Portrett av Joris Kayembe Ditu
Spillerprofil · komplett datakort

Joris Kayembe Ditu

ForsvarTilgjengelig
Født8. august 1994 · 32 årNasjonalitetDR KongoHøyde182 cmVekt73 kg
25Kamper
1 690Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,6
–2,1
Brudd / 90
01
–0,79
Blokkeringer / 90
01
–0,39
Vunne dueller
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Rangers6.3Ferencv7.5Real Be6.2SC Brag6.9Malmo F6.7Dinamo 6.5Dinamo 7.2SC Frei6.3SC Frei7.5Kortrij
  1. Malmo FF6.9 vurdering
    29. jan. 2026 · 28 min
  2. Dinamo Zagreb6.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  3. Dinamo Zagreb6.5 vurdering
    26. feb. 2026 · 62 min
  4. SC Freiburg7.2 vurdering
    12. mars 2026 · 77 min
  5. SC Freiburg6.3 vurdering
    19. mars 2026 · 69 min
  6. Kortrijk7.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 77 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,140,000,00MINUTTER882017-182042020-216342023-246872025-26772026
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    88 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    204 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,14 målpoeng / 90
    634 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    687 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    77 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-183 kamper · 88 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 204 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 634 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2025-2610 kamper · 687 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 77 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Genk logoJupiler Pro LeagueKlubb · Genk · 20267.50
Kamper
1
Minutter
77
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
85.29411764705883
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueGenk
    77 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueGenk
85,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,3 %
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    687 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
2,1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,79

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,39

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
10
Fra start
9
Minutter
687
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
414
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
16
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
54
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueGenk
    338 min · 53,3 %
  • UEFA Europa LeagueGenk
    160 min · 25,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueGenk
    136 min · 21,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
2,4
UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
3,31

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
0,8
UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
1,99

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGenk
52,6 %
UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
47,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Genk · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
338
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
125
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
38
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
160
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
136
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCharleroi
    204 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Charleroi · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
204
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
–

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
–

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
–

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
–

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    88 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,02

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
–

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
23,1 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
88
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,13

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
13
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRio Ave
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rio Ave · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Charleroi → Genktor 15. juni 2023Ikke oppgitt
  2. →Nantes → Charleroifre 17. januar 2020Ikke oppgitt
  3. →FC Porto → Aroucator 22. januar 2015Lån
  4. →Standard Liege → FC Portoman 2. september 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. oktober · Genk–KortrijkJupiler Pro League · 2026777.5
19. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26696.3
12. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26777.2
26. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26626.5
19. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.7
29. januar · Genk–Malmo FFEuropa League · 2025-26286.9
6. november · Genk–SC BragaEuropa League · 2025-26906.2
23. oktober · Genk–Real BetisEuropa League · 2025-26907.5
2. oktober · Genk–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26866.3
25. september · Genk–RangersEuropa League · 2025-26958.2
14. desember · Genk–CukarickiConference League · 2023-24––
30. november · Genk–FiorentinaConference League · 2023-24907.61
9. november · Genk–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
26. oktober · Genk–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
5. oktober · Genk–CukarickiConference League · 2023-24907.2
21. september · Genk–FiorentinaConference League · 2023-24––
31. august · Genk–Adana DemirsporConference League · 2023-24686.5
24. august · Genk–Adana DemirsporConference League · 2023-24907.2
2. august · Genk–Servette FCChampions League · 2023-24456.5
25. juli · Genk–Servette FCChampions League · 2023-24906.9
4. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2017-18456.5
24. februar · Nantes–AmiensLigue 1 · 2017-18296.4
18. februar · Nantes–NiceLigue 1 · 2017-18135.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Joris Kayembe Ditu: statistikk, kamper og karriere | Coro