Portrett av Issiaga Sylla
Spillerprofil · komplett datakort

Issiaga Sylla

ForsvarTilgjengelig
Født1. januar 1994 · 32 årNasjonalitetGuineaHøyde180 cmVekt75 kg
205Kamper
14 193Minutter
8Mål
14Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
02,5
2,051,73
Brudd / 90
01,8
0,791,42
Blokkeringer / 90
01
0,310,43
Vunne dueller
0100
51,6 %46,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Lille6.7Lens6.6Nice6.7Lyon6.2Angers6.6Monaco6.3Saint E6.5Auxerre7.3Le Havr6.2Marseil
  1. Angers6.2 vurdering
    12. jan. 2025 · 71 min
  2. Monaco6.6 vurdering
    17. jan. 2025 · 64 min
  3. Saint Etienne6.3 vurdering
    16. mars 2025 · 15 min
  4. Auxerre6.5 vurdering
    30. mars 2025 · 90 min
  5. Le Havre7.3 vurdering
    6. apr. 2025 · 90 min
  6. Marseille6.2 vurdering
    19. apr. 2025 · 18 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,110,230,090,070,080,230,190,08MINUTTER1 6782016-171 5962017-181 9952018-192 5202019-201 1172020-212 6822022-231 4562023-241 1432024-25
  1. 2018-190,09 målpoeng / 90
    1 995 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,07 målpoeng / 90
    2 520 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2020-210,08 målpoeng / 90
    1 117 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,23 målpoeng / 90
    2 682 min · 1 mål · 6 målgivende
  5. 2023-240,19 målpoeng / 90
    1 456 min · 1 mål · 2 målgivende
  6. 2024-250,08 målpoeng / 90
    1 143 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1727 kamper · 1 678 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2017-1825 kamper · 1 596 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,23/90
  • 2018-1924 kamper · 1 995 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2019-2028 kamper · 2 520 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,07/90
  • 2020-2120 kamper · 1 117 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 2022-2332 kamper · 2 682 min · 1 mål · 6 målgivende · 0,23/90
  • 2023-2419 kamper · 1 456 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,19/90
  • 2024-2520 kamper · 1 143 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Montpellier logoLigue 1Klubb · Montpellier · 2024-256.59
Kamper
20
Minutter
1143
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 20 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    1 143 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
2,05

Brudd / 90

Ligue 1Montpellier
0,79

Blokkeringer / 90

Ligue 1Montpellier
0,31

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
51,6 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
19
Minutter
1 143
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
453
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
4
Brudd
10
Dueller
122
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
13
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 19 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    1 456 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
1,73

Brudd / 90

Ligue 1Montpellier
1,42

Blokkeringer / 90

Ligue 1Montpellier
0,43

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
46,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
17
Minutter
1 456
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
532
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
7
Brudd
23
Dueller
141
Vunne dueller
66
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
21
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 32 kamper · 1 mål · 6 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier · Toulouse
    2 682 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier · Toulouse
1,88

Brudd / 90

Ligue 1Montpellier · Toulouse
2,15

Blokkeringer / 90

Ligue 1Montpellier · Toulouse
0,2

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier · Toulouse
52,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier · Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Defender
  • Klubb · Toulouse · Defender

Spilletid

Kamper
32
Fra start
31
Minutter
2 682
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
1
Målgivende
6
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
1 316
Nøkkelpasninger
34
Driblinger
54
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
56
Blokkeringer
6
Brudd
64
Dueller
280
Vunne dueller
148
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
16
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 20 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lens
    1 117 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Lens
2,26

Brudd / 90

Ligue 1Lens
1,29

Blokkeringer / 90

Ligue 1Lens
0,24

Vunne dueller

Ligue 1Lens
53 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Lens
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
13
Minutter
1 117
Innbytter
7
Byttet ut
6
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
508
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
3
Brudd
16
Dueller
149
Vunne dueller
79
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
17
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2019-201 turnering · 28 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    2 520 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
2,61

Brudd / 90

Ligue 1Toulouse
2,39

Blokkeringer / 90

Ligue 1Toulouse
0,25

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
56,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 520
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
17
Skudd på mål
4
Pasninger
1 145
Nøkkelpasninger
25
Driblinger
54
Vellykkede driblinger
31
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
73
Blokkeringer
7
Brudd
67
Dueller
368
Vunne dueller
207
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
37
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 24 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    1 995 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
2,44

Brudd / 90

Ligue 1Toulouse
1,76

Blokkeringer / 90

Ligue 1Toulouse
0,45

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
50,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
23
Minutter
1 995
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
2
Skudd
15
Skudd på mål
5
Pasninger
900
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
54
Blokkeringer
10
Brudd
39
Dueller
284
Vunne dueller
143
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
35
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 25 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    1 596 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
2,48

Brudd / 90

Ligue 1Toulouse
1,92

Blokkeringer / 90

Ligue 1Toulouse
0,23

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
49,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
17
Minutter
1 596
Innbytter
8
Byttet ut
2
På benken
18
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
638
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
44
Blokkeringer
4
Brudd
34
Dueller
235
Vunne dueller
117
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
25
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 27 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    1 678 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
2,79

Brudd / 90

Ligue 1Toulouse
1,77

Blokkeringer / 90

Ligue 1Toulouse
0,11

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
40,2 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Defender

Spilletid

Kamper
27
Fra start
21
Minutter
1 678
Innbytter
6
Byttet ut
10
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
620
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
37
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
52
Blokkeringer
2
Brudd
33
Dueller
328
Vunne dueller
132
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
36
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Montpellier → Asteras Tripolisman 14. juli 2025Fri overgang
  2. →Montpellier → Asteras Tripolissøn 13. juli 2025Fri overgang
  3. →Toulouse → Montpelliertir 31. januar 2023Fri overgang
  4. →Lens → Toulousetor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Toulouse → Lenstor 13. august 2020Lån
  6. →Gazelec FC Ajaccio → Toulouseons 1. juni 2016Ikke oppgitt
  7. →Toulouse → Gazelec FC Ajacciolør 4. juli 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

99 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. april · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2024-25186.2
13. april · Montpellier–AngersLigue 1 · 2024-25––
6. april · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2024-25907.3
30. mars · Montpellier–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.5
16. mars · Montpellier–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25156.3
26. januar · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2024-257–
17. januar · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2024-25646.6
12. januar · Montpellier–AngersLigue 1 · 2024-25716.2
4. januar · Montpellier–LyonLigue 1 · 2024-25876.7
15. desember · Montpellier–NiceLigue 1 · 2024-25746.6
8. desember · Montpellier–LensLigue 1 · 2024-25906.7
1. desember · Montpellier–LilleLigue 1 · 2024-25907.21
23. november · Montpellier–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.6
10. november · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.6
3. november · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.6
27. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.7
20. oktober · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2024-25566.3
6. oktober · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2024-2586.2
28. september · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2024-25106.2
31. august · Montpellier–NantesLigue 1 · 2024-25106.7
19. mai · Montpellier–LensLigue 1 · 2023-24116.6
12. mai · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2023-24906.9
3. mai · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.31
26. april · Montpellier–NantesLigue 1 · 2023-241–
21. april · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2023-24907.0
14. april · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2023-24––
8. mars · Montpellier–NiceLigue 1 · 2023-24907.0
3. mars · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2023-24906.9
25. februar · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.7
18. februar · Montpellier–MetzLigue 1 · 2023-24907.31
11. februar · Montpellier–LyonLigue 1 · 2023-24907.21
3. november · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24216.2
29. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.5
22. oktober · Montpellier–NantesLigue 1 · 2023-24786.2
24. september · Montpellier–RennesLigue 1 · 2023-24907.7
17. september · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2023-24906.3
3. september · Montpellier–LilleLigue 1 · 2023-24906.6
27. august · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2023-24906.6
19. august · Montpellier–LyonLigue 1 · 2023-24906.9
13. august · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2023-24866.6
27. mai · Montpellier–NiceLigue 1 · 2022-23––
20. mai · Montpellier–NantesLigue 1 · 2022-23906.9
14. mai · Montpellier–LorientLigue 1 · 2022-23906.9
7. mai · Montpellier–LyonLigue 1 · 2022-23456.3
30. april · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2022-23907.2
23. april · Montpellier–RennesLigue 1 · 2022-23906.9
16. april · Montpellier–LilleLigue 1 · 2022-23908.21
9. april · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2022-23905.7
31. mars · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2022-23907.0
19. mars · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2022-23907.31
12. mars · Montpellier–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.5
5. mars · Montpellier–AngersLigue 1 · 2022-23908.22
25. februar · Montpellier–LensLigue 1 · 2022-23906.7
19. februar · Montpellier–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23907.5
12. februar · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23907.3
5. februar · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2022-23906.3
15. januar · Toulouse–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.5
11. januar · Toulouse–AuxerreLigue 1 · 2022-23726.6
1. januar · Toulouse–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.2
29. desember · Toulouse–MarseilleLigue 1 · 2022-23735.9
12. november · Toulouse–RennesLigue 1 · 2022-23906.7
6. november · Toulouse–MonacoLigue 1 · 2022-23906.3
28. oktober · Toulouse–LensLigue 1 · 2022-23906.6
23. oktober · Toulouse–StrasbourgLigue 1 · 2022-23906.6
16. oktober · Toulouse–AngersLigue 1 · 2022-23906.7
7. oktober · Toulouse–LyonLigue 1 · 2022-23906.0
2. oktober · Toulouse–MontpellierLigue 1 · 2022-23907.0
17. september · Toulouse–LilleLigue 1 · 2022-23765.3
11. september · Toulouse–ReimsLigue 1 · 2022-23646.9
4. september · Toulouse–Clermont FootLigue 1 · 2022-23745.9
31. august · Toulouse–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23276.9
14. august · Toulouse–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23907.5
7. august · Toulouse–NiceLigue 1 · 2022-23907.3
25. april · Lens–NimesLigue 1 · 2020-2124–
18. april · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21726.7
11. april · Lens–LorientLigue 1 · 2020-21––
14. mars · Lens–MetzLigue 1 · 2020-21––
21. februar · Lens–DijonLigue 1 · 2020-211–
13. februar · Lens–ReimsLigue 1 · 2020-2186.5
6. februar · Lens–RennesLigue 1 · 2020-21906.9
3. februar · Lens–MarseilleLigue 1 · 2020-21––
30. januar · Lens–MontpellierLigue 1 · 2020-21––
23. januar · Lens–NiceLigue 1 · 2020-21––
20. januar · Lens–MarseilleLigue 1 · 2020-21––
17. januar · Lens–NantesLigue 1 · 2020-21––
9. januar · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2020-21907.0
6. januar · Lens–LyonLigue 1 · 2020-21197.3
23. desember · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21––
19. desember · Lens–MetzLigue 1 · 2020-21566.7
16. desember · Lens–MonacoLigue 1 · 2020-21727.91
12. desember · Lens–MontpellierLigue 1 · 2020-21776.3
5. desember · Lens–RennesLigue 1 · 2020-21906.2
29. november · Lens–AngersLigue 1 · 2020-21376.9
25. november · Lens–NantesLigue 1 · 2020-21847.3
22. november · Lens–DijonLigue 1 · 2020-21907.3
8. november · Lens–ReimsLigue 1 · 2020-21276.5
27. september · Lens–NimesLigue 1 · 2020-21906.2
19. september · Lens–BordeauxLigue 1 · 2020-21906.7
13. september · Lens–LorientLigue 1 · 2020-21106.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Issiaga Sylla: statistikk, kamper og karriere | Coro