Portrett av Risto Radunović
Spillerprofil · komplett datakort

Risto Radunović

ForsvarTilgjengelig
Født4. mai 1992 · 34 årNasjonalitetMontenegroHøyde184 cmVekt75 kg
50Kamper
4 186Minutter
3Mål
6Målgivende
0,19Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
03,6
1,062,92
Brudd / 90
01,5
–1,23
Blokkeringer / 90
01
–0,15
Vunne dueller
0100
–56,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Lyon6.3Lyon6.9GO Ahea6.9Bologna6.3FC Base6.9FK Crve6.2Feyenoo6.7Dinamo 7.2Fenerba6.9Rapid
  1. FC Basel 18936.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  2. FK Crvena Zvezda6.9 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  3. Feyenoord6.2 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. Dinamo Zagreb6.7 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  5. Fenerbahçe7.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  6. Rapid6.9 vurdering
    24. okt. 2026 · 85 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,000,360,000,090,311,06MINUTTER3002016-171362021-227402022-233602023-241 9802024-255852025-26852026
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    136 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,36 målpoeng / 90
    740 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,09 målpoeng / 90
    1 980 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,31 målpoeng / 90
    585 min · 0 mål · 2 målgivende
  6. 20261,06 målpoeng / 90
    85 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 300 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 136 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-239 kamper · 740 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 2023-244 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2524 kamper · 1 980 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,09/90
  • 2025-267 kamper · 585 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,31/90
  • 20261 kamper · 85 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,06/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FCSB logoLiga IKlubb · FCSB · 20266.92
Kamper
1
Minutter
85
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
83.07692307692308
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga I.

Registrert spilletid

  • Liga IFCSB
    85 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Liga IFCSB
1,06

Brudd / 90

Liga IFCSB
–

Blokkeringer / 90

Liga IFCSB
–

Vunne dueller

Liga IFCSB
–

Pasningspresisjon

Liga IFCSB
83,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga I
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
85
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    585 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
2,92

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,23

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,15

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
56,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
77 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Defender · nr. 33

Spilletid

Draktnummer
33
Kamper
7
Fra start
6
Minutter
585
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
1
Pasninger
273
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
19
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
46
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 24 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFCSB
    990 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueFCSB
    990 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
2,09
UEFA Europa LeagueFCSB
2,09

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
1,09
UEFA Europa LeagueFCSB
1,09

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
0,36
UEFA Europa LeagueFCSB
0,36

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFCSB
45,1 %
UEFA Europa LeagueFCSB
45,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFCSB
–
UEFA Europa LeagueFCSB
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FCSB · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
990
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
472
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
23
Blokkeringer
4
Brudd
12
Dueller
71
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
14
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
990
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
472
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
23
Blokkeringer
4
Brudd
12
Dueller
71
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
14
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 9 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    740 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
1,58

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
0,85

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
78,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
740
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Brudd
7
Dueller
19
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    136 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
136
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBuducnost Podgorica
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBuducnost Podgorica
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBuducnost Podgorica
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBuducnost Podgorica
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBuducnost Podgorica
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBuducnost Podgorica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Buducnost Podgorica · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Buducnost Podgorica · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Astra Giurgiu → FCSBfre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  2. →Buducnost Podgorica → FC Astra Giurgiutor 13. juli 2017Fri overgang
  3. →Borac Cacak → Buducnost Podgoricatir 21. juli 2015Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

25 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. oktober · FCSB–RapidLiga I · 2026856.91
29. januar · FCSB–FenerbahçeEuropa League · 2025-26907.21
22. januar · FCSB–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.7
11. desember · FCSB–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.21
27. november · FCSB–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26906.9
6. november · FCSB–FC Basel 1893Europa League · 2025-26906.3
23. oktober · FCSB–BolognaEuropa League · 2025-26906.9
2. oktober · FCSB–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26––
25. september · FCSB–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26456.9
13. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25456.3
6. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25907.3
20. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25907.5
13. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25907.31
30. januar · FCSB–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25906.6
23. januar · FCSB–QarabagEuropa League · 2024-25906.3
12. desember · FCSB–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25907.2
28. november · FCSB–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25906.6
7. november · FCSB–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.3
24. oktober · FCSB–RangersEuropa League · 2024-25456.9
3. oktober · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25907.2
26. september · FCSB–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.2
3. november · FCSB–West HamConference League · 2022-23906.5
27. oktober · FCSB–AnderlechtConference League · 2022-23908.21
15. september · FCSB–AnderlechtConference League · 2022-23207.2
8. september · FCSB–West HamConference League · 2022-23906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Risto Radunović: statistikk, kamper og karriere | Coro