Portrett av Nordin Jackers
Spillerprofil · komplett datakort

Nordin Jackers

Også registrert som N. Jackers

KeeperTilgjengelig
Født5. september 1997 · 29 årNasjonalitetBelgiaHøyde187 cmVekt82 kg
46Kamper
1 183Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Redninger / 90
04,6
3,8–
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
03
2,42–
Pasningspresisjon
0100
64 %–
Kampvurdering
510
6,83–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Molde6.9PAOK7.0PAOK7.5Fiorent7.2Monaco5.6Atalant7.9Bayern 6.9Barcelo7.2Sportin6.2Kairat
  1. Monaco7.2 vurdering
    18. sep. 2025 · 71 min
  2. Atalanta5.6 vurdering
    30. sep. 2025 · 90 min
  3. Bayern München7.9 vurdering
    22. okt. 2025 · 90 min
  4. Barcelona6.9 vurdering
    5. nov. 2025 · 90 min
  5. Sporting CP7.2 vurdering
    26. nov. 2025 · 90 min
  6. Kairat Almaty6.2 vurdering
    20. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER902016-172122018-193602023-245212025-26
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    212 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    521 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-193 kamper · 212 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-266 kamper · 521 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Belgia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Club Brugge KV logoChampions LeagueKlubb · Club Brugge KV · 2025-266.83
Kamper
6
Minutter
521
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
64
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    521 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
3,8

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,42

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
64 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
6,83

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Goalkeeper · nr. 29

Spilletid

Draktnummer
29
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
521
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
200
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
2
Dueller
10
Vunne dueller
8
Redninger
22
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
2,75

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
6,98

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Club Brugge KV · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
170
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
11
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    212 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,85

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGenk
1,7

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
66 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGenk
6,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
212
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
6
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGenk
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGenk
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →OH Leuven → Club Brugge KVlør 15. juni 2024Ikke oppgitt
  2. →OH Leuven → Club Brugge KVtir 1. august 2023Lån
  3. →OH Leuven → Oud-Heverlee Leuven IIlør 11. mars 2023Ikke oppgitt
  4. →SK Beveren → OH Leuventir 7. juni 2022Ikke oppgitt
  5. →Genk → SK Beverentir 1. september 2020Ikke oppgitt
  6. →SK Beveren → Genkons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  7. →Genk → SK Beverenman 2. september 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb21. oktober · Club Brugge KV–LensChampions League · 2026-270–
Klubb13. oktober · Club Brugge KV–InterChampions League · 2026-270–
Klubb10. oktober · Club Brugge KV–RAAL La LouvièreJupiler Pro League · 2026––
Klubb8. september · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2026-270–
Klubb24. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-26––
Klubb18. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-26––
Klubb28. januar · Club Brugge KV–MarseilleChampions League · 2025-26––
Klubb20. januar · Club Brugge KV–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26906.2
Klubb26. november · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2025-26907.2
Klubb5. november · Club Brugge KV–BarcelonaChampions League · 2025-26906.9
Klubb22. oktober · Club Brugge KV–Bayern MünchenChampions League · 2025-26907.9
Klubb30. september · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2025-26905.6
Klubb18. september · Club Brugge KV–MonacoChampions League · 2025-26717.2
Klubb27. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26––
Klubb19. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26––
Klubb12. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26––
Klubb6. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26––
Klubb12. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25––
Klubb4. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25––
Klubb18. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25––
Klubb12. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25––
Klubb29. januar · Club Brugge KV–Manchester CityChampions League · 2024-25––
Klubb21. januar · Club Brugge KV–JuventusChampions League · 2024-25––
Klubb10. desember · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2024-25––
Klubb27. november · Club Brugge KV–CelticChampions League · 2024-25––
Klubb6. november · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25––
Klubb22. oktober · Club Brugge KV–AC MilanChampions League · 2024-25––
Klubb2. oktober · Club Brugge KV–Sturm GrazChampions League · 2024-25––
Klubb18. september · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2024-25––
Klubb8. mai · Club Brugge KV–FiorentinaConference League · 2023-24––
Klubb2. mai · Club Brugge KV–FiorentinaConference League · 2023-24907.5
Klubb18. april · Club Brugge KV–PAOKConference League · 2023-24907.0
Klubb11. april · Club Brugge KV–PAOKConference League · 2023-24906.9
Klubb14. mars · Club Brugge KV–MoldeConference League · 2023-24––
Klubb7. mars · Club Brugge KV–MoldeConference League · 2023-24906.6
Klubb14. desember · Club Brugge KV–Bodø/GlimtConference League · 2023-24––
Klubb30. november · Club Brugge KV–BeşiktaşConference League · 2023-24––
Klubb9. november · Club Brugge KV–FC LuganoConference League · 2023-24––
Klubb26. oktober · Club Brugge KV–FC LuganoConference League · 2023-24––
Klubb5. oktober · Club Brugge KV–Bodø/GlimtConference League · 2023-24––
Klubb21. september · Club Brugge KV–BeşiktaşConference League · 2023-24––
Klubb31. august · Club Brugge KV–OsasunaConference League · 2023-24––
Klubb24. august · Club Brugge KV–OsasunaConference League · 2023-24––
Klubb10. august · Club Brugge KV–KA AkureyriConference League · 2023-24––
Klubb21. februar · Genk–Slavia PrahaEuropa League · 2018-19326.0
Klubb9. desember · Genk–SassuoloEuropa League · 2016-17907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Nordin Jackers: statistikk, kamper og karriere | Coro