Portrett av Patrik Hrošovský
Spillerprofil · komplett datakort

Patrik Hrošovský

MidtbaneTilgjengelig
Født22. april 1992 · 34 årNasjonalitetSlovakiaHøyde173 cmVekt65 kg
45Kamper
1 120Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
93,1 %83,6 %
Taklinger / 90
01
–0,57
Vellykkede driblinger
0100
–200 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Liechte6.7Portuga6.5Liechte6.3Luxembo6.3Bosnia-6.6Norge6.6Azerbai6.9Estonia6.2Norther6.5Luxembo
  1. Bosnia-Hercegovina6.3 vurdering
    19. nov. 2023 · 90 min
  2. Norge6.6 vurdering
    26. mars 2024 · 56 min
  3. Azerbaijan6.6 vurdering
    14. okt. 2024 · 10 min
  4. Estonia6.9 vurdering
    19. nov. 2024 · 30 min
  5. Northern Ireland6.2 vurdering
    10. okt. 2025 · 89 min
  6. Luxembourg6.5 vurdering
    13. okt. 2025 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER15020161692018449202011320231572024402024-25
  1. 20160,00 målpoeng / 90
    150 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,00 målpoeng / 90
    169 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    449 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    113 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    157 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    40 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20162 kamper · 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20182 kamper · 169 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20208 kamper · 449 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20236 kamper · 113 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20243 kamper · 157 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 40 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2024-256.83
Kamper
2
Minutter
40
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
93.10344827586206
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    40 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
93,1 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
40
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
29
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,1 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    101 min · –Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSlovakia
    56 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovakia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
83 %
PrivatlandskamperSlovakia
84,8 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,89
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
60 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 13

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
60
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
56
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
33
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,8 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 13

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    113 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,8

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Mål
0
Pasninger
85
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    354 min · 78,8 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    95 min · 21,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,25
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,29
Euro ChampionshipSlovakia
0,95

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
63,4 %
Euro ChampionshipSlovakia
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
354
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
217
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
41
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
95
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
53
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    169 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    150 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
150
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Genk → Plzentor 8. januar 2026Permanent overgang
  2. →Genk → Plzenons 7. januar 2026Permanent overgang
  3. →Plzen → Genkfre 16. august 2019€ 5.2M
Kamplogg

Siste kamper – landslag

45 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024126.5
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024896.2
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25––
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25––
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25306.9
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25106.6
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024––
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024––
26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024566.6
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024––
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023906.3
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 202386.3
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023136.5
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023136.7
20. juni · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 202386.3
17. juni · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023––
26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 20231–
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023––
11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020266.9
7. september · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020376.9
4. september · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
1. september · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020––
18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020846.9
14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020166.3
30. mars · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020296.3
27. mars · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020826.7
24. mars · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
12. november · Slovakia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 2020557.2
8. oktober · Slovakia–Rep. Of IrelandEuropamesterskapet · 20201207.9
16. november · Slovakia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020116.5
26. juni · Slovakia–TysklandEuropamesterskapet · 2016906.8
11. juni · Slovakia–WalesEuropamesterskapet · 2016606.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.