Portrett av Adam Gnezda Čerin
Spillerprofil · komplett datakort

Adam Gnezda Čerin

MidtbaneTilgjengelig
Født16. juli 1999 · 27 årNasjonalitetSloveniaHøyde180 cmVekt77 kg
62Kamper
3 455Minutter
1Mål
1Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,910,62
Pasningspresisjon
0100
89,7 %–
Taklinger / 90
03,1
2,551,65
Vellykkede driblinger
0100
–28,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Fiorent7.0Rangers6.9GO Ahea6.7Feyenoo6.9Malmo F6.6Sturm G6.9Plzen6.6Plzen6.2Real Be6.5Real Be
  1. Malmo FF6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 30 min
  2. Sturm Graz6.6 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  3. Plzen6.9 vurdering
    11. des. 2025 · 32 min
  4. Plzen6.6 vurdering
    26. feb. 2026 · 31 min
  5. Real Betis6.2 vurdering
    12. mars 2026 · 83 min
  6. Real Betis6.5 vurdering
    19. mars 2026 · 35 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,250,000,000,000,200,000,00MINUTTER72017-183602018-193602019-204562020-212752021-221802022-234492023-248742024-254942025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    456 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    275 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,20 målpoeng / 90
    449 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    874 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    494 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 7 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2020-215 kamper · 456 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 275 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2410 kamper · 449 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2024-2520 kamper · 874 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2611 kamper · 494 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Panathinaikos logoEuropa LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-266.66
Kamper
10
Minutter
470
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90
Panathinaikos logoChampions LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-267.00
Kamper
1
Minutter
24
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    470 min · 95,1 %
  • UEFA Champions LeaguePanathinaikos
    24 min · 4,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,96
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
90 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
87 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
2,3
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
7,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
42,6 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
10
Fra start
5
Minutter
470
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
266
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
47
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
2
Dueller
3
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 20 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
    437 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    437 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
0,62
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
1,65
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
1,65

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
43,6 %
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
43,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
437
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
7
Dueller
55
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
437
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
7
Dueller
55
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    361 min · 80,4 %
  • UEFA Champions LeaguePanathinaikos
    88 min · 19,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,25
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
1,25
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
2,49
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
1,02

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
38,6 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
27,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
361
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
44
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
15
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
88
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
66
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    275 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
275
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    456 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
0,2

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
27,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
456
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
113
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
18
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    7 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
7
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →1. FC Nürnberg → Panathinaikossøn 3. juli 2022€ 700K
  2. →HNK Rijeka → 1. FC Nürnbergfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →1. FC Nürnberg → HNK Rijekaons 26. august 2020Lån
  4. →NK Domzale → 1. FC Nürnbergman 2. september 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

36 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. mars · Panathinaikos–Real BetisEuropa League · 2025-26356.5
12. mars · Panathinaikos–Real BetisEuropa League · 2025-26836.2
26. februar · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26316.6
19. februar · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26––
22. januar · Panathinaikos–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26––
11. desember · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26326.9
27. november · Panathinaikos–Sturm GrazEuropa League · 2025-26906.6
6. november · Panathinaikos–Malmo FFEuropa League · 2025-26306.9
23. oktober · Panathinaikos–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.7
2. oktober · Panathinaikos–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26796.9
25. september · Panathinaikos–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26––
30. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26247.0
22. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26––
13. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25116.6
6. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25146.5
20. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25576.6
13. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25246.7
28. november · Panathinaikos–HJK HelsinkiConference League · 2024-25216.7
7. november · Panathinaikos–Djurgardens IFConference League · 2024-2596.6
24. oktober · Panathinaikos–ChelseaConference League · 2024-25906.5
3. oktober · Panathinaikos–Borac Banja LukaConference League · 2024-25657.0
29. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25616.6
22. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25857.3
14. desember · Panathinaikos–Maccabi HaifaEuropa League · 2023-24216.9
30. november · Panathinaikos–VillarrealEuropa League · 2023-24756.3
9. november · Panathinaikos–RennesEuropa League · 2023-24456.9
26. oktober · Panathinaikos–RennesEuropa League · 2023-24626.6
5. oktober · Panathinaikos–Maccabi HaifaEuropa League · 2023-24676.7
21. september · Panathinaikos–VillarrealEuropa League · 2023-24907.21
29. august · Panathinaikos–SC BragaChampions League · 2023-24126.5
23. august · Panathinaikos–SC BragaChampions League · 2023-24146.5
15. august · Panathinaikos–MarseilleChampions League · 2023-24506.5
9. august · Panathinaikos–MarseilleChampions League · 2023-24116.9
26. november · HNK Rijeka–NapoliEuropa League · 2020-21876.5
5. november · HNK Rijeka–NapoliEuropa League · 2020-21906.3
22. oktober · HNK Rijeka–Real SociedadEuropa League · 2020-21906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Adam Gnezda Čerin: statistikk, kamper og karriere | Coro