Portrett av Loïc Négo
Spillerprofil · komplett datakort

Loïc Négo

ForsvarTilgjengelig
Født15. januar 1991 · 35 årNasjonalitetUngarnHøyde181 cmVekt71 kg
141Kamper
10 352Minutter
6Mål
5Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,4
1,981,99
Brudd / 90
01,6
–1,27
Blokkeringer / 90
01
–0,31
Vunne dueller
0100
–59,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Nantes7.2Lyon7.3Paris F6.2Auxerre6.6Nice6.9Angers6.2Metz7.2Lille6.9Lorient6.1Celje
  1. Nice6.6 vurdering
    12. apr. 2026 · 12 min
  2. Angers6.9 vurdering
    18. apr. 2026 · 21 min
  3. Metz6.2 vurdering
    26. apr. 2026 · 90 min
  4. Lille7.2 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min
  5. Lorient6.9 vurdering
    17. mai 2026 · 17 min
  6. Celje6.1 vurdering
    15. okt. 2026 · 1 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,290,690,000,000,170,170,000,000,00MINUTTER4702016-177202017-181 2372018-193902019-204202020-211202021-225172022-231 5642023-242 4612024-252 3472025-26912026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    120 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,17 målpoeng / 90
    517 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,17 målpoeng / 90
    1 564 min · 0 mål · 3 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    2 461 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    2 347 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    91 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 470 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-188 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1914 kamper · 1 237 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,29/90
  • 2019-204 kamper · 390 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,69/90
  • 2020-214 kamper · 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 517 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2023-2428 kamper · 1 564 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,17/90
  • 2024-2534 kamper · 2 461 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2630 kamper · 2 347 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Omonia Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2026-274.89
Kamper
2
Minutter
91
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75.60975609756098
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueOmonia Nicosia
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
1,98

Brudd / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueOmonia Nicosia
75,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
91
Kaptein
Nei
Vurdering
4,89

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 30 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Havre
    2 347 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Le Havre
1,99

Brudd / 90

Ligue 1Le Havre
1,27

Blokkeringer / 90

Ligue 1Le Havre
0,31

Vunne dueller

Ligue 1Le Havre
59,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Le Havre
77 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Defender · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
30
Fra start
26
Minutter
2 347
Innbytter
4
Byttet ut
5
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
3
Pasninger
987
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
52
Blokkeringer
8
Brudd
33
Dueller
172
Vunne dueller
102
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
18
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-251 turnering · 34 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Havre
    2 461 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Le Havre
2,12

Brudd / 90

Ligue 1Le Havre
1,06

Blokkeringer / 90

Ligue 1Le Havre
0,11

Vunne dueller

Ligue 1Le Havre
58,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Le Havre
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
32
Minutter
2 461
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
1 004
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
58
Blokkeringer
3
Brudd
29
Dueller
207
Vunne dueller
122
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
27
Gule kort
4
Røde kort
0
2023-241 turnering · 28 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Havre
    1 564 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Le Havre
2,13

Brudd / 90

Ligue 1Le Havre
0,92

Blokkeringer / 90

Ligue 1Le Havre
0,12

Vunne dueller

Ligue 1Le Havre
52,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Le Havre
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
18
Minutter
1 564
Innbytter
10
Byttet ut
13
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
14
Skudd på mål
4
Pasninger
512
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
37
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
143
Vunne dueller
75
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
22
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    517 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,7

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,7

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 14 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFehérvár FC
    720 min · 58,2 %
  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    517 min · 41,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
0,5
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
1,57

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
0
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
1,74

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
0
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
0,17

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
62,1 %
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
46,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFehérvár FC
78 %
UEFA Europa LeagueFehérvár FC
67 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
2
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
29
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
5
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
73
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    470 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
470
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Fehérvár FC → Le Havreman 3. juli 2023Fri overgang
  2. →Charlton → Fehérvár FCsøn 30. august 2015Ikke oppgitt
  3. →Charlton → Ujpestlør 23. august 2014Lån
  4. →Ujpest → Charltontir 28. januar 2014Ikke oppgitt
  5. →AS Roma → Ujpestman 9. september 2013Ikke oppgitt
  6. →AS Roma → Standard Liegetor 31. januar 2013Lån
  7. →Nantes → AS Romatir 19. juli 2011Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

79 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Omonia Nicosia–BenficaEuropa League · 2026-2790–
15. oktober · Omonia Nicosia–CeljeEuropa League · 2026-2716.1
17. mai · Le Havre–LorientLigue 1 · 2025-26176.9
10. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
3. mai · Le Havre–LilleLigue 1 · 2025-26907.2
26. april · Le Havre–MetzLigue 1 · 2025-26906.2
18. april · Le Havre–AngersLigue 1 · 2025-26216.9
12. april · Le Havre–NiceLigue 1 · 2025-26126.6
5. april · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.2
22. mars · Le Havre–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.3
15. mars · Le Havre–LyonLigue 1 · 2025-26907.2
22. februar · Le Havre–NantesLigue 1 · 2025-26907.2
15. februar · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.2
8. februar · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.5
30. januar · Le Havre–LensLigue 1 · 2025-26786.2
24. januar · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2025-26907.2
18. januar · Le Havre–RennesLigue 1 · 2025-26907.2
4. januar · Le Havre–AngersLigue 1 · 2025-26907.7
14. desember · Le Havre–LyonLigue 1 · 2025-26637.2
7. desember · Le Havre–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.2
30. november · Le Havre–LilleLigue 1 · 2025-26907.2
22. november · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26846.3
8. november · Le Havre–NantesLigue 1 · 2025-26796.3
2. november · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.5
29. oktober · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26256.7
26. oktober · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.2
18. oktober · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2025-26905.0
5. oktober · Le Havre–RennesLigue 1 · 2025-26785.6
28. september · Le Havre–MetzLigue 1 · 2025-26907.3
21. september · Le Havre–LorientLigue 1 · 2025-26906.3
14. september · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.5
31. august · Le Havre–NiceLigue 1 · 2025-26907.3
24. august · Le Havre–LensLigue 1 · 2025-26907.0
17. mai · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.3
10. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2024-25896.5
4. mai · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.9
26. april · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2024-25906.9
19. april · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25896.7
13. april · Le Havre–RennesLigue 1 · 2024-25906.5
6. april · Le Havre–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.3
30. mars · Le Havre–NantesLigue 1 · 2024-25907.0
16. mars · Le Havre–LyonLigue 1 · 2024-25905.9
9. mars · Le Havre–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.7
1. mars · Le Havre–LensLigue 1 · 2024-25906.3
23. februar · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.2
16. februar · Le Havre–NiceLigue 1 · 2024-25906.9
8. februar · Le Havre–LilleLigue 1 · 2024-25907.2
2. februar · Le Havre–AngersLigue 1 · 2024-25906.6
26. januar · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.9
19. januar · Le Havre–ReimsLigue 1 · 2024-25646.6
12. januar · Le Havre–LensLigue 1 · 2024-25836.7
5. januar · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.9
15. desember · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2024-25647.3
7. desember · Le Havre–NiceLigue 1 · 2024-25––
1. desember · Le Havre–AngersLigue 1 · 2024-25––
24. november · Le Havre–NantesLigue 1 · 2024-251–
10. november · Le Havre–ReimsLigue 1 · 2024-25––
3. november · Le Havre–MontpellierLigue 1 · 2024-25906.9
25. oktober · Le Havre–RennesLigue 1 · 2024-25207.2
20. oktober · Le Havre–LyonLigue 1 · 2024-25906.3
6. oktober · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25886.3
28. september · Le Havre–LilleLigue 1 · 2024-25596.3
22. september · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2024-25906.9
15. september · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2024-25146.3
1. september · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.2
24. august · Le Havre–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.5
16. august · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.5
19. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
10. mai · Le Havre–NiceLigue 1 · 2023-24186.9
27. april · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.51
21. april · Le Havre–MetzLigue 1 · 2023-24296.3
14. april · Le Havre–NantesLigue 1 · 2023-24456.6
6. april · Le Havre–LensLigue 1 · 2023-24906.9
31. mars · Le Havre–MontpellierLigue 1 · 2023-24656.9
17. mars · Le Havre–Clermont FootLigue 1 · 2023-24136.7
10. mars · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2023-24126.6
3. mars · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24116.3
25. februar · Le Havre–ReimsLigue 1 · 2023-24756.9
17. februar · Le Havre–LilleLigue 1 · 2023-24456.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.