Portrett av Michael Krmenčík
Spillerprofil · komplett datakort

Michael Krmenčík

AngrepTilgjengelig
Født15. mars 1993 · 33 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde191 cmVekt84 kg
17Kamper
737Minutter
4Mål
0Målgivende
0,49Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020Forrige sesong 2018
Målpoeng / 90
01
00,68
Skudd / 90
02,7
2,171,87
Skudd på mål
0100
40 %45,5 %
Vellykkede driblinger
0100
100 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.4Azerbai8.0San Mar6.3Kosovo7.1Kosovo7.2Belgia6.7Wales6.3Skottla6.3Kroatia6.9Danmark6.7Estonia
  1. Belgia7.2 vurdering
    27. mars 2021 · 78 min
  2. Wales6.7 vurdering
    30. mars 2021 · 37 min
  3. Skottland6.3 vurdering
    14. juni 2021 · 8 min
  4. Kroatia6.3 vurdering
    18. juni 2021 · 18 min
  5. Danmark6.9 vurdering
    3. juli 2021 · 45 min
  6. Estonia6.7 vurdering
    16. nov. 2021 · 30 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,680,00MINUTTER53020182072020
  1. 20180,68 målpoeng / 90
    530 min · 4 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    207 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20187 kamper · 530 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,68/90
  • 20207 kamper · 207 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: TsjekkiaEuro ChampionshipLandslag · Tsjekkia · 20206.90
Kamper
4
Minutter
62
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: TsjekkiaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Tsjekkia · 20206.90
Kamper
3
Minutter
145
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    145 min · 70 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipTsjekkia
    62 min · 30 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,86
Euro ChampionshipTsjekkia
2,9

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
33,3 %
Euro ChampionshipTsjekkia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
1,45

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
100 %
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
145
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
24
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
18
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
62
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 7 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    530 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,87

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
45,5 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,7

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
530
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
4
Skudd
11
Skudd på mål
5
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
1
Dueller
40
Vunne dueller
6

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Apollon Limassol → Slováckoons 14. august 2024Fri overgang
  2. →Persija → Apollon Limassollør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →Club Brugge KV → Persijafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Slavia Praha → Club Brugge KVfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Club Brugge KV → Slavia Prahafre 23. juli 2021Lån
  6. →PAOK → Club Brugge KVtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  7. →Club Brugge KV → PAOKtir 5. januar 2021Lån
  8. →Plzen → Club Brugge KVtor 30. januar 2020€ 6.5M
  9. →Plzen → Dukla Prahatir 1. juli 2014Lån
  10. →Plzen → Baník Ostravaons 1. januar 2014Lån
  11. →Plzen → Vlašimman 1. juli 2013Lån
  12. →Plzen → Čáslavsøn 1. juli 2012Lån
  13. →Plzen → Baník Sokolovfre 2. mars 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
16. november · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020306.7
3. juli · Tsjekkia–DanmarkEuropamesterskapet · 2020456.9
27. juni · Tsjekkia–NederlandEuropamesterskapet · 20205–
22. juni · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 2020––
18. juni · Tsjekkia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020186.3
14. juni · Tsjekkia–SkottlandEuropamesterskapet · 202086.3
30. mars · Tsjekkia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020376.7
27. mars · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020787.2
24. mars · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
14. november · Tsjekkia–KosovoEuropamesterskapet · 2020617.1
10. september · Tsjekkia–MontenegroEuropamesterskapet · 20201–
7. september · Tsjekkia–KosovoEuropamesterskapet · 2020296.3
8. oktober · Tsjekkia–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2018638.02
5. oktober · Tsjekkia–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2018897.4
4. september · Tsjekkia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2018906.4
1. september · Tsjekkia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2018766.6
10. juni · Tsjekkia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2018636.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Michael Krmenčík: statistikk, kamper og karriere | Coro