Portrett av Sebastian Szymański
Spillerprofil · komplett datakort

Sebastian Szymański

MidtbaneTilgjengelig
Født10. mai 1999 · 27 årNasjonalitetPolenHøyde174 cmVekt60 kg
86Kamper
4 842Minutter
14Mål
20Målgivende
0,63Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
03,3
2,742,01
Pasningspresisjon
0100
83,4 %76,9 %
Taklinger / 90
03,1
2,382,55
Vellykkede driblinger
0100
–46,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Paris F6.3Marseil8.2Paris S6.5Le Mans7.0Marseil7.0OFI6.0Paris F6.0Juventu9.2Strasbo8.2Nice
  1. Marseille7.0 vurdering
    11. sep. 2026 · 12 min
  2. OFI7.0 vurdering
    15. okt. 2026 · 77 min
  3. Paris FC6.0 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  4. Juventus6.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 9 min
  5. Strasbourg9.2 vurdering
    25. okt. 2026 · 78 min
  6. Nice8.2 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,530,920,470,400,73MINUTTER6812022-239732023-241 3542024-251 3422025-264922026-27
  1. 2022-230,53 målpoeng / 90
    681 min · 1 mål · 3 målgivende
  2. 2023-240,92 målpoeng / 90
    973 min · 3 mål · 7 målgivende
  3. 2024-250,47 målpoeng / 90
    1 354 min · 3 mål · 4 målgivende
  4. 2025-260,40 målpoeng / 90
    1 342 min · 2 mål · 4 målgivende
  5. 2026-270,73 målpoeng / 90
    492 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-185 kamper · 0 min · 1 mål · 2 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-239 kamper · 681 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,53/90
  • 2023-2415 kamper · 973 min · 3 mål · 7 målgivende · 0,92/90
  • 2024-2516 kamper · 1 354 min · 3 mål · 4 målgivende · 0,47/90
  • 2025-2625 kamper · 1 342 min · 2 mål · 4 målgivende · 0,40/90
  • 2026-278 kamper · 492 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,73/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Rennes logoLigue 1Klubb · Rennes · 2026-277.63
Kamper
6
Minutter
406
Mål
4
Målgivende
0
Pasning %
80.64516129032258
Rennes logoEuropa LeagueKlubb · Rennes · 2026-276.88
Kamper
2
Minutter
86
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91.83673469387755
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 8 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    406 min · 82,5 %
  • Europa LeagueRennes
    86 min · 17,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,89
Europa LeagueRennes
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
2,44
Europa LeagueRennes
4,19

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
80,6 %
Europa LeagueRennes
91,8 %

Taklinger / 90

Ligue 1Rennes
2,66
Europa LeagueRennes
1,05

Vunne dueller

Ligue 1Rennes
–
Europa LeagueRennes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
406
Kaptein
Nei
Vurdering
7,63

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
155
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,6 %
Taklinger
12
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-263 turneringer · 25 kamper · 2 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    786 min · 58,6 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    360 min · 26,8 %
  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    196 min · 14,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,46
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,25
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,46

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
2,29
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,75
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,38

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
78 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
71 %
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
78 %

Taklinger / 90

Ligue 1Rennes
2,63
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
2,75
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,84

Vunne dueller

Ligue 1Rennes
50 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
59,5 %
UEFA Europa LeagueFenerbahçe
47,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Midfielder · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
16
Fra start
10
Minutter
786
Innbytter
6
Byttet ut
10
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
345
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
23
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
82
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
13
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Attacker · nr. 53

Spilletid

Draktnummer
53
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
11
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
42
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Attacker · nr. 53

Spilletid

Draktnummer
53
Kamper
5
Fra start
2
Minutter
196
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
4
Dueller
17
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 16 kamper · 3 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    964 min · 71,2 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    390 min · 28,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0,47
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,46

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,49
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
0,92

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
2,33
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,62

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
52,8 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
41,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
964
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
322
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
1
Brudd
13
Dueller
108
Vunne dueller
57
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 15 kamper · 3 mål · 7 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
    973 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
0,92

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
2,03

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
2,03

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFenerbahçe
53,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fenerbahçe · Midfielder

Spilletid

Kamper
15
Fra start
12
Minutter
973
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
3
Målgivende
7
Skudd
18
Skudd på mål
7
Pasninger
296
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
104
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
11
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 9 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    681 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,53

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,98

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
2,38

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
54,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
681
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
17
Skudd på mål
7
Pasninger
179
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Brudd
4
Dueller
70
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDynamo
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDynamo
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDynamo
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDynamo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Legia Warszawa · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Legia Warszawa · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 5 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Legia Warszawa · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Målgivende
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Legia Warszawa · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Legia Warszawa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Legia Warszawa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Fenerbahçe → Rennesons 21. januar 2026Permanent overgang
  2. →Fenerbahçe → Rennestir 20. januar 2026Permanent overgang
  3. →Dynamo → Fenerbahçeons 12. juli 2023€ 9.8M
  4. →Dynamo → Feyenoordfre 22. juli 2022Lån
  5. →Legia Warszawa → Dynamoman 1. juli 2019€ 5.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

68 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Rennes–NiceLigue 1 · 2026-27908.21
25. oktober · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2026-27789.22
22. oktober · Rennes–JuventusEuropa League · 2026-2796.0
18. oktober · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2026-27906.0
15. oktober · Rennes–OFIEuropa League · 2026-27777.0
11. oktober · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2026-270–
19. september · Rennes–LyonLigue 1 · 2026-270–
11. september · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2026-27127.0
30. august · Rennes–Le MansLigue 1 · 2026-27606.5
23. august · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-27768.21
17. mai · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2025-26456.3
10. mai · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2025-26677.3
3. mai · Rennes–LyonLigue 1 · 2025-26706.6
26. april · Rennes–NantesLigue 1 · 2025-26226.6
19. april · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26867.61
11. april · Rennes–AngersLigue 1 · 2025-26176.5
4. april · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26106.9
22. mars · Rennes–MetzLigue 1 · 2025-26676.9
15. mars · Rennes–LilleLigue 1 · 2025-26207.0
8. mars · Rennes–NiceLigue 1 · 2025-26457.31
28. februar · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2025-26736.7
22. februar · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2025-26787.31
13. februar · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26746.51
7. februar · Rennes–LensLigue 1 · 2025-26646.7
31. januar · Rennes–MonacoLigue 1 · 2025-26346.3
24. januar · Rennes–LorientLigue 1 · 2025-26146.3
11. desember · Fenerbahçe–BrannEuropa League · 2025-26176.6
27. november · Fenerbahçe–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26––
6. november · Fenerbahçe–PlzenEuropa League · 2025-26747.0
23. oktober · Fenerbahçe–VfB StuttgartEuropa League · 2025-2686.6
2. oktober · Fenerbahçe–NiceEuropa League · 2025-26266.6
24. september · Fenerbahçe–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26717.21
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26906.9
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26907.5
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26908.31
6. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26906.7
13. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-251059.02
6. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25546.5
20. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25846.9
13. februar · Fenerbahçe–AnderlechtEuropa League · 2024-25907.51
30. januar · Fenerbahçe–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25906.91
23. januar · Fenerbahçe–LyonEuropa League · 2024-25907.5
11. desember · Fenerbahçe–Athletic ClubEuropa League · 2024-25616.2
28. november · Fenerbahçe–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25896.91
7. november · Fenerbahçe–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25326.2
24. oktober · Fenerbahçe–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25897.0
3. oktober · Fenerbahçe–TwenteEuropa League · 2024-25906.5
26. september · Fenerbahçe–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25906.3
13. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-251206.3
6. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25906.5
30. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25907.71
23. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25907.31
18. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241057.01
11. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24907.21
14. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24907.3
7. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24787.0
14. desember · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24906.2
30. november · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24907.31
9. november · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24276.3
26. oktober · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24277.21
5. oktober · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24276.3
21. september · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24127.0
31. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24296.5
24. august · Fenerbahçe–TwenteConference League · 2023-24838.611
17. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24907.91
10. august · Fenerbahçe–MariborConference League · 2023-24457.62
26. juli · Fenerbahçe–ZimbruConference League · 2023-24908.01
20. april · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2022-23906.91
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 27 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.