Portrett av Loïc Négo
Spillerprofil · komplett datakort

Loïc Négo

ForsvarTilgjengelig
Født15. januar 1991 · 35 årNasjonalitetUngarnHøyde181 cmVekt71 kg
168Kamper
12 287Minutter
7Mål
10Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,4
1,981,99
Brudd / 90
01,6
–1,27
Blokkeringer / 90
01
–0,31
Vunne dueller
0100
–59,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Nantes7.2Lyon7.3Paris F6.2Auxerre6.6Nice6.9Angers6.2Metz7.2Lille6.9Lorient6.1Celje
  1. Nice6.6 vurdering
    12. apr. 2026 · 12 min
  2. Angers6.9 vurdering
    18. apr. 2026 · 21 min
  3. Metz6.2 vurdering
    26. apr. 2026 · 90 min
  4. Lille7.2 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min
  5. Lorient6.9 vurdering
    17. mai 2026 · 17 min
  6. Celje6.1 vurdering
    15. okt. 2026 · 1 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,290,690,280,000,000,170,520,170,140,001,030,000,00MINUTTER4702016-177202017-181 2372018-193902019-2063520204202020-211202021-225172022-2334320231 5642023-2465520242 6912024-258720252 3472025-26912026-27
  1. 2023-240,17 målpoeng / 90
    1 564 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 20240,14 målpoeng / 90
    655 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    2 691 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20251,03 målpoeng / 90
    87 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    2 347 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    91 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 470 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-188 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1914 kamper · 1 237 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,29/90
  • 2019-204 kamper · 390 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,69/90
  • 202010 kamper · 635 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,28/90
  • 2020-214 kamper · 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 517 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 20236 kamper · 343 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,52/90
  • 2023-2428 kamper · 1 564 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,17/90
  • 20249 kamper · 655 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2024-2538 kamper · 2 691 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20252 kamper · 87 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,03/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2630 kamper · 2 347 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Omonia Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2026-274.89
Kamper
2
Minutter
91
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75.60975609756098
Flagg: UngarnPrivatlandskamperLandslag · Ungarn · 20257.51
Kamper
2
Minutter
87
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
87.23404255319149
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueOmonia Nicosia
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
1,98

Brudd / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueOmonia Nicosia
75,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
91
Kaptein
Nei
Vurdering
4,89

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 30 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Havre
    2 347 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Le Havre
1,99

Brudd / 90

Ligue 1Le Havre
1,27

Blokkeringer / 90

Ligue 1Le Havre
0,31

Vunne dueller

Ligue 1Le Havre
59,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Le Havre
77 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Defender · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
30
Fra start
26
Minutter
2 347
Innbytter
4
Byttet ut
5
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
3
Pasninger
987
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
52
Blokkeringer
8
Brudd
33
Dueller
172
Vunne dueller
102
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
18
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperUngarn
    87 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperUngarn
87,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
87
Kaptein
Nei
Vurdering
7,51

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,2 %
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 38 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Le Havre
    2 461 min · 91,5 %
  • UEFA Nations LeagueUngarn
    230 min · 8,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Le Havre
2,12
UEFA Nations LeagueUngarn
1,96

Brudd / 90

Ligue 1Le Havre
1,06
UEFA Nations LeagueUngarn
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Le Havre
0,11
UEFA Nations LeagueUngarn
–

Vunne dueller

Ligue 1Le Havre
58,9 %
UEFA Nations LeagueUngarn
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Le Havre
–
UEFA Nations LeagueUngarn
70,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
32
Minutter
2 461
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
1 004
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
58
Blokkeringer
3
Brudd
29
Dueller
207
Vunne dueller
122
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
27
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
230
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
47

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,2 %
Taklinger
5
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 9 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    539 min · –
  • PrivatlandskamperUngarn
    116 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipUngarn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
2,17
PrivatlandskamperUngarn
1,55
Euro ChampionshipUngarn
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,5
PrivatlandskamperUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,17
PrivatlandskamperUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
54,8 %
PrivatlandskamperUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
84 %
PrivatlandskamperUngarn
86,7 %
Euro ChampionshipUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Defender · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
539
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
42
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
116
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,7 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Defender · nr. 7

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 28 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Havre
    1 564 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Le Havre
2,13

Brudd / 90

Ligue 1Le Havre
0,92

Blokkeringer / 90

Ligue 1Le Havre
0,12

Vunne dueller

Ligue 1Le Havre
52,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Le Havre
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
18
Minutter
1 564
Innbytter
10
Byttet ut
13
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
14
Skudd på mål
4
Pasninger
512
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
37
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
143
Vunne dueller
75
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
22
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationUngarn
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
0,79

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
1,31

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationUngarn
57,9 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
126
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
5
Dueller
19
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    517 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,7

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,7

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 10 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    430 min · 67,7 %
  • Euro ChampionshipUngarn
    205 min · 32,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
2,51
Euro ChampionshipUngarn
0,88

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,05
Euro ChampionshipUngarn
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
66 %
Euro ChampionshipUngarn
40 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
430
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
164
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
5
Dueller
47
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
205
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 14 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFehérvár FC
    720 min · 58,2 %
  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    517 min · 41,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
0,5
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
1,57

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
0
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
1,74

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
0
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
0,17

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
62,1 %
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
46,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
78 %
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
67 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
2
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
29
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
5
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
73
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    470 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
470
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Fehérvár FC → Le Havreman 3. juli 2023Fri overgang
  2. →Charlton → Fehérvár FCsøn 30. august 2015Ikke oppgitt
  3. →Charlton → Ujpestlør 23. august 2014Lån
  4. →Ujpest → Charltontir 28. januar 2014Ikke oppgitt
  5. →AS Roma → Ujpestman 9. september 2013Ikke oppgitt
  6. →AS Roma → Standard Liegetor 31. januar 2013Lån
  7. →Nantes → AS Romatir 19. juli 2011Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Omonia Nicosia–BenficaEuropa League · 2026-2790–
Klubb15. oktober · Omonia Nicosia–CeljeEuropa League · 2026-2716.1
Klubb17. mai · Le Havre–LorientLigue 1 · 2025-26176.9
Klubb10. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb3. mai · Le Havre–LilleLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb26. april · Le Havre–MetzLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb18. april · Le Havre–AngersLigue 1 · 2025-26216.9
Klubb12. april · Le Havre–NiceLigue 1 · 2025-26126.6
Klubb5. april · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb22. mars · Le Havre–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb15. mars · Le Havre–LyonLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb22. februar · Le Havre–NantesLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb15. februar · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb8. februar · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb30. januar · Le Havre–LensLigue 1 · 2025-26786.2
Klubb24. januar · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb18. januar · Le Havre–RennesLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb4. januar · Le Havre–AngersLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb14. desember · Le Havre–LyonLigue 1 · 2025-26637.2
Klubb7. desember · Le Havre–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb30. november · Le Havre–LilleLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb22. november · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26846.3
Landslag16. november · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024896.7
Landslag13. november · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Klubb8. november · Le Havre–NantesLigue 1 · 2025-26796.3
Klubb2. november · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb29. oktober · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26256.7
Klubb26. oktober · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb18. oktober · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2025-26905.0
Landslag14. oktober · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag11. oktober · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Klubb5. oktober · Le Havre–RennesLigue 1 · 2025-26785.6
Klubb28. september · Le Havre–MetzLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb21. september · Le Havre–LorientLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb14. september · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.5
Landslag9. september · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024906.51
Landslag6. september · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Klubb31. august · Le Havre–NiceLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb24. august · Le Havre–LensLigue 1 · 2025-26907.0
Landslag10. juni · Ungarn–AzerbaijanPrivatlandskamper · 2025727.71
Landslag6. juni · Ungarn–SverigePrivatlandskamper · 2025156.6
Klubb17. mai · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb10. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2024-25896.5
Klubb4. mai · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb26. april · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb19. april · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25896.7
Klubb13. april · Le Havre–RennesLigue 1 · 2024-25906.5
Klubb6. april · Le Havre–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb30. mars · Le Havre–NantesLigue 1 · 2024-25907.0
Landslag23. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25456.9
Landslag20. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25––
Klubb16. mars · Le Havre–LyonLigue 1 · 2024-25905.9
Klubb9. mars · Le Havre–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb1. mars · Le Havre–LensLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb23. februar · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.2
Klubb16. februar · Le Havre–NiceLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb8. februar · Le Havre–LilleLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb2. februar · Le Havre–AngersLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb26. januar · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.9
Klubb19. januar · Le Havre–ReimsLigue 1 · 2024-25646.6
Klubb12. januar · Le Havre–LensLigue 1 · 2024-25836.7
Klubb5. januar · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb15. desember · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2024-25647.3
Klubb7. desember · Le Havre–NiceLigue 1 · 2024-25––
Klubb1. desember · Le Havre–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb24. november · Le Havre–NantesLigue 1 · 2024-251–
Landslag19. november · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25656.3
Landslag16. november · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25756.5
Klubb10. november · Le Havre–ReimsLigue 1 · 2024-25––
Klubb3. november · Le Havre–MontpellierLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb25. oktober · Le Havre–RennesLigue 1 · 2024-25207.2
Klubb20. oktober · Le Havre–LyonLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb6. oktober · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25886.3
Klubb28. september · Le Havre–LilleLigue 1 · 2024-25596.3
Klubb22. september · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb15. september · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2024-25146.3
Landslag10. september · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25––
Landslag7. september · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25456.3
Klubb1. september · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb24. august · Le Havre–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb16. august · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.5
Landslag23. juni · Ungarn–SkottlandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag19. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag15. juni · Ungarn–SveitsEuropamesterskapet · 2024––
Landslag8. juni · Ungarn–IsraelPrivatlandskamper · 2024––
Landslag4. juni · Ungarn–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2024456.9
Klubb19. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb10. mai · Le Havre–NiceLigue 1 · 2023-24186.9
Klubb27. april · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.51
Klubb21. april · Le Havre–MetzLigue 1 · 2023-24296.3
Klubb14. april · Le Havre–NantesLigue 1 · 2023-24456.6
Klubb6. april · Le Havre–LensLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb31. mars · Le Havre–MontpellierLigue 1 · 2023-24656.9
Landslag26. mars · Ungarn–KosovoPrivatlandskamper · 2024266.9
Landslag22. mars · Ungarn–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024456.6
Klubb17. mars · Le Havre–Clermont FootLigue 1 · 2023-24136.7
Klubb10. mars · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2023-24126.6
Klubb3. mars · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24116.3
Klubb25. februar · Le Havre–ReimsLigue 1 · 2023-24756.9
Klubb17. februar · Le Havre–LilleLigue 1 · 2023-24456.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Loïc Négo: statistikk, kamper og karriere | Coro