Portrett av Adam Gnezda Čerin
Spillerprofil · komplett datakort

Adam Gnezda Čerin

MidtbaneTilgjengelig
Født16. juli 1999 · 27 årNasjonalitetSloveniaHøyde180 cmVekt77 kg
39Kamper
3 399Minutter
5Mål
3Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
00,7
Pasningspresisjon
0100
85 %87,1 %
Taklinger / 90
02
1,61,41

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Slovaki6.9Sverige6.9Sveits7.5Kosovo6.3Sveits6.9Sverige6.3Skottla6.7FYR Mac6.0Sveits6.7Skottla
  1. Sveits6.3 vurdering
    13. okt. 2025 · 90 min
  2. Sverige6.9 vurdering
    18. nov. 2025 · 90 min
  3. Skottland6.3 vurdering
    26. sep. 2026 · 80 min
  4. FYR Macedonia6.7 vurdering
    29. sep. 2026 · 85 min
  5. Sveits6.0 vurdering
    3. okt. 2026 · 26 min
  6. Skottland6.7 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,190,400,100,280,00MINUTTER4662020900202393420246392024-252812026-27
  1. 20200,19 målpoeng / 90
    466 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20230,40 målpoeng / 90
    900 min · 1 mål · 3 målgivende
  3. 20240,10 målpoeng / 90
    934 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,28 målpoeng / 90
    639 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    281 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20206 kamper · 466 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2022-232 kamper · 179 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202310 kamper · 900 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,40/90
  • 202410 kamper · 934 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2024-257 kamper · 639 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 2026-274 kamper · 281 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SloveniaNations LeagueLandslag · Slovenia · 2026-276.52
Kamper
4
Minutter
281
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.97109826589596
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    281 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
85 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
1,6

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
281
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
173
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
5
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    639 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0,28

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0,7

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
87,1 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
1,41

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · M

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
639
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
340
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,1 %
Taklinger
10
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
20243 turneringer · 10 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    450 min · 48,2 %
  • Euro ChampionshipSlovenia
    390 min · 41,8 %
  • PrivatlandskamperSlovenia
    94 min · 10,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0
Euro ChampionshipSlovenia
0
PrivatlandskamperSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,2
Euro ChampionshipSlovenia
0,46
PrivatlandskamperSlovenia
0,96

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
88 %
Euro ChampionshipSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
89,3 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
2
Euro ChampionshipSlovenia
2,08
PrivatlandskamperSlovenia
0,96

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
50 %
Euro ChampionshipSlovenia
52,6 %
PrivatlandskamperSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
217
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
40
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
5
Dueller
38
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovenia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
94
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 10 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,4

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
2,3

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovenia
51 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
1,6

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovenia
44,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
598
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
16
Blokkeringer
1
Brudd
13
Dueller
99
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
13
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    179 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
74,2 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
2,51

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Pasninger
89
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,2 %
Taklinger
5
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    466 min · 100 %
  • Euro ChampionshipSlovenia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,58
Euro ChampionshipSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
43 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
2,51
Euro ChampionshipSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
45 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
466
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
286
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
13
Brudd
5
Dueller
40
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →1. FC Nürnberg → Panathinaikossøn 3. juli 2022€ 700K
  2. →HNK Rijeka → 1. FC Nürnbergfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →1. FC Nürnberg → HNK Rijekaons 26. august 2020Lån
  4. →NK Domzale → 1. FC Nürnbergman 2. september 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

39 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-27906.7
3. oktober · Slovenia–SveitsNations League · 2026-27266.0
29. september · Slovenia–FYR MacedoniaNations League · 2026-27856.7
26. september · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-27806.3
18. november · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
13. oktober · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
10. oktober · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024907.5
8. september · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
5. september · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
23. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-251197.31
17. november · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25907.21
14. november · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25816.7
13. oktober · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25907.2
10. oktober · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25796.3
9. september · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25907.6
6. september · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25906.5
1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 20241206.9
25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 2024907.0
20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024907.3
16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024906.7
26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 2024947.31
20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.3
17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023906.3
17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023906.61
14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023907.3
10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023908.0
7. september · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023906.71
19. juni · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023907.01
16. juni · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023906.6
26. mars · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023908.3
23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.31
24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23896.5
9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23907.2
14. november · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020908.31
11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020866.9
8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
7. september · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
4. september · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020206.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Adam Gnezda Čerin: statistikk, kamper og karriere | Coro