Hopp til hovedinnhold
ForsideEliteserienStatistikk & xGTaktikkSiste nytt
Norsk fotball, forklart·No-Betting
Norsk fotball, forklart.

Utforsk Coro

Ligaer

EliteserienEliteserien-tabellPremier LeaguePremier League-tabellLa LigaSerie ABundesligaLigue 1

UEFA

Champions LeagueEuropa LeagueConference League

Landslag

HerrelandslagetKvinnelandslagetNations LeagueVM 2026 (arkiv)

Mer fra Coro

Siste nyttStatistikk og xGTaktikkSpill

Klubber

Bodø/GlimtBrannRosenborgVikingVålerengaMoldeMan CityAston VillaArsenalLiverpoolChelseaMan Utd
  • Forside

Coro

Norsk fotball, forklart med nyheter, kampdata og analyse.

Seksjoner

ForsideKamper og resultaterEliteserienPremier LeagueLandslaget

Analyse & Data

Coro-modellen og xGEliteserien-tabellenSpillerstatistikk

Om Coro

Om CoroBetting og gambling
Forside/Tyskland

Bayer Leverkusen mot VfB Stuttgart, Bundesliga

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro
BundesligaBayArena · LeverkusenFulltid
Bayer Leverkusen logoBayer LeverkusenHjemmelag
2–02–0lør 12. november
VfB Stuttgart logoVfB StuttgartBortelag
  • Bayer Leverkusen logoMoussa Diaby30′
  • Bayer Leverkusen logoJonathan Tah82′
Se kampstatistikk →Se oppdatert tabell
OversiktHendelserTabellStatistikkLagSpillere
Hopp videre:
Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen|KamperNyheter
VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart|KamperNyheter
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka2 mål · sann minuttlinje
AvSlutt1530Pause607590301–0822–0
Bayer Leverkusen (under) VfB Stuttgart (over)
  1. 30′
Siste nytt
Bundesliga19. okt.

SV Elversberg 4-3 FC Augsburg: kampbildet var jevnere enn sifrene

Elversberg vant et målrikt Bundesliga-oppgjør, selv om Augsburg hadde høyere xG og kampen ga sju mål.

Bundesliga18. okt.

Werder Bremen 2-2 SC Paderborn 07: resultatet skjuler en jevnere kamp

Werder Bremen hentet opp 0–2 mot SC Paderborn 07, men tallene viste større forskjell enn sluttresultatet.

Bundesliga18. okt.

Bayern München var skarpest i sjanserik kamp mot RB Leipzig

Luis Díaz scoret hat trick da Bayern München slo RB Leipzig 6–1 i Bundesliga 17. oktober. Bayern hadde 3,77 i xG og 17 avslutninger på mål.

Bundesliga17. okt.

FC Schalke 04-FSV Mainz 05: nøklene før kampen

Schalke er knapp modellfavoritt mot Mainz før lørdagens Bundesliga-kamp på VELTINS-Arena.

Bundesliga16. okt.

Union Berlin-Borussia Dortmund: nøklene før kampen

Dortmund har 67 prosent sannsynlighet for seier i modellberegningen før lørdagens Bundesliga-oppgjør i Berlin.

Bundesliga16. okt.

Eintracht Frankfurt-1. FC Köln: duellene som kan avgjøre

Frankfurt har 52 prosent seierssannsynlighet før hjemmekampen mot Köln i Bundesliga fredag 16. oktober.

Bundesliga15. okt.

Hamburger SV-VfB Stuttgart: slik står kampen før avspark

Hamburger SV er modellfavoritt før Bundesliga-kampen mot VfB Stuttgart lørdag 17. oktober.

Bundesliga14. okt.

SC Freiburg topper Bundesliga: hva tallene sier nå

SC Freiburg har 13 poeng etter fem Bundesliga-kamper og leder tabellen på målforskjell.

Bundesliga14. okt.

Borussia Dortmund jakter fra 2. plass i Bundesliga

Borussia Dortmund står med 13 poeng etter fem Bundesliga-kamper og følger Freiburg på andreplass.

Bundesliga13. okt.

FC Augsburg 2-2 Bayern München: kampbildet var jevnere enn sifrene

FC Augsburg og Bayern München delte poengene etter fire mål, men Bayern hadde klarest utslag i xG og 17 flere skudd.

Se alle nyheter →
BundesligaLør 31. oktBayer Leverkusen(4)VfB Stuttgart(13)15:30Modellen: Bayer Leverkusen 47 %BundesligaLør 31. oktWerder Bremen(8)1899 Hoffenheim(14)15:30Modellen: Uavgjort 50 %BundesligaLør 31. oktFC Augsburg(10)SC Freiburg(3)15:30Modellen: FC Augsburg 37 %BundesligaLør 31. oktFC Schalke 04(15)RB Leipzig(7)15:30Modellen: RB Leipzig 63 %BundesligaLør 31. oktBorussia Mönchengladbach(18)SC Paderborn 07(16)15:30Modellen: Borussia Mönchengladbach 47 %BundesligaLør 31. oktBayern München(1)Borussia Dortmund(2)18:30Modellen: Bayern München 63 %BundesligaSøn 1. novUnion Berlin(17)1. FC Köln(12)15:30Modellen: Union Berlin 44 %BundesligaSøn 1. novEintracht Frankfurt(11)Hamburger SV(9)17:30Modellen: Eintracht Frankfurt 52 %BundesligaFre 6. novHamburger SV(9)Borussia Mönchengladbach(18)20:30Modellen: Hamburger SV 40 %BundesligaLør 7. novRB Leipzig(7)FC Augsburg(10)15:30Modellen: RB Leipzig 58 %

Tabell: Bundesliga 2026-27

LIVE
#LAGK+/-P
1Bayern München7+1917
2Borussia Dortmund7+817
3SC Freiburg7+713
4Bayer Leverkusen7+413
5SV Elversberg8013
6RB Leipzig7+912
7Werder Bremen7+112
8FSV Mainz 058010
9FC Augsburg7+49
101899 Hoffenheim709
11Hamburger SV7-109
121. FC Köln7-38
13SC Paderborn 077-38
14Eintracht Frankfurt7-78
15VfB Stuttgart7-36
16FC Schalke 047-36
17Union Berlin7-126
18Borussia Mönchengladbach7-113
Se hele Bundesliga-tabellen →
Moussa Diaby
1–0
  • 82′Jonathan Tah2–0
  • NøkkeltallSamme skala for begge lag
    Ballbesittelseandel av kampen
    44%
    56%
    Fra avslutning til målfelles skuddskala
    12Skudd totalt7
    7Skudd i boks4
    3Skudd på mål1
    17%Skudduttelling0%
    Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
    425Pasninger539
    80%Pasningsprosent85%
    5Blokkerte skudd3
    4Hjørnespark2
    1Offside3
    11Frispark10
    1Keeperredninger1
    2Gule kort3
    Oppstillinger3-4-3 · 3-4-2-1
    Bayer Leverkusen logoHjemmelagBayer Leverkusen
    BortelagVfB StuttgartVfB Stuttgart logo
    17.2
    Hrádecký
    Lukáš HrádeckýKaptein
    Nr. 1G
    Vurdering
    7.2
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    28
    Se spillerprofil →
    37.7
    Hincapié
    Piero Hincapié
    Nr. 3D
    Vurdering
    7.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    59
    Se spillerprofil →
    47.5M1 mål
    Tah
    Jonathan Tah
    Nr. 4D
    Vurdering
    7.5
    Minutter
    90
    Mål
    1
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    37
    Se spillerprofil →
    127.0
    Tapsoba
    Edmond Faycal Tapsoba
    Nr. 12D
    Vurdering
    7.0
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    44
    Se spillerprofil →
    56.6
    Bakker
    M. Bakker
    Nr. 5M
    Vurdering
    6.6
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    35
    Se spillerprofil →
    107.2
    Demirbay
    Kerem Demirbay
    Nr. 10M
    Vurdering
    7.2
    Minutter
    89
    Mål
    0
    Målgivende
    1
    Skudd
    1
    Pasninger
    59
    Se spillerprofil →
    116.9
    Amiri
    Nadiem Amiri
    Nr. 11F
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    87
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    27
    Se spillerprofil →
    197.7M1 mål
    Diaby
    Moussa Diaby
    Nr. 19F
    Vurdering
    7.7
    Minutter
    87
    Mål
    1
    Målgivende
    0
    Skudd
    2
    Pasninger
    34
    Se spillerprofil
    86.3
    Millot
    E. Millot
    Nr. 8F
    Vurdering
    6.3
    Minutter
    85
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    27
    Se spillerprofil →
    96.7
    Guirassy
    Serhou Guirassy
    Nr. 9F
    Vurdering
    6.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    2
    Pasninger
    28
    Se spillerprofil
    Vis oppstillinger på banen
    Bayer Leverkusen logoHjemmelagBayer Leverkusen
    BortelagVfB StuttgartVfB Stuttgart logo
    17.2
    Hrádecký
    Lukáš HrádeckýKaptein
    Nr. 1G
    Vurdering
    7.2
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    28
    Se spillerprofil →
    3

    ⓘBanen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

    Spillerbørstopp 10 · vurdering
    • 8.0Exequiel PalaciosBayer Leverkusen1 ass.
    • 7.7Moussa DiabyBayer Leverkusen1 mål
    • 7.7Piero HincapiéBayer Leverkusen
    • 7.5Jonathan TahBayer Leverkusen1 mål
    • 7.3Chris FührichVfB Stuttgart
    • 7.2Lukáš HrádeckýBayer Leverkusen
    • 7.2Kerem DemirbayBayer Leverkusen1 ass.
    • 7.0Edmond Faycal TapsobaBayer Leverkusen
    • 6.9Amine AdliBayer Leverkusen
    • 6.9Nadiem AmiriBayer Leverkusen

    Modellens fasit

    Prematchkilde ikke publisert
    –KamputfallMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
    –Over/under 2,5 målMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
    –Begge lag scorerMarkedet ble ikke publisert før avspark.Ukjent
    Ingen publiserte prematchmarkeder kan vurderes.

    Neste kamp

    Fortsett kampreisen
    Bundesliga · lør 31. oktoberBayer LeverkusenmotVfB StuttgartHjemme 47 % · BayArena

    Tabell

    Bundesliga 2022-23
    #LagKMFPFlytt
    1 · Champions LeagueBayern München logoBayern München14+3431–
    2 · Champions LeagueRB Leipzig logoRB Leipzig15+928–
    3 · Champions LeagueUnion Berlin logoUnion Berlin14+727–
    4 · Champions LeagueSC Freiburg logoSC Freiburg14+527–
    5 · Europa LeagueEintracht Frankfurt logoEintracht Frankfurt14+826–
    6 · Europa LeagueBorussia Dortmund logoBorussia Dortmund15+425–
    7 · Conference League-kvalifiseringVfL Wolfsburg logoVfL Wolfsburg15+423–
    8Borussia Mönchengladbach logoBorussia Mönchengladbach15+422–
    9Werder Bremen logoWerder Bremen15-221–
    101899 Hoffenheim logo1899 Hoffenheim15018–
    11Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen15-118↑2
    12FSV Mainz 05 logoFSV Mainz 0514-518↓1
    131. FC Köln logo1. FC Köln15-817↓1
    14FC Augsburg logoFC Augsburg14-715–
    15Hertha BSC logoHertha BSC15-314–
    16 · NedrykkskvalifiseringVfB Stuttgart logoVfB Stuttgart15-914–
    17 · NedrykkVfL Bochum logoVfL Bochum14-2310–
    18 · NedrykkFC Schalke 04 logoFC Schalke 0414-179–
    19Hamburger SV logoHamburger SV000–
    Champions LeagueEuropa LeagueConference League-kvalifiseringNedrykkskvalifiseringNedrykk

    Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

    Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.

    258.0
    Palacios
    Exequiel Palacios
    Nr. 25M
    Vurdering
    8.0
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    1
    Skudd
    –
    Pasninger
    57
    Se spillerprofil →
    306.5
    Frimpong
    Jeremie Frimpong
    Nr. 30M
    Vurdering
    6.5
    Minutter
    89
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    24
    Se spillerprofil →
    →
    216.9
    Adli
    Amine Adli
    Nr. 21F
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    59
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    2
    Pasninger
    13
    Se spillerprofil →
    →
    106.9
    Tomás
    Tiago Tomás
    Nr. 10F
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    66
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    17
    Se spillerprofil →
    46.3
    Vagnoman
    Josha Vagnoman
    Nr. 4M
    Vurdering
    6.3
    Minutter
    67
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    15
    Se spillerprofil →
    166.9
    Karazor
    Atakan Karazor
    Nr. 16M
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    66
    Se spillerprofil →
    227.3
    Führich
    Chris Führich
    Nr. 22M
    Vurdering
    7.3
    Minutter
    85
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    32
    Se spillerprofil →
    326.7
    Ahamada
    Naouirou Ahamada
    Nr. 32M
    Vurdering
    6.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    47
    Se spillerprofil →
    26.3
    Anton
    Waldemar AntonKaptein
    Nr. 2D
    Vurdering
    6.3
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    83
    Se spillerprofil →
    216.7
    Itō
    Hiroki Itō
    Nr. 21D
    Vurdering
    6.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    81
    Se spillerprofil →
    236.9
    Zagadou
    D. Zagadou
    Nr. 23D
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    88
    Se spillerprofil →
    16.2
    Müller
    Florian Müller
    Nr. 1G
    Vurdering
    6.2
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    37
    Se spillerprofil →
    7.7
    Hincapié
    Piero Hincapié
    Nr. 3D
    Vurdering
    7.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    59
    Se spillerprofil →
    47.5M1 mål
    Tah
    Jonathan Tah
    Nr. 4D
    Vurdering
    7.5
    Minutter
    90
    Mål
    1
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    37
    Se spillerprofil →
    127.0
    Tapsoba
    Edmond Faycal Tapsoba
    Nr. 12D
    Vurdering
    7.0
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    44
    Se spillerprofil →
    56.6
    Bakker
    M. Bakker
    Nr. 5M
    Vurdering
    6.6
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    35
    Se spillerprofil →
    107.2
    Demirbay
    Kerem Demirbay
    Nr. 10M
    Vurdering
    7.2
    Minutter
    89
    Mål
    0
    Målgivende
    1
    Skudd
    1
    Pasninger
    59
    Se spillerprofil →
    258.0
    Palacios
    Exequiel Palacios
    Nr. 25M
    Vurdering
    8.0
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    1
    Skudd
    –
    Pasninger
    57
    Se spillerprofil →
    306.5
    Frimpong
    Jeremie Frimpong
    Nr. 30M
    Vurdering
    6.5
    Minutter
    89
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    24
    Se spillerprofil →
    116.9
    Amiri
    Nadiem Amiri
    Nr. 11F
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    87
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    27
    Se spillerprofil →
    197.7M1 mål
    Diaby
    Moussa Diaby
    Nr. 19F
    Vurdering
    7.7
    Minutter
    87
    Mål
    1
    Målgivende
    0
    Skudd
    2
    Pasninger
    34
    Se spillerprofil →
    216.9
    Adli
    Amine Adli
    Nr. 21F
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    59
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    2
    Pasninger
    13
    Se spillerprofil →
    86.3
    Millot
    E. Millot
    Nr. 8F
    Vurdering
    6.3
    Minutter
    85
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    27
    Se spillerprofil →
    96.7
    Guirassy
    Serhou Guirassy
    Nr. 9F
    Vurdering
    6.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    2
    Pasninger
    28
    Se spillerprofil →
    106.9
    Tomás
    Tiago Tomás
    Nr. 10F
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    66
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    17
    Se spillerprofil →
    46.3
    Vagnoman
    Josha Vagnoman
    Nr. 4M
    Vurdering
    6.3
    Minutter
    67
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    15
    Se spillerprofil →
    166.9
    Karazor
    Atakan Karazor
    Nr. 16M
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    66
    Se spillerprofil →
    26.3
    Anton
    Waldemar AntonKaptein
    Nr. 2D
    Vurdering
    6.3
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    83
    Se spillerprofil →
    216.7
    Itō
    Hiroki Itō
    Nr. 21D
    Vurdering
    6.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    81
    Se spillerprofil →
    16.2
    Müller
    Florian Müller
    Nr. 1G
    Vurdering
    6.2
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    37
    Se spillerprofil →
    227.3
    Führich
    Chris Führich
    Nr. 22M
    Vurdering
    7.3
    Minutter
    85
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    32
    Se spillerprofil →
    326.7
    Ahamada
    Naouirou Ahamada
    Nr. 32M
    Vurdering
    6.7
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    1
    Pasninger
    47
    Se spillerprofil →
    236.9
    Zagadou
    D. Zagadou
    Nr. 23D
    Vurdering
    6.9
    Minutter
    90
    Mål
    0
    Målgivende
    0
    Skudd
    –
    Pasninger
    88
    Se spillerprofil →