Portrett av Patrik Hrošovský
Spillerprofil · komplett datakort

Patrik Hrošovský

MidtbaneTilgjengelig
Født22. april 1992 · 34 årNasjonalitetSlovakiaHøyde173 cmVekt65 kg
94Kamper
6 618Minutter
1Mål
4Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,6
0,731,28
Pasningspresisjon
0100
74 %88,1 %
Taklinger / 90
03,5
2,91,54
Vellykkede driblinger
0100
–58,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Norther6.5Luxembo6.6Real Be6.6SC Brag6.3FC Base7.2FC Midt6.6Panathi9.2Panathi6.3Ferencv6.1Levski
  1. FC Basel 18936.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 89 min
  2. FC Midtjylland7.2 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  3. Panathinaikos6.6 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  4. Panathinaikos9.2 vurdering
    26. feb. 2026 · 120 min
  5. Ferencvarosi TC6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 64 min
  6. Levski Sofia6.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 60 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,070,000,250,000,000,000,000,110,000,000,130,00MINUTTER15020165402016-171 2902017-1816920187202018-198042019-2044920205052021-2211320238562023-241572024402024-257012025-261242026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    113 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,11 målpoeng / 90
    856 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    157 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    40 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,13 målpoeng / 90
    701 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    124 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20162 kamper · 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2016-176 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1814 kamper · 1 290 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 20182 kamper · 169 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-198 kamper · 720 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,25/90
  • 2019-209 kamper · 804 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20208 kamper · 449 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 505 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20236 kamper · 113 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 856 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 20243 kamper · 157 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 40 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-269 kamper · 701 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2026-272 kamper · 124 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

26 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Plzen logoEuropa LeagueKlubb · Plzen · 2026-276.22
Kamper
2
Minutter
124
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2024-256.83
Kamper
2
Minutter
40
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
93.10344827586206
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeaguePlzen
    124 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeaguePlzen
0

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeaguePlzen
0,73

Pasningspresisjon

Europa LeaguePlzen
74 %

Taklinger / 90

Europa LeaguePlzen
2,9

Vunne dueller

Europa LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
124
Kaptein
Nei
Vurdering
6,22

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
4
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk · Plzen
    701 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGenk · Plzen
0,13

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGenk · Plzen
1,28

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk · Plzen
88,1 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk · Plzen
1,54

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk · Plzen
41,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Midfielder · nr. 17
  • Klubb · Plzen · Midfielder · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
701
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
10
Pasninger
348
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,1 %
Taklinger
12
Brudd
4
Dueller
62
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    40 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
93,1 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
40
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
29
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,1 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    101 min · –Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSlovakia
    56 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovakia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
83 %
PrivatlandskamperSlovakia
84,8 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,89
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
60 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 13

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
60
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
56
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
33
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,8 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 13

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueGenk
    470 min · 54,9 %
  • UEFA Champions LeagueGenk
    206 min · 24,1 %
  • UEFA Europa LeagueGenk
    180 min · 21 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
0,44
UEFA Europa LeagueGenk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
0,96
UEFA Champions LeagueGenk
2,62
UEFA Europa LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
51 %
UEFA Europa LeagueGenk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
0,57
UEFA Champions LeagueGenk
1,31
UEFA Europa LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGenk
43,2 %
UEFA Champions LeagueGenk
23,1 %
UEFA Europa LeagueGenk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Genk · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
470
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
234
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
8
Brudd
2
Dueller
37
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
206
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Dueller
13
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    113 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,8

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Mål
0
Pasninger
85
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGenk
    360 min · 71,3 %
  • UEFA Champions LeagueGenk
    145 min · 28,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
2
UEFA Champions LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
47 %
UEFA Champions LeagueGenk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,5
UEFA Champions LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
53,6 %
UEFA Champions LeagueGenk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Pasninger
213
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
2
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
28
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
145
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    354 min · 78,8 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    95 min · 21,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,25
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,29
Euro ChampionshipSlovakia
0,95

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
63,4 %
Euro ChampionshipSlovakia
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
354
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
217
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
41
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
95
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
53
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGenk · Plzen
    594 min · 73,9 %
  • UEFA Europa LeaguePlzen
    210 min · 26,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGenk · Plzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGenk · Plzen
1,21
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGenk · Plzen
82 %
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGenk · Plzen
1,82
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGenk · Plzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Midfielder
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
594
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
324
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
12
Blokkeringer
6
Brudd
8

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    540 min · 75 %
  • UEFA Europa LeaguePlzen
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0,33
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
1
UEFA Europa LeaguePlzen
1

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
91 %
UEFA Europa LeaguePlzen
87 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
1,5
UEFA Europa LeaguePlzen
1,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
46,5 %
UEFA Europa LeaguePlzen
35,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
256
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
43
Vunne dueller
20

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
84
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
17
Vunne dueller
6

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    169 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePlzen
    1 110 min · 86 %
  • UEFA Champions LeaguePlzen
    180 min · 14 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,08
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,89
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePlzen
83 %
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
–
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePlzen
49 %
UEFA Champions LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 110
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
444
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Brudd
9
Dueller
100
Vunne dueller
49

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    270 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePlzen
    270 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
0,33

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
85 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
51,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
149
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Brudd
5
Dueller
33
Vunne dueller
17

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    150 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
150
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Genk → Plzentor 8. januar 2026Permanent overgang
  2. →Genk → Plzenons 7. januar 2026Permanent overgang
  3. →Plzen → Genkfre 16. august 2019€ 5.2M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

94 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Plzen–Levski SofiaEuropa League · 2026-27606.1
Klubb15. oktober · Plzen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2026-27646.3
Landslag26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb26. februar · Plzen–PanathinaikosEuropa League · 2025-261209.21
Klubb19. februar · Plzen–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.6
Klubb11. desember · Genk–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26907.2
Klubb27. november · Genk–FC Basel 1893Europa League · 2025-26896.3
Landslag17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb6. november · Genk–SC BragaEuropa League · 2025-26906.6
Klubb23. oktober · Genk–Real BetisEuropa League · 2025-26666.6
Landslag13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024126.5
Landslag10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024896.2
Klubb2. oktober · Genk–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26656.7
Klubb25. september · Genk–RangersEuropa League · 2025-26917.3
Landslag7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25––
Landslag20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25––
Landslag19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25306.9
Landslag16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
Landslag14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25106.6
Landslag11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
Landslag30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024––
Landslag26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024566.6
Landslag23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024––
Klubb14. desember · Genk–CukarickiConference League · 2023-24526.6
Klubb30. november · Genk–FiorentinaConference League · 2023-24786.9
Landslag19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023906.3
Klubb9. november · Genk–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · Genk–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
Landslag16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 202386.3
Landslag13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
Klubb5. oktober · Genk–CukarickiConference League · 2023-24907.3
Klubb21. september · Genk–FiorentinaConference League · 2023-2486.9
Landslag11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023136.5
Landslag8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023136.7
Klubb31. august · Genk–Adana DemirsporConference League · 2023-24686.3
Klubb24. august · Genk–Adana DemirsporConference League · 2023-24907.2
Klubb2. august · Genk–Servette FCChampions League · 2023-241207.2
Klubb25. juli · Genk–Servette FCChampions League · 2023-24867.01
Landslag20. juni · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 202386.3
Landslag17. juni · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 20231–
Landslag23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. desember · Genk–Rapid ViennaEuropa League · 2021-22907.2
Klubb25. november · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2021-22907.0
Klubb4. november · Genk–West HamEuropa League · 2021-22908.2
Klubb21. oktober · Genk–West HamEuropa League · 2021-22906.5
Landslag11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020266.9
Klubb30. september · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2021-22––
Klubb16. september · Genk–Rapid ViennaEuropa League · 2021-22––
Landslag7. september · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020376.9
Landslag4. september · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. september · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020––
Landslag18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020846.9
Landslag14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020166.3
Landslag30. mars · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020296.3
Landslag27. mars · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020826.7
Landslag24. mars · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag12. november · Slovakia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 2020557.2
Landslag8. oktober · Slovakia–Rep. Of IrelandEuropamesterskapet · 20201207.9
Klubb10. desember · Genk–NapoliChampions League · 2019-20908.0
Klubb27. november · Genk–Red Bull SalzburgChampions League · 2019-20596.1
Landslag16. november · Slovakia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020116.5
Klubb5. november · Genk–LiverpoolChampions League · 2019-20856.2
Klubb2. oktober · Genk–NapoliChampions League · 2019-20907.4
Klubb17. september · Genk–Red Bull SalzburgChampions League · 2019-20906.4
Klubb30. juli · Plzen–Olympiakos PiraeusChampions League · 2019-20906.7
Klubb21. februar · Plzen–Dinamo ZagrebEuropa League · 2018-19906.8
Klubb14. februar · Plzen–Dinamo ZagrebEuropa League · 2018-19906.1
Klubb12. desember · Plzen–AS RomaChampions League · 2018-19907.1
Klubb27. november · Plzen–CSKA MoscowChampions League · 2018-19907.81
Klubb7. november · Plzen–Real MadridChampions League · 2018-19906.8
Klubb23. oktober · Plzen–Real MadridChampions League · 2018-19907.01
Klubb2. oktober · Plzen–AS RomaChampions League · 2018-19906.3
Klubb19. september · Plzen–CSKA MoscowChampions League · 2018-19906.7
Klubb7. desember · Plzen–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18907.1
Klubb23. november · Plzen–FCSBEuropa League · 2017-18907.31
Klubb2. november · Plzen–FC LuganoEuropa League · 2017-18907.3
Klubb19. oktober · Plzen–FC LuganoEuropa League · 2017-18906.6
Klubb28. september · Plzen–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18907.2
Klubb14. september · Plzen–FCSBEuropa League · 2017-18906.3
Klubb8. desember · Plzen–Austria ViennaEuropa League · 2016-17906.5
Klubb24. november · Plzen–AS RomaEuropa League · 2016-17906.5
Klubb3. november · Plzen–FC Astra GiurgiuEuropa League · 2016-17907.7
Landslag26. juni · Slovakia–TysklandEuropamesterskapet · 2016906.8
Landslag11. juni · Slovakia–WalesEuropamesterskapet · 2016606.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Patrik Hrošovský: statistikk, kamper og karriere | Coro