Portrett av Michał Krzysztof Skóraś
Spillerprofil · komplett datakort

Michał Skóraś

Fullt navn: Michał Krzysztof Skóraś

AngrepTilgjengelig
Født15. februar 2000 · 26 årNasjonalitetPolenHøyde172 cmVekt64 kg
68Kamper
3 588Minutter
10Mål
4Målgivende
0,35Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0–
Skudd / 90
01
0,52–
Skudd på mål
0100
0 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Aston V6.4Strasbo6.4Lorient5.9Slavia 6.1Le Mans6.5Monaco6.3Sportin6.5Estac T6.2Club Br6.3Paris F
  1. Le Mans6.1 vurdering
    13. sep. 2026 · 46 min
  2. Monaco6.5 vurdering
    18. sep. 2026 · 21 min
  3. Sporting CP6.3 vurdering
    13. okt. 2026 · 22 min
  4. Estac Troyes6.5 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  5. Club Brugge KV6.2 vurdering
    21. okt. 2026 · 90 min
  6. Paris FC6.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 5 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,220,410,560,000,00MINUTTER4152020-211 7432022-237972023-241182024-255152026-27
  1. 2020-210,22 målpoeng / 90
    415 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,41 målpoeng / 90
    1 743 min · 7 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,56 målpoeng / 90
    797 min · 2 mål · 3 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    118 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    515 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-219 kamper · 415 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2022-2320 kamper · 1 743 min · 7 mål · 1 målgivende · 0,41/90
  • 2023-2415 kamper · 797 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,56/90
  • 2024-2510 kamper · 118 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-279 kamper · 515 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Lens logoLigue 1Klubb · Lens · 2026-276.39
Kamper
6
Minutter
341
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82.09876543209876
Lens logoChampions LeagueKlubb · Lens · 2026-276.14
Kamper
3
Minutter
174
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75.67567567567568
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lens
    341 min · 66,2 %
  • Champions LeagueLens
    174 min · 33,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0
Champions LeagueLens
0

Skudd / 90

Ligue 1Lens
0,53
Champions LeagueLens
0,52

Skudd på mål

Ligue 1Lens
0 %
Champions LeagueLens
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
1,06
Champions LeagueLens
2,59

Vellykkede driblinger

Ligue 1Lens
–
Champions LeagueLens
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
341
Kaptein
Nei
Vurdering
6,39

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
162
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lens · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
174
Kaptein
Nei
Vurdering
6,14

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,7 %
Taklinger
5
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker · nr. 21

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    118 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,76

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,29

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
118
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 15 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
    797 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
0,56

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
0,68

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
1,81

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
54,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker

Spilletid

Kamper
15
Fra start
9
Minutter
797
Innbytter
6
Byttet ut
7
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
177
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
68
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 20 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    1 581 min · 90,7 %
  • UEFA Champions LeagueLech Poznan
    162 min · 9,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0,46
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
1,14
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
45 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0,8
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
61,5 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Spilletid

Kamper
18
Fra start
18
Minutter
1 581
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
20
Skudd på mål
9
Pasninger
260
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
14
Dueller
127
Vunne dueller
57
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
29
Frispark begått
23
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
162
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLech Poznan
    415 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLech Poznan
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLech Poznan
0,22

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLech Poznan
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLech Poznan
0,87

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLech Poznan
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
415
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
16
Dueller
40
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Club Brugge KV → Gentlør 6. september 2025Permanent overgang
  2. →Club Brugge KV → Gentfre 5. september 2025Permanent overgang
  3. →Club Brugge KV → Genttor 4. september 2025Permanent overgang
  4. →Lech Poznan → Club Brugge KVman 3. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Lech Poznan → Raków Częstochowafre 5. juli 2019Lån
  6. →Nieciecza → Lech Poznanman 1. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

57 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
30. oktober · Lens–LilleLigue 1 · 2026-270–
24. oktober · Lens–Paris FCLigue 1 · 2026-2756.3
21. oktober · Lens–Club Brugge KVChampions League · 2026-27906.2
17. oktober · Lens–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27906.5
13. oktober · Lens–Sporting CPChampions League · 2026-27226.3
9. oktober · Lens–LyonLigue 1 · 2026-270–
18. september · Lens–MonacoLigue 1 · 2026-27216.5
13. september · Lens–Le MansLigue 1 · 2026-27466.1
10. september · Lens–Slavia PrahaChampions League · 2026-27625.9
5. september · Lens–LorientLigue 1 · 2026-27906.4
29. august · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2026-27896.4
22. august · Lens–AuxerreLigue 1 · 2026-27––
27. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26––
12. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25326.3
4. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-251–
18. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25––
29. januar · Club Brugge KV–Manchester CityChampions League · 2024-25206.3
21. januar · Club Brugge KV–JuventusChampions League · 2024-25––
27. november · Club Brugge KV–CelticChampions League · 2024-25––
6. november · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25––
22. oktober · Club Brugge KV–AC MilanChampions League · 2024-25206.3
2. oktober · Club Brugge KV–Sturm GrazChampions League · 2024-25457.3
18. september · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2024-25––
8. mai · Club Brugge KV–FiorentinaConference League · 2023-24866.9
2. mai · Club Brugge KV–FiorentinaConference League · 2023-24666.2
18. april · Club Brugge KV–PAOKConference League · 2023-24877.2
11. april · Club Brugge KV–PAOKConference League · 2023-24907.3
14. mars · Club Brugge KV–MoldeConference League · 2023-24237.61
7. mars · Club Brugge KV–MoldeConference League · 2023-24737.7
14. desember · Club Brugge KV–Bodø/GlimtConference League · 2023-24296.91
30. november · Club Brugge KV–BeşiktaşConference League · 2023-24457.72
9. november · Club Brugge KV–FC LuganoConference League · 2023-241–
26. oktober · Club Brugge KV–FC LuganoConference League · 2023-24––
5. oktober · Club Brugge KV–Bodø/GlimtConference League · 2023-24837.2
21. september · Club Brugge KV–BeşiktaşConference League · 2023-24617.0
31. august · Club Brugge KV–OsasunaConference League · 2023-24––
24. august · Club Brugge KV–OsasunaConference League · 2023-24106.6
10. august · Club Brugge KV–KA AkureyriConference League · 2023-24––
27. juli · Club Brugge KV–AarhusConference League · 2023-24177.0
20. april · Lech Poznan–FiorentinaConference League · 2022-23907.2
13. april · Lech Poznan–FiorentinaConference League · 2022-23756.2
16. mars · Lech Poznan–Djurgardens IFConference League · 2022-23907.01
9. mars · Lech Poznan–Djurgardens IFConference League · 2022-23906.9
23. februar · Lech Poznan–Bodø/GlimtConference League · 2022-23906.6
16. februar · Lech Poznan–Bodø/GlimtConference League · 2022-23906.3
3. november · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23909.32
27. oktober · Lech Poznan–Austria ViennaConference League · 2022-23906.9
13. oktober · Lech Poznan–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23857.5
6. oktober · Lech Poznan–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23827.2
15. september · Lech Poznan–Austria ViennaConference League · 2022-23907.31
8. september · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23787.511
10. desember · Lech Poznan–RangersEuropa League · 2020-21126.7
3. desember · Lech Poznan–BenficaEuropa League · 2020-21636.3
26. november · Lech Poznan–Standard LiegeEuropa League · 2020-21646.9
5. november · Lech Poznan–Standard LiegeEuropa League · 2020-21627.01
29. oktober · Lech Poznan–RangersEuropa League · 2020-21756.9
22. oktober · Lech Poznan–BenficaEuropa League · 2020-21896.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Michał Skóraś: statistikk, kamper og karriere | Coro