Portrett av Risto Radunović
Spillerprofil · komplett datakort

Risto Radunović

ForsvarTilgjengelig
Født4. mai 1992 · 34 årNasjonalitetMontenegroHøyde184 cmVekt75 kg
35Kamper
1 794Minutter
1Mål
2Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03,7
1,13,03

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Serbia7.0Litauen6.5Island6.5Wales7.0Wales6.2Island6.9Tsjekki6.7Gibralt6.1Armenia7.2Latvia
  1. Wales7.0 vurdering
    14. okt. 2024 · 45 min
  2. Island6.2 vurdering
    16. nov. 2024 · 90 min
  3. Tsjekkia6.9 vurdering
    6. juni 2025 · 63 min
  4. Gibraltar6.7 vurdering
    14. nov. 2025 · 45 min
  5. Armenia6.1 vurdering
    28. sep. 2026 · 22 min
  6. Latvia7.2 vurdering
    2. okt. 2026 · 60 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,190,000,000,001,10MINUTTER9462020329202310820242382024-25822026-27
  1. 20200,19 målpoeng / 90
    946 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    329 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    108 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    238 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-271,10 målpoeng / 90
    82 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202012 kamper · 946 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,19/90
  • 2022-232 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20234 kamper · 329 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20242 kamper · 108 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 238 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 82 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,10/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: MontenegroNations LeagueLandslag · Montenegro · 2026-276.92
Kamper
2
Minutter
82
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
88.88888888888889
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    82 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
1,1

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMontenegro
88,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
82
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    238 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
3,03

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMontenegro
79,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
238
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20241 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMontenegro
    108 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
3,33

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
1,67

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
75 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
63 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Montenegro · Midfielder · nr. 3

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
108
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
47
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
8
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMontenegro
    329 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
1,64

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
1,64

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMontenegro
66,7 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Montenegro · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
329
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
123
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
6
Dueller
18
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
4,95

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMontenegro
69,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
91
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Pasninger
45

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69,8 %
Taklinger
5
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeMontenegro
    737 min · 77,9 %
  • Euro ChampionshipMontenegro
    209 min · 22,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
2,69
Euro ChampionshipMontenegro
2,15

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
1,1
Euro ChampionshipMontenegro
1,72

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
0,37
Euro ChampionshipMontenegro
0,43

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
51,9 %
Euro ChampionshipMontenegro
66,7 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–
Euro ChampionshipMontenegro
76 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Montenegro · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
737
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
411
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
77
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Montenegro · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
209
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
6
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMontenegro
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Montenegro · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Astra Giurgiu → FCSBfre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  2. →Buducnost Podgorica → FC Astra Giurgiutor 13. juli 2017Fri overgang
  3. →Borac Cacak → Buducnost Podgoricatir 21. juli 2015Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – landslag

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
5. oktober · Montenegro–ArmeniaNations League · 2026-270–
2. oktober · Montenegro–LatviaNations League · 2026-27607.21
28. september · Montenegro–ArmeniaNations League · 2026-27226.1
25. september · Montenegro–CyprusNations League · 2026-270–
17. november · Montenegro–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024456.7
6. juni · Montenegro–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2024636.9
16. november · Montenegro–IslandNations League · 2024-25906.2
14. oktober · Montenegro–WalesNations League · 2024-25457.0
11. oktober · Montenegro–TyrkiaNations League · 2024-25––
9. september · Montenegro–WalesNations League · 2024-25136.5
6. september · Montenegro–IslandNations League · 2024-25906.5
19. november · Montenegro–UngarnEM-kvalifisering · 2023––
16. november · Montenegro–LitauenEM-kvalifisering · 2023907.0
17. oktober · Montenegro–SerbiaEM-kvalifisering · 2023597.0
10. september · Montenegro–BulgariaEM-kvalifisering · 2023––
7. september · Montenegro–LitauenEM-kvalifisering · 2023906.5
17. juni · Montenegro–UngarnEM-kvalifisering · 2023––
27. mars · Montenegro–SerbiaEM-kvalifisering · 2023––
24. mars · Montenegro–BulgariaEM-kvalifisering · 2023907.3
23. september · Montenegro–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23907.0
11. juni · Montenegro–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-231–
16. november · Montenegro–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
13. november · Montenegro–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2020906.71
11. oktober · Montenegro–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020826.0
8. oktober · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
7. september · Montenegro–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2020907.6
4. september · Montenegro–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2020906.0
1. september · Montenegro–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020257.31
30. mars · Montenegro–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020––
27. mars · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
24. mars · Montenegro–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2020908.5
14. november · Montenegro–EnglandEuropamesterskapet · 2020455.7
10. september · Montenegro–TsjekkiaEuropamesterskapet · 2020736.8
10. juni · Montenegro–TsjekkiaEuropamesterskapet · 2020906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Risto Radunović: statistikk, kamper og karriere | Coro