Portrett av Lukáš Sadílek
Spillerprofil · komplett datakort

Lukáš Sadílek

MidtbaneTilgjengelig
Født23. mai 1996 · 30 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde179 cmVekt64 kg
33Kamper
1 476Minutter
1Mål
2Målgivende
0,18Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,9
0,532,35
Pasningspresisjon
0100
70,8 %86 %
Taklinger / 90
04,7
–3,91

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Red Bul6.7VfB Stu7.2Stade B6.3Feyenoo6.9Inter7.2Bayer L9.5Shamroc6.9Aberdee6.2Fenerba5.9Fenerba
  1. Inter6.9 vurdering
    22. jan. 2025 · 90 min
  2. Bayer Leverkusen7.2 vurdering
    29. jan. 2025 · 90 min
  3. Shamrock Rovers9.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  4. Aberdeen6.9 vurdering
    18. des. 2025 · 25 min
  5. Fenerbahçe6.2 vurdering
    21. juli 2026 · 90 min
  6. Fenerbahçe5.9 vurdering
    29. juli 2026 · 81 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,271,570,00MINUTTER2102021-221802022-23120234682023-243312024-251152025-261712026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    1 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    468 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,27 målpoeng / 90
    331 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2025-261,57 målpoeng / 90
    115 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    171 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-222 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20231 kamper · 1 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2412 kamper · 468 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 331 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,27/90
  • 2025-263 kamper · 115 min · 1 mål · 1 målgivende · 1,57/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 171 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Gornik Zabrze logoChampions LeagueKlubb · Gornik Zabrze · 2026-276.06
Kamper
2
Minutter
171
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
70.83333333333333
Flagg: TsjekkiaEM-kvalifiseringLandslag · Tsjekkia · 2023–
Kamper
1
Minutter
1
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueGornik Zabrze
    171 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueGornik Zabrze
–

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueGornik Zabrze
0,53

Pasningspresisjon

Champions LeagueGornik Zabrze
70,8 %

Taklinger / 90

Champions LeagueGornik Zabrze
–

Vunne dueller

Champions LeagueGornik Zabrze
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Gornik Zabrze · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
171
Kaptein
Nei
Vurdering
6,06

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,8 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 3 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    115 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1,57

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
2,35

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
86 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
3,91

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
54,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder · nr. 18

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
3
Fra start
2
Minutter
115
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
8,20

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    331 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,82

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
2,72

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSparta Praha
69,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
331
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
7
Dueller
26
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    303 min · 64,7 %
  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    165 min · 35,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,89
UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,09
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,89
UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,64
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
50 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
2
Minutter
303
Innbytter
8
Byttet ut
2
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Mål
0
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
18
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationTsjekkia
    1 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovácko · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Sparta Praha → Gornik Zabrzesøn 4. januar 2026Permanent overgang
  2. →Sparta Praha → Gornik Zabrzelør 3. januar 2026Permanent overgang
  3. →Slovácko → Sparta Prahafre 1. juli 2022Fri overgang
  4. →Baník Sokolov → Slováckolør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →Slovácko → Baník Sokolovfre 1. juli 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

33 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. juli · Gornik Zabrze–FenerbahçeChampions League · 2026-27815.9
Klubb21. juli · Gornik Zabrze–FenerbahçeChampions League · 2026-27906.2
Klubb18. desember · Sparta Praha–AberdeenConference League · 2025-26256.9
Klubb11. desember · Sparta Praha–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26––
Klubb27. november · Sparta Praha–Legia WarszawaConference League · 2025-26––
Klubb2. oktober · Sparta Praha–Shamrock RoversConference League · 2025-26909.511
Klubb29. januar · Sparta Praha–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25907.2
Klubb22. januar · Sparta Praha–InterChampions League · 2024-25906.9
Klubb11. desember · Sparta Praha–FeyenoordChampions League · 2024-25906.3
Klubb26. november · Sparta Praha–Atletico MadridChampions League · 2024-25––
Klubb6. november · Sparta Praha–Stade Brestois 29Champions League · 2024-2597.21
Klubb23. oktober · Sparta Praha–Manchester CityChampions League · 2024-25––
Klubb1. oktober · Sparta Praha–VfB StuttgartChampions League · 2024-25206.7
Klubb18. september · Sparta Praha–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25106.7
Klubb27. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25––
Klubb21. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25227.0
Klubb14. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24326.5
Klubb7. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24––
Klubb22. februar · Sparta Praha–GalatasarayEuropa League · 2023-24116.9
Klubb15. februar · Sparta Praha–GalatasarayEuropa League · 2023-24126.5
Klubb14. desember · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24––
Klubb30. november · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-2486.2
Klubb9. november · Sparta Praha–RangersEuropa League · 2023-24596.3
Klubb26. oktober · Sparta Praha–RangersEuropa League · 2023-24246.7
Landslag15. oktober · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. oktober · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb5. oktober · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-24226.7
Klubb21. september · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24596.7
Landslag7. september · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb15. august · Sparta Praha–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24897.2
Klubb8. august · Sparta Praha–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24766.5
Landslag17. juni · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 20231–
Landslag27. mars · Tsjekkia–MoldovaEM-kvalifisering · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.