Portrett av Jordan Teze
Spillerprofil · komplett datakort

Jordan Teze

ForsvarTilgjengelig
Født30. september 1999 · 27 årNasjonalitetNederlandHøyde183 cmVekt68 kg
129Kamper
7 532Minutter
6Mål
9Målgivende
0,18Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,9
2,42,27
Brudd / 90
01,2
–0,99
Blokkeringer / 90
01
–0,37
Vunne dueller
0100
–52,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.3Toulous6.5Metz6.6Lille6.5Strasbo6.3Paris S6.3Toulous7.3CSKA So7.5SC Frei7.2Lille6.3Paris F
  1. Paris Saint Germain6.3 vurdering
    4. sep. 2026 · 38 min
  2. Toulouse6.3 vurdering
    10. okt. 2026 · 15 min
  3. CSKA Sofia7.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  4. SC Freiburg7.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  5. Lille7.2 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Paris FC6.3 vurdering
    1. nov. 2026 · 15 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,241,000,250,140,170,53MINUTTER442019-207292020-216962021-227532022-239020231 0692023-246462024-253 1672025-263382026-27
  1. 2022-230,24 målpoeng / 90
    753 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 20231,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,25 målpoeng / 90
    1 069 min · 1 mål · 2 målgivende
  4. 2024-250,14 målpoeng / 90
    646 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,17 målpoeng / 90
    3 167 min · 4 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,53 målpoeng / 90
    338 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-201 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-219 kamper · 729 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 696 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2311 kamper · 753 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,24/90
  • 20231 kamper · 90 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2412 kamper · 1 069 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,25/90
  • 2024-2527 kamper · 646 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2025-2642 kamper · 3 167 min · 4 mål · 2 målgivende · 0,17/90
  • 2026-276 kamper · 338 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,53/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

18 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Monaco logoLigue 1Klubb · Monaco · 2026-276.80
Kamper
4
Minutter
158
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
96.55172413793103
Monaco logoConference LeagueKlubb · Monaco · 2026-277.40
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
89.01098901098901
Flagg: NederlandEM-kvalifiseringLandslag · Nederland · 20237.70
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
49
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 6 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueMonaco
    180 min · 53,3 %
  • Ligue 1Monaco
    158 min · 46,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Conference LeagueMonaco
2
Ligue 1Monaco
2,85

Brudd / 90

Conference LeagueMonaco
–
Ligue 1Monaco
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueMonaco
–
Ligue 1Monaco
–

Vunne dueller

Conference LeagueMonaco
–
Ligue 1Monaco
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueMonaco
89 %
Ligue 1Monaco
96,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Monaco · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
4
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
158
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
145
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96,6 %
Taklinger
5
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 42 kamper · 4 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    2 494 min · 78,7 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    673 min · 21,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Monaco
2,2
UEFA Champions LeagueMonaco
2,54

Brudd / 90

Ligue 1Monaco
1,05
UEFA Champions LeagueMonaco
0,8

Blokkeringer / 90

Ligue 1Monaco
0,36
UEFA Champions LeagueMonaco
0,4

Vunne dueller

Ligue 1Monaco
52,5 %
UEFA Champions LeagueMonaco
53,1 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Monaco
83 %
UEFA Champions LeagueMonaco
85 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
33
Fra start
28
Minutter
2 494
Innbytter
5
Byttet ut
10
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
5
Pasninger
1 332
Nøkkelpasninger
35
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
61
Blokkeringer
10
Brudd
29
Dueller
223
Vunne dueller
117
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
25
Frispark begått
32
Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
673
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
311
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
19
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
64
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 27 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    586 min · 90,7 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco · PSV Eindhoven
    60 min · 9,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Monaco
2,76
UEFA Champions LeagueMonaco · PSV Eindhoven
3

Brudd / 90

Ligue 1Monaco
0,92
UEFA Champions LeagueMonaco · PSV Eindhoven
1,5

Blokkeringer / 90

Ligue 1Monaco
0,15
UEFA Champions LeagueMonaco · PSV Eindhoven
–

Vunne dueller

Ligue 1Monaco
50 %
UEFA Champions LeagueMonaco · PSV Eindhoven
80 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco · PSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
15
Minutter
586
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
287
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
66
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Defender
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
60
Innbytter
4
Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
32
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
10
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 12 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    1 069 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
2,19

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,26

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,42

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
52,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
45 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 069
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
586
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
26
Blokkeringer
5
Brudd
15
Dueller
72
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
14
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationNederland
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationNederland
2

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationNederland
1

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationNederland
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationNederland
50 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationNederland
49 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Nederland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    390 min · 51,8 %
  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    363 min · 48,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,85
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
2,73

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,46
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,49

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,92
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
53,6 %
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
58,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
49 %
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Pasninger
232
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
2
Dueller
28
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
363
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
237
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
24
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
    450 min · 64,7 %
  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    134 min · 19,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    112 min · 16,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
1,2
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
2,01
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
2,41

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
1
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,34
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,8

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
0,4
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,67
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
57,1 %
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
66,7 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
58,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
50 %
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Pasninger
351
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
21
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
112
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    729 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,99

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,86

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,49

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
42,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
47 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
729
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
0
Pasninger
377
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
7
Dueller
35
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →PSV Eindhoven → Monacotir 20. august 2024€ 10M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Monaco–Paris FCLigue 1 · 2026-27156.3
Klubb25. oktober · Monaco–LilleLigue 1 · 2026-27907.21
Klubb22. oktober · Monaco–SC FreiburgConference League · 2026-27907.5
Klubb18. oktober · Monaco–LorientLigue 1 · 2026-270–
Klubb15. oktober · Monaco–CSKA SofiaConference League · 2026-27907.3
Klubb10. oktober · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2026-27156.3
Klubb4. september · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-27386.31
Klubb30. august · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2026-27––
Klubb17. mai · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2025-26676.5
Klubb10. mai · Monaco–LilleLigue 1 · 2025-26806.6
Klubb2. mai · Monaco–MetzLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb25. april · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2025-26908.31
Klubb19. april · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2025-26777.7
Klubb10. april · Monaco–Paris FCLigue 1 · 2025-26456.3
Klubb5. april · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2025-26907.61
Klubb22. mars · Monaco–LyonLigue 1 · 2025-26907.91
Klubb14. mars · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26836.7
Klubb6. mars · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26756.7
Klubb28. februar · Monaco–AngersLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb25. februar · Monaco–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26287.31
Klubb21. februar · Monaco–LensLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb17. februar · Monaco–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26906.7
Klubb13. februar · Monaco–NantesLigue 1 · 2025-26146.6
Klubb8. februar · Monaco–NiceLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb31. januar · Monaco–RennesLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb28. januar · Monaco–JuventusChampions League · 2025-26907.0
Klubb24. januar · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2025-26196.9
Klubb20. januar · Monaco–Real MadridChampions League · 2025-26908.21
Klubb16. januar · Monaco–LorientLigue 1 · 2025-26706.3
Klubb3. januar · Monaco–LyonLigue 1 · 2025-26906.0
Klubb14. desember · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2025-26176.3
Klubb9. desember · Monaco–GalatasarayChampions League · 2025-26156.6
Klubb5. desember · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.9
Klubb29. november · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb26. november · Monaco–PafosChampions League · 2025-26906.9
Klubb22. november · Monaco–RennesLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb8. november · Monaco–LensLigue 1 · 2025-26616.5
Klubb4. november · Monaco–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26907.3
Klubb1. november · Monaco–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb29. oktober · Monaco–NantesLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb25. oktober · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2025-26457.3
Klubb22. oktober · Monaco–TottenhamChampions League · 2025-26907.2
Klubb18. oktober · Monaco–AngersLigue 1 · 2025-26846.7
Klubb5. oktober · Monaco–NiceLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb1. oktober · Monaco–Manchester CityChampions League · 2025-26908.51
Klubb27. september · Monaco–LorientLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb21. september · Monaco–MetzLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb18. september · Monaco–Club Brugge KVChampions League · 2025-26––
Klubb13. september · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb31. august · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb24. august · Monaco–LilleLigue 1 · 2025-26746.9
Klubb16. august · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2025-26637.3
Klubb17. mai · Monaco–LensLigue 1 · 2024-25456.3
Klubb10. mai · Monaco–LyonLigue 1 · 2024-25767.2
Klubb3. mai · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25637.3
Klubb26. april · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2024-2596.5
Klubb29. januar · Monaco–InterChampions League · 2024-25406.3
Klubb25. januar · Monaco–RennesLigue 1 · 2024-2597.2
Klubb21. januar · Monaco–Aston VillaChampions League · 2024-25116.3
Klubb17. januar · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2024-25617.3
Klubb10. januar · Monaco–NantesLigue 1 · 2024-25––
Klubb14. desember · Monaco–ReimsLigue 1 · 2024-25676.9
Klubb11. desember · Monaco–ArsenalChampions League · 2024-2596.7
Klubb7. desember · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2024-2596.3
Klubb1. desember · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb27. november · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25––
Klubb22. november · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25106.2
Klubb9. november · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2024-251–
Klubb5. november · Monaco–BolognaChampions League · 2024-25––
Klubb22. oktober · Monaco–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25––
Klubb18. oktober · Monaco–LilleLigue 1 · 2024-25616.2
Klubb5. oktober · Monaco–RennesLigue 1 · 2024-25––
Klubb2. oktober · Monaco–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25––
Klubb28. september · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2024-25126.9
Klubb22. september · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2024-25798.21
Klubb19. september · Monaco–BarcelonaChampions League · 2024-25––
Klubb14. september · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2024-25136.3
Klubb1. september · Monaco–LensLigue 1 · 2024-25456.7
Klubb24. august · Monaco–LyonLigue 1 · 2024-25266.2
Klubb13. mars · PSV Eindhoven–Borussia DortmundChampions League · 2023-24907.3
Klubb20. februar · PSV Eindhoven–Borussia DortmundChampions League · 2023-24906.9
Klubb12. desember · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-24906.9
Klubb29. november · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24906.9
Landslag21. november · Nederland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023907.71
Landslag18. november · Nederland–Rep. Of IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Klubb8. november · PSV Eindhoven–LensChampions League · 2023-24907.2
Klubb24. oktober · PSV Eindhoven–LensChampions League · 2023-24906.6
Klubb3. oktober · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24907.61
Klubb20. september · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-24906.3
Klubb30. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24837.91
Klubb22. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24906.9
Klubb15. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24867.71
Klubb8. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24907.3
Klubb23. februar · PSV Eindhoven–SevillaEuropa League · 2022-23––
Klubb16. februar · PSV Eindhoven–SevillaEuropa League · 2022-23906.3
Klubb3. november · PSV Eindhoven–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23907.5
Klubb27. oktober · PSV Eindhoven–ArsenalEuropa League · 2022-2396.3
Klubb20. oktober · PSV Eindhoven–ArsenalEuropa League · 2022-23246.7
Klubb13. oktober · PSV Eindhoven–FC ZurichEuropa League · 2022-23166.3
Klubb6. oktober · PSV Eindhoven–FC ZurichEuropa League · 2022-23456.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jordan Teze: statistikk, kamper og karriere | Coro