Portrett av Adam Gnezda Čerin
Spillerprofil · komplett datakort

Adam Gnezda Čerin

MidtbaneTilgjengelig
Født16. juli 1999 · 27 årNasjonalitetSloveniaHøyde180 cmVekt77 kg
101Kamper
6 854Minutter
6Mål
4Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,1
00,91
Pasningspresisjon
0100
85 %89,7 %
Taklinger / 90
03,1
1,62,55

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sverige6.6Sturm G6.9Plzen6.6Plzen6.2Real Be6.5Real Be6.3Skottla6.7FYR Mac6.0Sveits6.7Skottla
  1. Real Betis6.2 vurdering
    12. mars 2026 · 83 min
  2. Real Betis6.5 vurdering
    19. mars 2026 · 35 min
  3. Skottland6.3 vurdering
    26. sep. 2026 · 80 min
  4. FYR Macedonia6.7 vurdering
    29. sep. 2026 · 85 min
  5. Sveits6.0 vurdering
    3. okt. 2026 · 26 min
  6. Skottland6.7 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,250,190,000,000,000,400,200,100,120,000,00MINUTTER72017-183602018-193602019-2046620204562020-212752021-223592022-2390020234492023-2493420241 5132024-254942025-262812026-27
  1. 20230,40 målpoeng / 90
    900 min · 1 mål · 3 målgivende
  2. 2023-240,20 målpoeng / 90
    449 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 20240,10 målpoeng / 90
    934 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,12 målpoeng / 90
    1 513 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    494 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    281 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 7 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 20206 kamper · 466 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2020-215 kamper · 456 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 275 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 359 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202310 kamper · 900 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,40/90
  • 2023-2410 kamper · 449 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 202410 kamper · 934 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2024-2527 kamper · 1 513 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2025-2611 kamper · 494 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 281 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

21 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: SloveniaNations LeagueLandslag · Slovenia · 2026-276.52
Kamper
4
Minutter
281
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.97109826589596
Panathinaikos logoEuropa LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-266.66
Kamper
10
Minutter
470
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90
Panathinaikos logoChampions LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-267.00
Kamper
1
Minutter
24
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    281 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
85 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
1,6

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
281
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
173
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
5
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    470 min · 95,1 %
  • UEFA Champions LeaguePanathinaikos
    24 min · 4,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,96
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
90 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
87 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
2,3
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
7,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
42,6 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
10
Fra start
5
Minutter
470
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
266
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
47
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
2
Dueller
3
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 27 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Nations League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    639 min · 42,2 %
  • UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
    437 min · 28,9 %
  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    437 min · 28,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0,28
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0,7
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
0,62
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,62

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
87,1 %
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
1,41
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
1,65
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
1,65

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
43,6 %
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
43,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · M

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
639
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
340
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,1 %
Taklinger
10
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
437
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
7
Dueller
55
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
437
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
7
Dueller
55
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 10 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    450 min · 48,2 %
  • Euro ChampionshipSlovenia
    390 min · 41,8 %
  • PrivatlandskamperSlovenia
    94 min · 10,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0
Euro ChampionshipSlovenia
0
PrivatlandskamperSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,2
Euro ChampionshipSlovenia
0,46
PrivatlandskamperSlovenia
0,96

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
88 %
Euro ChampionshipSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
89,3 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
2
Euro ChampionshipSlovenia
2,08
PrivatlandskamperSlovenia
0,96

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
50 %
Euro ChampionshipSlovenia
52,6 %
PrivatlandskamperSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
217
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
40
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
5
Dueller
38
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovenia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
94
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    361 min · 80,4 %
  • UEFA Champions LeaguePanathinaikos
    88 min · 19,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,25
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
1,25
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
2,49
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
1,02

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
38,6 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
27,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
361
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
44
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
15
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
88
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
66
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 10 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,4

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
2,3

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovenia
51 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
1,6

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovenia
44,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
598
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
16
Blokkeringer
1
Brudd
13
Dueller
99
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
13
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
    180 min · 50,1 %
  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    179 min · 49,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
74,2 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
2,51

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Pasninger
89
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,2 %
Taklinger
5
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    275 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
275
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    456 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
0,2

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
27,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
456
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
113
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
18
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    466 min · 100 %
  • Euro ChampionshipSlovenia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,58
Euro ChampionshipSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
43 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
2,51
Euro ChampionshipSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
45 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
466
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
286
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
13
Brudd
5
Dueller
40
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    7 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
7
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →1. FC Nürnberg → Panathinaikossøn 3. juli 2022€ 700K
  2. →HNK Rijeka → 1. FC Nürnbergfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →1. FC Nürnberg → HNK Rijekaons 26. august 2020Lån
  4. →NK Domzale → 1. FC Nürnbergman 2. september 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

75 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag6. oktober · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-27906.7
Landslag3. oktober · Slovenia–SveitsNations League · 2026-27266.0
Landslag29. september · Slovenia–FYR MacedoniaNations League · 2026-27856.7
Landslag26. september · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-27806.3
Klubb19. mars · Panathinaikos–Real BetisEuropa League · 2025-26356.5
Klubb12. mars · Panathinaikos–Real BetisEuropa League · 2025-26836.2
Klubb26. februar · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26316.6
Klubb19. februar · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26––
Klubb22. januar · Panathinaikos–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26––
Klubb11. desember · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26326.9
Klubb27. november · Panathinaikos–Sturm GrazEuropa League · 2025-26906.6
Landslag18. november · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Klubb6. november · Panathinaikos–Malmo FFEuropa League · 2025-26306.9
Klubb23. oktober · Panathinaikos–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.7
Landslag13. oktober · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Landslag10. oktober · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024907.5
Klubb2. oktober · Panathinaikos–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26796.9
Klubb25. september · Panathinaikos–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26––
Landslag8. september · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag5. september · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Klubb30. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26247.0
Klubb22. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26––
Landslag23. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-251197.31
Klubb13. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25116.6
Klubb6. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25146.5
Klubb20. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25576.6
Klubb13. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25246.7
Klubb28. november · Panathinaikos–HJK HelsinkiConference League · 2024-25216.7
Landslag17. november · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25907.21
Landslag14. november · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25816.7
Klubb7. november · Panathinaikos–Djurgardens IFConference League · 2024-2596.6
Klubb24. oktober · Panathinaikos–ChelseaConference League · 2024-25906.5
Landslag13. oktober · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25907.2
Landslag10. oktober · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25796.3
Klubb3. oktober · Panathinaikos–Borac Banja LukaConference League · 2024-25657.0
Landslag9. september · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25907.6
Landslag6. september · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25906.5
Klubb29. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25616.6
Klubb22. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25857.3
Landslag1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 20241206.9
Landslag25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 2024907.0
Landslag20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024907.3
Landslag16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024906.7
Landslag26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 2024947.31
Klubb14. desember · Panathinaikos–Maccabi HaifaEuropa League · 2023-24216.9
Klubb30. november · Panathinaikos–VillarrealEuropa League · 2023-24756.3
Landslag20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.3
Landslag17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023906.3
Klubb9. november · Panathinaikos–RennesEuropa League · 2023-24456.9
Klubb26. oktober · Panathinaikos–RennesEuropa League · 2023-24626.6
Landslag17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023906.61
Landslag14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023907.3
Klubb5. oktober · Panathinaikos–Maccabi HaifaEuropa League · 2023-24676.7
Klubb21. september · Panathinaikos–VillarrealEuropa League · 2023-24907.21
Landslag10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023908.0
Landslag7. september · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023906.71
Klubb29. august · Panathinaikos–SC BragaChampions League · 2023-24126.5
Klubb23. august · Panathinaikos–SC BragaChampions League · 2023-24146.5
Klubb15. august · Panathinaikos–MarseilleChampions League · 2023-24506.5
Klubb9. august · Panathinaikos–MarseilleChampions League · 2023-24116.9
Landslag19. juni · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023907.01
Landslag16. juni · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023906.6
Landslag26. mars · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023908.3
Landslag23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.31
Landslag24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23896.5
Landslag9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23907.2
Landslag14. november · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020908.31
Landslag11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020866.9
Landslag8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
Landslag7. september · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
Landslag4. september · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020206.5
Klubb26. november · HNK Rijeka–NapoliEuropa League · 2020-21876.5
Klubb5. november · HNK Rijeka–NapoliEuropa League · 2020-21906.3
Klubb22. oktober · HNK Rijeka–Real SociedadEuropa League · 2020-21906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.