Modellen sier: Estac Troyes 28 prosent, uavgjort 26, Le Mans 45

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Estac Troyes mot Le Mans, Ligue 1

Ligue 1Stade de l'Aube · TroyesFulltid
Estac Troyes logoEstac TroyesHjemmelag
20lør 31. oktober
Le Mans logoLe MansBortelag
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka2 mål · sann minuttlinje
  1. 33′Mouhamed Diop1–0
  2. 71′Ismaël Boura2–0
NøkkeltallSamme skala for begge lag

Ett lag spilte, ett lag så på.

Ballbesittelseandel av kampen
39%61%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
14Skudd totalt3
12Skudd i boks2
8Skudd på mål1
14%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
357Pasninger576
2Blokkerte skudd1
4Hjørnespark2
2Offside1
15Frispark16
1Keeperredninger5
3Gule kort3
0Røde kort0
Oppstillinger4-3-3 · 3-1-4-2
Estac Troyes logoHjemmelagEstac Troyes
BortelagLe MansLe Mans logo
406.5
Konaté
47.0
Diaz
56.3
Gozzi
88.21 mål
Diop
177.0
Mille
297.1
Dermane
106.4
Ifnaoui
206.4
Ripart
237.1
Nkada
136.1
Diallo
146.3
Mafouta
86.1
Lauray
186.4
Buades
225.8
Calodat
155.9
Boissé
176.9
Yohou
987.3
Kocik
Vis oppstillinger på banen
Estac Troyes logoHjemmelagEstac Troyes
BortelagLe MansLe Mans logo
406.5
Konaté
47.0
Diaz
56.3
Gozzi
88.21 mål
Diop
177.0
Mille
297.1
Dermane
106.4
Ifnaoui
206.4
Ripart
237.1
Nkada
136.1
Diallo
146.3
Mafouta
86.1
Lauray
186.4
Buades
225.8
Calodat
155.9
Boissé
176.9
Yohou
987.3
Kocik

Hva tallene forteller

  • SjansebildeEstac Troyes skapte de klart største sjansene (1.79 mot 0.31 xG).
  • BesittelseLe Mans hadde 61 % ball, men skapte minst xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Publisert 31.10.2026 04:44
×KamputfallModellen ga Le Mans 45 % · Estac Troyes vantEstac Troyes 28 %
✓Under 2,5 målModellen ga under 52 % · det ble 2 målTraff
×Begge lag scorerModellen ga ja 52 % · ett eller ingen lag scoretBom
1 av 3 markeder traffEstac Troyes-seieren hadde 28 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

Ligue 1 2026-27
#LagKMFPFlytt
1 · Champions LeagueLille logoLille9+618–
2 · Champions LeagueLyon logoLyon8+1017–
3 · Champions LeagueParis Saint Germain logoParis Saint Germain8+917–
4Rennes logoRennes9+116–
5 · Europa LeagueMonaco logoMonaco8+415–
6Paris FC logoParis FC8+414–
7Nice logoNice9+114–
8Lens logoLens9+313–
9Marseille logoMarseille8+512–
10Lorient logoLorient8+112–
11Toulouse logoToulouse8+110–
12Auxerre logoAuxerre8-610–
13Stade Brestois 29 logoStade Brestois 298+29–
14Angers logoAngers9-88–
15Estac Troyes logoEstac Troyes9-98↑2
16 · NedrykkskvalifiseringStrasbourg logoStrasbourg8-67–
17 · NedrykkLe Mans logoLe Mans9-77↓2
18 · NedrykkLe Havre logoLe Havre9-112–
Champions LeagueEuropa LeagueNedrykkskvalifiseringNedrykk

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.