Portrett av Timi Max Elšnik
Spillerprofil · komplett datakort

Timi Max Elšnik

MidtbaneTilgjengelig
Født29. april 1998 · 28 årNasjonalitetSloveniaHøyde182 cmVekt65 kg
49Kamper
3 925Minutter
6Mål
7Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,7
2,53,03
Pasningspresisjon
0100
87,9 %86,8 %
Taklinger / 90
02,4
21,01

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7SC Brag6.9Lille7.0FCSB7.7Sturm G7.2Malmo F7.5Celta V6.9Lille7.3FC Luga8.2FC Købe8.6Macva
  1. Malmo FF7.2 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  2. Celta Vigo7.5 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  3. Lille6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 49 min
  4. FC Lugano7.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  5. FC København8.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. Macva8.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,250,300,182,021,00MINUTTER2402020-212212021-222562022-231 0622023-249002024-259772025-268920261802026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    256 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,25 målpoeng / 90
    1 062 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,30 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 3 målgivende
  4. 2025-260,18 målpoeng / 90
    977 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 20262,02 målpoeng / 90
    89 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2026-271,00 målpoeng / 90
    180 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-212 kamper · 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 221 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 256 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2412 kamper · 1 062 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2024-2510 kamper · 900 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,30/90
  • 2025-2615 kamper · 977 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,18/90
  • 20261 kamper · 89 min · 1 mål · 1 målgivende · 2,02/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FK Crvena Zvezda logoConference LeagueKlubb · FK Crvena Zvezda · 2026-277.75
Kamper
2
Minutter
180
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
87.85046728971963
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueFK Crvena Zvezda
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
1

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
2,5

Pasningspresisjon

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
87,9 %

Taklinger / 90

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
2

Vunne dueller

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,75

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,9 %
Taklinger
4
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Super Liga.

Registrert spilletid

  • Super LigaFK Crvena Zvezda
    89 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
2,02

Nøkkelpasninger / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
3,03

Pasningspresisjon

Super LigaFK Crvena Zvezda
86,8 %

Taklinger / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
1,01

Vunne dueller

Super LigaFK Crvena Zvezda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Super Liga
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
89
Kaptein
Nei
Vurdering
8,57

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 15 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
    708 min · 72,5 %
  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    269 min · 27,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
0,25
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,53
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
2,68

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
80 %
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,53
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
1

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
46,8 %
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
52,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
708
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
371
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
79
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
16
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
269
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
112
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
19
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    900 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
2,3
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
2,8
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
49,1 %
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Målgivende
3
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
423
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
6
Brudd
11
Dueller
108
Vunne dueller
53
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
17
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
    450 min · 42,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    432 min · 40,7 %
  • UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
    180 min · 16,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
0,6
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
0,63
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
0,6
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
1,88
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
61,5 %
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
47,1 %
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
3
Skudd
1
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
13
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
432
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
200
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Dueller
34
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    256 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
256
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    221 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
221
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
    240 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
240
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Olimpija Ljubljana → FK Crvena Zvezdaman 29. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →Derby → Northamptonfre 25. januar 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

33 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · FK Crvena Zvezda–MacvaSuper Liga · 2026898.611
22. oktober · FK Crvena Zvezda–FC KøbenhavnConference League · 2026-27908.21
15. oktober · FK Crvena Zvezda–FC LuganoConference League · 2026-27907.31
26. februar · FK Crvena Zvezda–LilleEuropa League · 2025-26496.9
29. januar · FK Crvena Zvezda–Celta VigoEuropa League · 2025-26907.51
22. januar · FK Crvena Zvezda–Malmo FFEuropa League · 2025-26907.2
11. desember · FK Crvena Zvezda–Sturm GrazEuropa League · 2025-26907.71
27. november · FK Crvena Zvezda–FCSBEuropa League · 2025-26907.0
6. november · FK Crvena Zvezda–LilleEuropa League · 2025-26906.9
23. oktober · FK Crvena Zvezda–SC BragaEuropa League · 2025-26306.7
2. oktober · FK Crvena Zvezda–FC PortoEuropa League · 2025-26896.2
24. september · FK Crvena Zvezda–CelticEuropa League · 2025-26906.7
26. august · FK Crvena Zvezda–PafosChampions League · 2025-26897.2
19. august · FK Crvena Zvezda–PafosChampions League · 2025-26907.2
6. august · FK Crvena Zvezda–Lech PoznanChampions League · 2025-26906.9
29. januar · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2024-25907.6
21. januar · FK Crvena Zvezda–PSV EindhovenChampions League · 2024-25907.9
11. desember · FK Crvena Zvezda–AC MilanChampions League · 2024-25907.9
27. november · FK Crvena Zvezda–VfB StuttgartChampions League · 2024-25908.32
6. november · FK Crvena Zvezda–BarcelonaChampions League · 2024-25906.0
22. oktober · FK Crvena Zvezda–MonacoChampions League · 2024-25906.2
1. oktober · FK Crvena Zvezda–InterChampions League · 2024-25906.6
19. september · FK Crvena Zvezda–BenficaChampions League · 2024-25907.7
28. august · FK Crvena Zvezda–Bodø/GlimtChampions League · 2024-25907.31
20. august · FK Crvena Zvezda–Bodø/GlimtChampions League · 2024-25907.0
14. desember · Olimpija Ljubljana–Slovan BratislavaConference League · 2023-24906.9
30. november · Olimpija Ljubljana–LilleConference League · 2023-24726.7
9. november · Olimpija Ljubljana–KI KlaksvikConference League · 2023-24––
26. oktober · Olimpija Ljubljana–KI KlaksvikConference League · 2023-24906.9
5. oktober · Olimpija Ljubljana–Slovan BratislavaConference League · 2023-24907.0
20. september · Olimpija Ljubljana–LilleConference League · 2023-24906.2
8. august · Olimpija Ljubljana–GalatasarayChampions League · 2023-24906.3
19. juli · Olimpija Ljubljana–Valmiera / BSSChampions League · 2023-24907.91
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Timi Max Elšnik: statistikk, kamper og karriere | Coro