Portrett av Michael Krmenčík
Spillerprofil · komplett datakort

Michael Krmenčík

AngrepTilgjengelig
Født15. mars 1993 · 33 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde191 cmVekt84 kg
39Kamper
1 836Minutter
12Mål
4Målgivende
0,78Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Lite datagrunnlagForrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01,3
1,030
Skudd / 90
01,5
1,031,23
Skudd på mål
0100
100 %–
Vellykkede driblinger
0100
100 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.6CSKA Mo6.4AS Roma6.8Real Ma6.2Olympia6.7Borussi6.7Borussi7.2Union B6.3Feyenoo6.3Maccabi6.2Maccabi
  1. Borussia Dortmund6.7 vurdering
    4. nov. 2020 · 9 min
  2. Borussia Dortmund6.7 vurdering
    24. nov. 2020 · 66 min
  3. Union Berlin7.2 vurdering
    16. sep. 2021 · 8 min
  4. Feyenoord6.3 vurdering
    30. sep. 2021 · 14 min
  5. Maccabi Haifa6.3 vurdering
    21. okt. 2021 · 23 min
  6. Maccabi Haifa6.2 vurdering
    4. nov. 2021 · 33 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,760,990,740,520,001,03MINUTTER3562016-177292017-182422018-193452019-20732020-21872021-22
  1. 2016-170,76 målpoeng / 90
    356 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2017-180,99 målpoeng / 90
    729 min · 6 mål · 2 målgivende
  3. 2018-190,74 målpoeng / 90
    242 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,52 målpoeng / 90
    345 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2020-210,00 målpoeng / 90
    73 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2021-221,03 målpoeng / 90
    87 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1710 kamper · 356 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,76/90
  • 2017-1810 kamper · 729 min · 6 mål · 2 målgivende · 0,99/90
  • 2018-193 kamper · 242 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,74/90
  • 2019-204 kamper · 345 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,52/90
  • 2020-213 kamper · 73 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-225 kamper · 87 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,03/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
Slavia Praha logoConference LeagueKlubb · Slavia Praha · 2021-226.50
Kamper
4
Minutter
78
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
–
Slavia Praha logoEuropa LeagueKlubb · Slavia Praha · 2021-22–
Kamper
1
Minutter
9
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2021-22–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-223 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    78 min · 89,7 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    9 min · 10,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,15
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,15
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
100 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,15
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
100 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
78
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
12
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    73 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
1,23

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
73
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueClub Brugge KV · Plzen
    186 min · 53,9 %
  • UEFA Champions LeaguePlzen
    159 min · 46,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV · Plzen
–
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV · Plzen
–
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV · Plzen
–
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV · Plzen
–
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV · Plzen
–
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker
  • Klubb · Plzen · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
186
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
159
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    242 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
2,98

Skudd på mål

UEFA Champions LeaguePlzen
37,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0,74

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeaguePlzen
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
242
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
35
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 10 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePlzen
    574 min · 78,7 %
  • UEFA Champions LeaguePlzen
    155 min · 21,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,94
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
2,35
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeaguePlzen
40 %
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,94
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeaguePlzen
30 %
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
574
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
4
Målgivende
2
Skudd
15
Skudd på mål
6
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Brudd
0
Dueller
83
Vunne dueller
19

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
21
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2016-172 turneringer · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePlzen
    283 min · 79,5 %
  • UEFA Champions LeaguePlzen
    73 min · 20,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,64
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
1,59
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeaguePlzen
40 %
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,32
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeaguePlzen
66,7 %
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
283
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Brudd
0
Dueller
39
Vunne dueller
10

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
14
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
73
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Apollon Limassol → Slováckoons 14. august 2024Fri overgang
  2. →Persija → Apollon Limassollør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →Club Brugge KV → Persijafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Slavia Praha → Club Brugge KVfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Club Brugge KV → Slavia Prahafre 23. juli 2021Lån
  6. →PAOK → Club Brugge KVtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  7. →Club Brugge KV → PAOKtir 5. januar 2021Lån
  8. →Plzen → Club Brugge KVtor 30. januar 2020€ 6.5M
  9. →Plzen → Dukla Prahatir 1. juli 2014Lån
  10. →Plzen → Baník Ostravaons 1. januar 2014Lån
  11. →Plzen → Vlašimman 1. juli 2013Lån
  12. →Plzen → Čáslavsøn 1. juli 2012Lån
  13. →Plzen → Baník Sokolovfre 2. mars 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22––
24. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22––
17. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22––
25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22––
4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22336.2
21. oktober · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22236.3
30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22146.3
16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-2287.21
2. desember · Club Brugge KV–ZenitChampions League · 2020-21––
24. november · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2020-21666.7
4. november · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2020-2196.7
28. oktober · Club Brugge KV–LazioChampions League · 2020-212–
30. juli · Plzen–Olympiakos PiraeusChampions League · 2019-20906.2
23. oktober · Plzen–Real MadridChampions League · 2018-19906.8
2. oktober · Plzen–AS RomaChampions League · 2018-19786.4
19. september · Plzen–CSKA MoscowChampions League · 2018-19748.62
7. desember · Plzen–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18896.9
2. november · Plzen–FC LuganoEuropa League · 2017-18659.021
19. oktober · Plzen–FC LuganoEuropa League · 2017-18346.81
28. september · Plzen–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18856.6
8. desember · Plzen–Austria ViennaEuropa League · 2016-17587.21
24. november · Plzen–AS RomaEuropa League · 2016-17756.4
3. november · Plzen–FC Astra GiurgiuEuropa League · 2016-17907.21
20. oktober · Plzen–FC Astra GiurgiuEuropa League · 2016-17246.3
29. september · Plzen–Austria ViennaEuropa League · 2016-17246.5
15. september · Plzen–AS RomaEuropa League · 2016-17126.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Michael Krmenčík: statistikk, kamper og karriere | Coro