Portrett av Mert Müldür
Spillerprofil · komplett datakort

Mert Müldür

ForsvarTilgjengelig
Født3. april 1999 · 27 årNasjonalitetTyrkiaHøyde184 cmVekt74 kg
152Kamper
7 473Minutter
3Mål
3Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
05
4,150

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Benfica7.0Ferencv7.7Brann6.9Aston V6.6FCSB6.3Notting6.9Notting6.3Sturm G6.7AS Roma6.3Göztepe
  1. FCSB6.6 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  2. Nottingham Forest6.3 vurdering
    19. feb. 2026 · 45 min
  3. Nottingham Forest6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  4. Sturm Graz6.3 vurdering
    11. aug. 2026 · 29 min
  5. AS Roma6.7 vurdering
    10. sep. 2026 · 90 min
  6. Göztepe6.3 vurdering
    1. nov. 2026 · 25 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,160,210,040,100,000,000,00MINUTTER5662018-191 2732019-202 0572021-229142024-257412025-262520261302026-27
  1. 2019-200,21 målpoeng / 90
    1 273 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,04 målpoeng / 90
    2 057 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,10 målpoeng / 90
    914 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    741 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    25 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    130 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-197 kamper · 566 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 2019-2024 kamper · 1 273 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2020-2128 kamper · 1 682 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2021-2231 kamper · 2 057 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,04/90
  • 2022-232 kamper · 17 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 65 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2514 kamper · 914 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2025-2610 kamper · 741 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 25 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 130 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fenerbahçe logoChampions LeagueKlubb · Fenerbahçe · 2026-276.57
Kamper
4
Minutter
130
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.7457627118644
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFenerbahçe
    130 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueFenerbahçe
4,15

Brudd / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueFenerbahçe
84,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
130
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,7 %
Taklinger
6
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigFenerbahçe
    25 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Süper LigFenerbahçe
0

Brudd / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Blokkeringer / 90

Süper LigFenerbahçe
–

Vunne dueller

Süper LigFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

Süper LigFenerbahçe
88,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
25
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
17
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 10 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    419 min · 56,5 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    322 min · 43,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
3,65
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
3,63

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,07
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,96

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,21
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,28

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
54,2 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
65,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
87 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
77 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
419
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
219
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
17
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
48
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
322
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
159
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
32
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    720 min · 78,8 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    194 min · 21,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
3,25
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,86

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,63
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,93

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,25
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
61,8 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
53,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
720
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
400
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
2
Brudd
13
Dueller
68
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
8
Gule kort
4
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
194
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
84
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
15
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
    65 min · –Lite datagrunnlag
  • Serie ASassuolo
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–
Serie ASassuolo
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
1,38
Serie ASassuolo
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–
Serie ASassuolo
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
83,3 %
Serie ASassuolo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–
Serie ASassuolo
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fenerbahçe · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
65
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sassuolo · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASassuolo
    17 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASassuolo
–

Brudd / 90

Serie ASassuolo
–

Blokkeringer / 90

Serie ASassuolo
–

Vunne dueller

Serie ASassuolo
–

Pasningspresisjon

Serie ASassuolo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sassuolo · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
17
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 31 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASassuolo
    2 057 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASassuolo
2,28

Brudd / 90

Serie ASassuolo
1,05

Blokkeringer / 90

Serie ASassuolo
0,26

Vunne dueller

Serie ASassuolo
53,6 %

Pasningspresisjon

Serie ASassuolo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sassuolo · Defender

Spilletid

Kamper
31
Fra start
26
Minutter
2 057
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
1 014
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
52
Blokkeringer
6
Brudd
24
Dueller
179
Vunne dueller
96
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
24
Gule kort
5
Røde kort
0
2020-211 turnering · 28 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASassuolo
    1 682 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASassuolo
2,3

Brudd / 90

Serie ASassuolo
1,93

Blokkeringer / 90

Serie ASassuolo
0,05

Vunne dueller

Serie ASassuolo
50,5 %

Pasningspresisjon

Serie ASassuolo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sassuolo · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
20
Minutter
1 682
Innbytter
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Skudd
9
Skudd på mål
1
Pasninger
831
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
39
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
43
Blokkeringer
1
Brudd
36
Dueller
192
Vunne dueller
97
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
20
Gule kort
2
Røde kort
0
2019-201 turnering · 24 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASassuolo
    1 273 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASassuolo
3,32

Brudd / 90

Serie ASassuolo
1,56

Blokkeringer / 90

Serie ASassuolo
–

Vunne dueller

Serie ASassuolo
56,4 %

Pasningspresisjon

Serie ASassuolo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sassuolo · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
21
Minutter
1 273
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
675
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
35
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
47
Brudd
22
Dueller
163
Vunne dueller
92
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
19
Gule kort
4
Røde kort
0
2018-191 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    566 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,91

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
2,39

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,32

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
45,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
66 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
566
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
162
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
15
Dueller
66
Vunne dueller
30

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Sassuolo → Fenerbahçeons 2. august 2023€ 2.8M
  2. →Rapid Vienna → Sassuolotir 20. august 20194.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

67 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Fenerbahçe–GöztepeSüper Lig · 2026256.3
10. september · Fenerbahçe–AS RomaChampions League · 2026-27906.7
26. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27––
18. august · Fenerbahçe–LyonChampions League · 2026-27––
11. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-27296.3
5. august · Fenerbahçe–Sturm GrazChampions League · 2026-276–
29. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-275–
21. juli · Fenerbahçe–Gornik ZabrzeChampions League · 2026-27––
26. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.9
19. februar · Fenerbahçe–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26456.3
29. januar · Fenerbahçe–FCSBEuropa League · 2025-26906.6
22. januar · Fenerbahçe–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.9
11. desember · Fenerbahçe–BrannEuropa League · 2025-26907.7
27. november · Fenerbahçe–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26147.0
6. november · Fenerbahçe–PlzenEuropa League · 2025-26––
23. oktober · Fenerbahçe–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26––
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26––
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26––
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26656.7
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26797.2
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26886.7
6. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26906.2
13. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25888.21
6. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25796.7
20. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25236.9
13. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25456.6
11. desember · Fenerbahçe–Athletic ClubEuropa League · 2024-25696.3
28. november · Fenerbahçe–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25906.9
7. november · Fenerbahçe–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25816.5
24. oktober · Fenerbahçe–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25906.9
3. oktober · Fenerbahçe–TwenteEuropa League · 2024-25906.7
26. september · Fenerbahçe–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25657.2
13. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25636.7
6. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25906.3
30. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25206.9
23. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25216.2
31. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24––
24. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24456.9
17. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24206.6
10. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24––
2. juni · Sassuolo–FiorentinaSerie A · 2022-23106.5
26. mai · Sassuolo–SampdoriaSerie A · 2022-23––
19. mai · Sassuolo–MonzaSerie A · 2022-23––
13. mai · Sassuolo–InterSerie A · 2022-23––
8. mai · Sassuolo–BolognaSerie A · 2022-23––
17. februar · Sassuolo–NapoliSerie A · 2022-23––
15. januar · Sassuolo–LazioSerie A · 2022-23––
15. august · Sassuolo–JuventusSerie A · 2022-237–
22. mai · Sassuolo–AC MilanSerie A · 2021-22906.2
15. mai · Sassuolo–BolognaSerie A · 2021-22797.3
7. mai · Sassuolo–UdineseSerie A · 2021-22867.2
30. april · Sassuolo–NapoliSerie A · 2021-22905.9
25. april · Sassuolo–JuventusSerie A · 2021-22906.6
10. april · Sassuolo–AtalantaSerie A · 2021-22906.9
2. april · Sassuolo–LazioSerie A · 2021-22746.9
18. mars · Sassuolo–SpeziaSerie A · 2021-22906.6
12. mars · Sassuolo–SalernitanaSerie A · 2021-22907.0
6. mars · Sassuolo–VeneziaSerie A · 2021-22826.9
26. februar · Sassuolo–FiorentinaSerie A · 2021-22906.7
20. februar · Sassuolo–InterSerie A · 2021-22907.2
13. februar · Sassuolo–AS RomaSerie A · 2021-22906.7
6. februar · Sassuolo–SampdoriaSerie A · 2021-22906.3
23. januar · Sassuolo–TorinoSerie A · 2021-22906.9
16. januar · Sassuolo–Hellas VeronaSerie A · 2021-22636.3
9. januar · Sassuolo–EmpoliSerie A · 2021-22136.9
6. januar · Sassuolo–GenoaSerie A · 2021-22106.2
22. desember · Sassuolo–BolognaSerie A · 2021-22456.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.