Portrett av Siebe Schrijvers
Spillerprofil · komplett datakort

Siebe Schrijvers

MidtbaneTilgjengelig
Født18. juli 1996 · 30 årNasjonalitetBelgiaHøyde179 cmVekt74 kg
23Kamper
875Minutter
0Mål
2Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
05,9
4,84–
Pasningspresisjon
0100
82,9 %–
Taklinger / 90
03
2,42–
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Red Bul6.5Red Bul6.7Paris S6.6Galatas6.5Real Ma6.5Manches6.9Borussi6.7Borussi8.3Lommel 8.0St. Tru
  1. Real Madrid6.5 vurdering
    11. des. 2019 · 31 min
  2. Manchester United6.5 vurdering
    20. feb. 2020 · 17 min
  3. Borussia Dortmund6.9 vurdering
    4. nov. 2020 · 9 min
  4. Borussia Dortmund6.7 vurdering
    24. nov. 2020 · 16 min
  5. Lommel United8.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. St. Truiden8.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 96 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,280,000,000,000,48MINUTTER3262016-172202018-191202019-20232020-211862026
  1. 2016-170,28 målpoeng / 90
    326 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    220 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    120 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    23 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,48 målpoeng / 90
    186 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 326 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,28/90
  • 2018-194 kamper · 220 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-206 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 23 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20262 kamper · 186 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,48/90
Landslagskarriere

Belgia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
OH Leuven logoJupiler Pro LeagueKlubb · OH Leuven · 20268.15
Kamper
2
Minutter
186
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
82.92682926829268
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueOH Leuven
    186 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Jupiler Pro LeagueOH Leuven
0,48

Nøkkelpasninger / 90

Jupiler Pro LeagueOH Leuven
4,84

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueOH Leuven
82,9 %

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueOH Leuven
2,42

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueOH Leuven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · OH Leuven · M

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
186
Kaptein
Ja
Vurdering
8,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,9 %
Taklinger
5
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    23 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
21
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    103 min · 85,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
    17 min · 14,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,87
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
0

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
54 %
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
75 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,87
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
103
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
3

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
17
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
    148 min · 67,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    72 min · 32,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
0
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
67 %
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
66 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
1,82
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
33,3 %
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
15
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
72
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
5
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    326 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,28

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
1,1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
64 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
48,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
326
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Brudd
4
Dueller
68
Vunne dueller
33

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Club Brugge KV → OH Leuvenfre 15. januar 2021Ikke oppgitt
  2. →Genk → Club Brugge KVfre 15. juni 2018€ 3M
  3. →SK Beveren → Genktir 17. januar 2017Ikke oppgitt
  4. →Genk → SK Beverenfre 1. januar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · OH Leuven–St. TruidenJupiler Pro League · 2026968.01
Klubb24. oktober · OH Leuven–Lommel UnitedJupiler Pro League · 2026908.3
Klubb8. desember · Club Brugge KV–LazioChampions League · 2020-21––
Klubb2. desember · Club Brugge KV–ZenitChampions League · 2020-212–
Klubb24. november · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2020-21166.7
Klubb4. november · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2020-2196.9
Klubb28. oktober · Club Brugge KV–LazioChampions League · 2020-21––
Klubb20. oktober · Club Brugge KV–ZenitChampions League · 2020-21––
Klubb20. februar · Club Brugge KV–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20176.5
Klubb11. desember · Club Brugge KV–Real MadridChampions League · 2019-20316.5
Klubb26. november · Club Brugge KV–GalatasarayChampions League · 2019-20326.6
Klubb6. november · Club Brugge KV–Paris Saint GermainChampions League · 2019-20136.7
Klubb1. oktober · Club Brugge KV–Real MadridChampions League · 2019-201–
Klubb21. februar · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgEuropa League · 2018-19696.5
Klubb14. februar · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgEuropa League · 2018-19796.7
Klubb11. desember · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2018-19166.6
Klubb3. oktober · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2018-19566.5
Klubb20. april · Genk–Celta VigoEuropa League · 2016-17186.6
Klubb13. april · Genk–Celta VigoEuropa League · 2016-1786.3
Klubb16. mars · Genk–GentEuropa League · 2016-17456.8
Klubb9. mars · Genk–GentEuropa League · 2016-17897.0
Klubb23. februar · Genk–FC Astra GiurgiuEuropa League · 2016-17766.4
Klubb16. februar · Genk–FC Astra GiurgiuEuropa League · 2016-17907.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.