FC3-53
30RB Leipzig3-53
31Fenerbahçe3-62
32Slavia Praha3-31
33Viking3-41
34FC Porto3-40
35Lille3-60
36Slovan Bratislava3-120
Se hele Champions League-tabellen →
NøkkeltallSamme skala for begge lag

Ett lag spilte, ett lag så på.

Forventede mål (xG)0–3 xG
3.38
mot
0.21
Ballbesittelseandel av kampen
75%
25%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
32Skudd totalt4
22Skudd i boks4
7Skudd på mål0
3%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
813Pasninger263
92%Pasningsprosent68%
10Blokkerte skudd1
16Hjørnespark1
4Offside1
8Frispark11
0Keeperredninger6
1Gule kort1
Oppstillinger4-3-1-2 · 3-5-2
Real Madrid logoHjemmelagReal Madrid
BortelagUnion BerlinUnion Berlin logo
257.0
Arrizabalaga
Kepa Arrizabalaga
Nr. 25G
Vurdering
7.0
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
25
Se spillerprofil →
47.2
Alaba
David Alaba
Nr. 4D
Vurdering
7.2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
75
Se spillerprofil →
67.0
Fernández
Nacho FernándezKaptein
Nr. 6D
Vurdering
7.0
Minutter
73
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
85
Se spillerprofil →
178.2
Vázquez
Lucas Vázquez
Nr. 17D
Vurdering
8.2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
79
Se spillerprofil →
227.7
Rüdiger
Antonio Rüdiger
Nr. 22D
Vurdering
7.7
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
82
Se spillerprofil →
58.2M1 mål
Bellingham
Jude Bellingham
Nr. 5M
Vurdering
8.2
Minutter
90
Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
66
Se spillerprofil →
108.3
Modrić
Luka Modrić
Nr. 10M
Vurdering
8.3
Minutter
81
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
75
Se spillerprofil
116.7
Rodrygo
Rodrygo
Nr. 11F
Vurdering
6.7
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
44
Se spillerprofil →
147.6
Joselu
Joselu
Nr. 14F
Vurdering
7.6
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
8
Pasninger
22
Se spillerprofil →
176.9
Behrens
Kevin Behrens
Nr. 17F
Vurdering
6.9
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
7
Se spillerprofil →
276.7
Becker
S. BeckerKaptein
Nr. 27F
Vurdering
6.7
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
10
Se spillerprofil
Vis oppstillinger på banen
Real Madrid logoHjemmelagReal Madrid
BortelagUnion BerlinUnion Berlin logo
257.0
Arrizabalaga
Kepa Arrizabalaga
Nr. 25G
Vurdering
7.0
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
25
Se spillerprofil →
47.2

Hva tallene forteller

  • SjansebildeReal Madrid skapte de klart største sjansene (3.38 mot 0.21 xG).

ⓘBanen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Spillerbørstopp 10 · vurdering
  • 8.3Luka ModrićReal Madrid
  • 8.2Frederik RønnowUnion Berlin
  • 8.2Lucas VázquezReal Madrid
  • 8.2Jude BellinghamReal Madrid1 mål
  • 7.7Antonio RüdigerReal Madrid
  • 7.6Eduardo CamavingaReal Madrid
  • 7.6JoseluReal Madrid
  • 7.3Danilho DoekhiUnion Berlin
  • 7.3Aurélien TchouaméniReal Madrid
  • 7.2Leonardo BonucciUnion Berlin

Modellens fasit

Prematchkilde ikke publisert
–KamputfallMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Over/under 2,5 målMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
–Begge lag scorerMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
Ingen publiserte prematchmarkeder kan vurderes.

Neste kamp

Fortsett kampreisen
Bundesliga · søn 1. novemberUnion Berlinmot1. FC KölnHjemme 44 %La Liga · søn 1. novemberRacing SantandermotReal MadridBorte 66 % · Estadio El Sardinero

Tabell

Champions League · Gruppe C 2023-24
#LagKMFPFlytt
1Real Madrid logoReal Madrid1+13↑1
2Napoli logoNapoli000↓1
3SC Braga logoSC Braga000–
4Union Berlin logoUnion Berlin1-10–

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Kamper i gruppen

12 kamper
  • 20/9Real MadridReal Madrid logo1–0Union Berlin logoUnion Berlin
  • 20/9SC BragaSC Braga logo1–2Napoli logoNapoli
  • 3/10Union BerlinUnion Berlin logo2–3SC Braga logoSC Braga
  • 3/10NapoliNapoli logo2–3Real Madrid logoReal Madrid
  • 24/10SC BragaSC Braga logo1–2Real Madrid logoReal Madrid
  • 24/10Union BerlinUnion Berlin logo0–1Napoli logoNapoli
  • 8/11NapoliNapoli logo1–1Union Berlin logoUnion Berlin
  • 8/11Real MadridReal Madrid logo3–0SC Braga logoSC Braga
  • 29/11Real MadridReal Madrid logo4–2Napoli logoNapoli
  • 29/11SC BragaSC Braga logo1–1Union Berlin logoUnion Berlin
  • 12/12Union BerlinUnion Berlin logo2–3Real Madrid logoReal Madrid
  • 12/12NapoliNapoli logo2–0SC Braga logoSC Braga

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.

→
127.6
Camavinga
Eduardo Camavinga
Nr. 12M
Vurdering
7.6
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
86
Se spillerprofil →
187.3
Tchouaméni
Aurélien Tchouaméni
Nr. 18M
Vurdering
7.3
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
82
Se spillerprofil →
→
66.9
Gosens
Robin Gosens
Nr. 6M
Vurdering
6.9
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
25
Se spillerprofil →
186.9
Juranović
Josip Juranović
Nr. 18M
Vurdering
6.9
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
20
Se spillerprofil →
206.5
Laïdouni
Aissa Laïdouni
Nr. 20M
Vurdering
6.5
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
17
Se spillerprofil →
296.5
Tousart
Lucas Tousart
Nr. 29M
Vurdering
6.5
Minutter
83
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
24
Se spillerprofil →
336.9
Král
Alex Král
Nr. 33M
Vurdering
6.9
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
29
Se spillerprofil →
47.0
Leite
Diogo Leite
Nr. 4D
Vurdering
7.0
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
31
Se spillerprofil →
57.3
Doekhi
Danilho Doekhi
Nr. 5D
Vurdering
7.3
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
24
Se spillerprofil →
237.2
Bonucci
Leonardo Bonucci
Nr. 23D
Vurdering
7.2
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
26
Se spillerprofil →
18.2
Rønnow
Frederik Rønnow
Nr. 1G
Vurdering
8.2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
36
Se spillerprofil →
Alaba
David Alaba
Nr. 4D
Vurdering
7.2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
75
Se spillerprofil →
67.0
Fernández
Nacho FernándezKaptein
Nr. 6D
Vurdering
7.0
Minutter
73
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
85
Se spillerprofil →
178.2
Vázquez
Lucas Vázquez
Nr. 17D
Vurdering
8.2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
79
Se spillerprofil →
227.7
Rüdiger
Antonio Rüdiger
Nr. 22D
Vurdering
7.7
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
82
Se spillerprofil →
58.2M1 mål
Bellingham
Jude Bellingham
Nr. 5M
Vurdering
8.2
Minutter
90
Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
66
Se spillerprofil →
108.3
Modrić
Luka Modrić
Nr. 10M
Vurdering
8.3
Minutter
81
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
75
Se spillerprofil →
127.6
Camavinga
Eduardo Camavinga
Nr. 12M
Vurdering
7.6
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
86
Se spillerprofil →
187.3
Tchouaméni
Aurélien Tchouaméni
Nr. 18M
Vurdering
7.3
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
82
Se spillerprofil →
116.7
Rodrygo
Rodrygo
Nr. 11F
Vurdering
6.7
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
44
Se spillerprofil →
147.6
Joselu
Joselu
Nr. 14F
Vurdering
7.6
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
8
Pasninger
22
Se spillerprofil →
176.9
Behrens
Kevin Behrens
Nr. 17F
Vurdering
6.9
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
7
Se spillerprofil →
276.7
Becker
S. BeckerKaptein
Nr. 27F
Vurdering
6.7
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
10
Se spillerprofil →
66.9
Gosens
Robin Gosens
Nr. 6M
Vurdering
6.9
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
25
Se spillerprofil →
186.9
Juranović
Josip Juranović
Nr. 18M
Vurdering
6.9
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
20
Se spillerprofil →
47.0
Leite
Diogo Leite
Nr. 4D
Vurdering
7.0
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
31
Se spillerprofil →
57.3
Doekhi
Danilho Doekhi
Nr. 5D
Vurdering
7.3
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
24
Se spillerprofil →
18.2
Rønnow
Frederik Rønnow
Nr. 1G
Vurdering
8.2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
36
Se spillerprofil →
206.5
Laïdouni
Aissa Laïdouni
Nr. 20M
Vurdering
6.5
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
17
Se spillerprofil →
296.5
Tousart
Lucas Tousart
Nr. 29M
Vurdering
6.5
Minutter
83
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
24
Se spillerprofil →
336.9
Král
Alex Král
Nr. 33M
Vurdering
6.9
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
29
Se spillerprofil →
237.2
Bonucci
Leonardo Bonucci
Nr. 23D
Vurdering
7.2
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
0
Skudd
–
Pasninger
26
Se spillerprofil →