Portrett av Bendegúz Bence Bolla
Spillerprofil · komplett datakort

Bendegúz Bolla

Fullt navn: Bendegúz Bence Bolla

ForsvarTilgjengelig
Født22. november 1999 · 26 årNasjonalitetUngarnHøyde180 cmVekt72 kg
38Kamper
3 093Minutter
2Mål
1Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,9
0,831,51
Brudd / 90
02,3
0,831,86
Blokkeringer / 90
01
0,50,23
Vunne dueller
0100
40,5 %38,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Borac B7.0Borac B6.6Djurgar6.7Dečić6.9Dečić7.0Dundee 7.0Dundee 5.6Lech Po6.9Fiorent7.3Univers
  1. Dečić6.9 vurdering
    31. juli 2025 · 75 min
  2. Dundee Utd7.0 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  3. Dundee Utd7.0 vurdering
    14. aug. 2025 · 120 min
  4. Lech Poznan5.6 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  5. Fiorentina6.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 62 min
  6. Universitatea Craiova7.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,120,17MINUTTER3002020-2112021-227072023-241 5462024-255392025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    707 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,12 målpoeng / 90
    1 546 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,17 målpoeng / 90
    539 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-213 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-221 kamper · 1 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2410 kamper · 707 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2518 kamper · 1 546 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2025-266 kamper · 539 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2025-266.77
Kamper
6
Minutter
539
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    539 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,83

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,83

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
40,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender · nr. 77

Spilletid

Draktnummer
77
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
539
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
272
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
42
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 18 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    773 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    773 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,51
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,51

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,86
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,86

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,23
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,23

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
38,2 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
38,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
773
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
432
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
68
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
17
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
773
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
432
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
68
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
17
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-243 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueServette FC
    429 min · –
  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    278 min · –
  • Premier LeagueWolves
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
1,89
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
1,62
Premier LeagueWolves
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
1,47
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
Premier LeagueWolves
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0,32
Premier LeagueWolves
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueServette FC
44,2 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
46,7 %
Premier LeagueWolves
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueServette FC
–
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
Premier LeagueWolves
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
429
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
144
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
7
Dueller
52
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
278
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Dueller
30
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    1 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Wolves → Rapid Viennasøn 23. juni 2024Fri overgang
  2. →Wolves → Servette FCtir 29. august 2023Lån
  3. →Grasshoppers → Wolveslør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  4. →Wolves → Grasshopperssøn 18. juli 2021Lån
  5. →Fehérvár FC → Wolveslør 17. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Zalaegerszegi TE → Fehérvár FCons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  7. →Fehérvár FC → Zalaegerszegi TEfre 18. januar 2019Lån
  8. →Fehérvár FC → Siofoktir 24. juli 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. november · Rapid Vienna–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26907.3
23. oktober · Rapid Vienna–FiorentinaConference League · 2025-26626.9
2. oktober · Rapid Vienna–Lech PoznanConference League · 2025-26905.6
14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-261207.0
7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26907.01
31. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26756.9
24. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26126.7
10. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-25906.6
13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-251207.0
6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25747.0
19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25907.2
12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25907.2
28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-25907.2
7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-25397.61
24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-25907.3
2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25906.6
14. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24816.9
7. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24817.0
22. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24566.7
15. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24607.3
14. desember · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24796.3
30. november · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24687.2
9. november · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.6
26. oktober · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24766.9
5. oktober · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24266.9
21. september · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Bendegúz Bolla: statistikk, kamper og karriere | Coro